Johnovi B. končí doba naprosté volnosti, ale někdo, od koho by to vůbec nečekal, mu v pravou chvíli podá pomocnou ruku – a taky mu pomůže hodit se do gala. (Netflix)

castor

Zmizel ve starověkém vraku. 150 let po něm pátrali. Neúspěšně. Parta šestnáctiletých mládežníků se do jeho blízkosti dostala neuvěřitelně snadno. V čele má přece chlapce z katalogu. Pomocnou ruku mu navíc nabízí někdo, kdo má nalajnovanou budoucnost v jachtařských klubech, žije ve falešné bublině a ocení, že si může zahrát na tajnou agentku. Zdrženlivý Pope mezitím sebral odvahu, jeho kámoši ještě víc. Divák si holt musí srovnat v hlavě, že jde „jen“ o únikovou zábavu, která se tváří mnohem víc chytřeji, než je, nicméně pár důvodů k radosti se v téhle epizodě našlo. A to se cení. ()

LachtanShows

Nemám ponětí, zda se hlavní představitelé dali dohromady až díky seriálu, či spolu chodili již před ním, chemie mezi nimi je ale hodně uvěřitelná právě proto a i kdybych se k seriálu nedostal zejména přes ně, došlo by mi už v první epizodě, že tihle dva k sobě budou směřovat. ()