• B3n

Písané po druhom dieli: príbeh by nemohol vzniknúť, keby nebolo nekonečnej tupoty a zároveň šťastia nesympatických hlavných "eat the rich" postáv. Situácie, do ktorých sa vďaka svojim chabým mentálnym schopnostiam dostávajú, vzápätí riešia pomocou neuveriteľného šťastia. Samozrejme nechápu, ako sa mohli dostať do problému. Trúfam si povedať, že takýto príbeh nie je problém napísať. Je to ako keby som sa snažil urobiť horor zo samých ľakačiek, to tiež na väčšinu divákov zaberá, Tu, keďže postavy sú šťastní blbci, si môžem s príbehom robiť čo chcem. Ani neviem, či chcem príhody pošahancov sledovať ďalej... Písané po zhliadnutí desiatej časti: Dal som seriálu šancu a toto sú postrehy. Niekoľko nezrovnalostí dosť zhadzuje celý seriál. Herec pred tridsiatkou (navyše vyzerá, že si rád uhne) hrá 16-ročného chlapca... Bije to do očí, zavadzia to, kazí to dojem. Postavy sú také hlúpe, že seriál neodporúčam pozerať dospelému divákovi, je to asi určené pre dospievajúcich. Rozmýšľajú v prítomnosti, netušia, čo spôsobia svojím správaním o pár sekúnd, nieto ešte o pár hodín. Seriál má dobrý nápad, hľadanie pokladu. Ale scenárista zlyhal na plnej čiare. Nie som príliš prísny, tie postavy mi naozaj vadia. Keď vás idú zatknúť, keď niekoho stretnete, alebo keď niekomu len potrebujete niečo povedať, za žiadnu cenu nesmiete povedať meno pravého páchateľa, smiete iba vykrikovať, že ste nevinní, síce to nezaberie, ale seriál potom môže byť dlhší. No a čerešnička na torte je, keď nepríčetný dementný feťák v absťáku je šikovnejší ako celá rota špeciálnych agentov, to už je na mňa trochu moc. Druhú sériu si určite nepozriem, nie som cieľová skupina.(8.5.2020)

Oddechový seriál, který mě ve výsledku bavil, zpočátku jsem trochu váhal jestli sledovat dále, nudnější začátek, ale po 3 dílu se dostavila dávka napětí a překvapení, k tomu hezké prostředí, super záběry na místní krajinku. Očekávám další serii, ale myslím že by stačila jedna s větší propracovaností, ale určitě tomu dám šanci.(5.5.2020)

• etienne

pozor, text obsahuje spojlery. Ak by to bola nejaká počítačová hra, tak nedbám, takú adventúru by som si kľudne rád zahral, hľadať stroskotanú loď a zlato na jej palube, avšak hra to nie je, je to len seriál, v ktorom partička 4 mladých pátračov narazí, okrem zlata aj na skorumpované súdy a policajtov. Bola by to možno aj celkom fajn zábava a dobré pokukaníčko, avšak scénar má viac dier ako moje sitko na špagety, policajti sú neschopnejší, než tí naši, to už je čo povedať, hlavní hrdina John B. ako keby vypadol z katalógu spodnej bielizne, jeho účes drží, aj keby si umyl vlasy vo vedierku s hnojom, samozrejme, že nechýbajú keci typu, už nie je dosť času, musíš už ísť, ale tak na emotívne rečnenie, nekonečné objatia, vyznania sa čas vždy nájde. 34 %(22.4.2020)

Po dlouhé době konečně pořádnej seriál, kterej graduje od začátku do konce. Jasně, cápka, kterýmu je padesát a jeho oblíbenej seriál je Ulice a 30 případů majora Zemana tenhle seriál bavit nebude. Ale pokud jste někdo, kdo má ve svým věku na konci "náct", tak směle kurva do toho. První epizoda není ještě tak zajímavá a akční jak epizody následují, ale stojí za to vydržet a po třetí epizodě už vás ten seriál pohltí. Hlavní postavy jsou v podstatě bez chyby a vedlejší postavy je krásně doplňují. Ještě musím vyzdvihnout to nádherný prostředí. Sice Outer Banks není skutečný místo, ale tam, kde to natáčeli se chci sakra někdy podívat. A když už tady píšu o nádhernejch věcech, tak musím zmínit i nádhernou Sarah. Souhlasím se vším, co o ní napsal ARI50. A už se nemůžu dočkat druhé série a doufám, že ten zmetek ( SPOILER ALERT!! ) Ward už konečně dostane přes držku a půjde sedět, za ty věci, co udělal. Tím můj komentář na tenhle skvost končí. První série: 100%.(29.6.2020)

Tenhle seriál byl pro mě, dá se říci, spíše oddechový. Začátek je docela dost zdlouhavý a upřímně jsem ani nevěděla, zda budu sledovat dál, ale pak mě to chytlo a nepustilo. Ano jsou tam části, kdy jsem si lámala hlavu nad skoro až retardací hlavních hrdinů a můj spánkový deficit tomu moc nepomáhal, ale taky tam byli části, který mě donutili prostě koukat dál. Poslední díly byli už strašně prodlužovaný a projevů lásky bylo tolik, že jsem z toho málem chytila cukrovku.Nechci sem psát spoilery, takže zde můj komentář týkající se příběhu zřejmě končí. Určitě to nepatří k seriálům, který bych na potkání doporučovala, ale taky nepatří k nejhorším co jsem viděla (a věřte, že jich bylo dost...). Vzhledem k tomu, že konec byl docela otevřený, tak i předpokládám, že bude pokračování. A víte vy co? Ani trochu by mi další série nevadila, přece jenom i seriály u kterých vypnete jsou občas potřeba. Celkově bych to hodnotila pouze na 3*, ale kvůli badass slepé babce, která mi připomněla film "Smrt ve tmě" dávám hvězdu navíc. Teď se poroučím a jdu aspoň na dvě hodiny vyspat, něž mi začne zvonit budík.(30.4.2020)