Reklama

Reklama

Outer Banks

(seriál)
Trailer 1
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2023), 25 h 20 min (Minutáž: 42–79 min)

Hudba:

Fil Eisler

Hrají:

Madelyn Cline, Charles Esten, Drew Starkey, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Jonathan Daviss, Terence Rosemore, Rudy Pankow, Chase Stokes (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (Netflix)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (47)

VSlunecnice 

všechny recenze uživatele

Nadprůměrný oddechový seriál. Výborný námět ve stylu Lovců pokladů, zajímavé prostředí, společenské rozdělení, emoce a vztahy fungují. Občas trochu přehrocený a hodně americký, jednání postav je někdy nelogické (těžko najdeš na jednom místě tolik debilů- jednání "smetánky" je prost až moc přehnaný). Ještě musím vytknout neustálé rvačky, pořád, snad v každém dílu se něco řeší pěstmi... Ale celkově dávám takových 70%, bavilo mě to a příběh byl poutavý. ()

(mOnkey) 

všechny recenze uživatele

Upřímně, Outer Banks až příliš hřeší na to, že cílí na mladší publikum. Záleží tak jen na vás, jestli (případně do jaké míry či jak dlouho) budete ochotni přehlížet či tolerovat, kolikrát příběh spoléhá na absolutní náhody, šťastná setkání či rovnou zásah deus ex machiny. V tomhle jde seriál daleko za hranici scenáristické lenosti a dle závěru druhé série to nevypadá na brzké zlepšení. V čem naopak seriál boduje, je rozhodně překrásné prostředí Severní… tedy vlastně Jižní Karolíny, sympatičtí hlavní hrdinové a především samotná zápletka o hledání pokladu. Ačkoliv jsou tedy počínání a schopnosti postav velmi často přitažené za vlasy, hledají poklad - existuje snad lepší zápletka? Výhodou je také to, že už po prvním díle bezpečně poznáte, jestli tohle dobrodružství bude pro vás nebo ne. 70% ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kompas se k němu vrátil. Bere to jako znamení. „Velké“ dobrodružství je tady, ale nejprve se musíme prokousat faktem, že jde sice o jeden ostrov, ale dva kmeny. Jeho část je totiž domovem smetánky, která je odříznutá od jižní strany, která je zase domovem dělnické třídy. Hned od začátku to nevypadá, že by šlo o vrchol scenáristického umu, hlavní hrdina je přesvědčený, že ví, co ho dovede k dávnému pokladu a k pohřešovanému otci. Jde po něm sociálka, brzy i policie. Onen poklad zmizel ve starověkém vraku. 150 let po něm pátrali. Neúspěšně. Parta šestnáctiletých mládežníků se do jeho blízkosti dostala neuvěřitelně snadno. Díky troše napětí, troše humoru a retro nádechu jsem vydržel. Čekal jsem, že někdo konečně (opravdově) přijde k úrazu a že se hrany přeci jenom zostří. Poslední tři díly PRVNÍ série už ale byly velký průšvih, protože se začali tahat hodně divocí králíci z klobouku. Zejména logika šla na hodně dlouhou procházku. Čekal jsem seriálovou oddychovku ve stylu limonádového Do hlubiny (2005), kdy se budou před voyeuristickou kameru cpát urostlí mládenci, děvčata vrtící se v plavkách a průzračné moře. Nedočkal jsem se. Soutěž, kdo se zachová jako největší idiot, měla nakonec víc vítězů. A tenhle festival náhod a špatných rozhodnutí opravdu nemůže nalákat na sledování druhé série. Alespoň mě těžko. ()

etienne 

všechny recenze uživatele

pozor, text obsahuje spojlery. Ak by to bola nejaká počítačová hra, tak nedbám, takú adventúru by som si kľudne rád zahral, hľadať stroskotanú loď a zlato na jej palube, avšak hra to nie je, je to len seriál, v ktorom partička 4 mladých pátračov narazí, okrem zlata aj na skorumpované súdy a policajtov. Bola by to možno aj celkom fajn zábava a dobré pokukaníčko, avšak scénar má viac dier ako moje sitko na špagety, policajti sú neschopnejší, než tí naši, to už je čo povedať, hlavní hrdina John B. ako keby vypadol z katalógu spodnej bielizne, jeho účes drží, aj keby si umyl vlasy vo vedierku s hnojom, samozrejme, že nechýbajú keci typu, už nie je dosť času, musíš už ísť, ale tak na emotívne rečnenie, nekonečné objatia, vyznania sa čas vždy nájde. 34 % ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Sarah ou tak to byla šíleně dokonalá herečka, nádherná a skvělá, nová tvář, tenhle seriál se vryl tak hluboko že jsem ho na jednu ránu sjel celý. Příběh nervy drásající, prostředí nádherné a fascinující, ostatní herci skvělý, výborní. TOP zaslouženě, druhá série aby už klepala na dveře. Od prvních sekund to bylo rychlé tempo příběhu a pomalé tempo času, tahle spravedlnost a honba za pokladem byla úchvatná, nebezpečná, prostě to je seriál. Druhá série se nese ve stejném duchu skvělého dívání jako první, skvěle spojeni, herci opět bomba, prostě vše, chci další přídavek. Třetí sérii bych to celé uzavřel, všechno dopadlo dobře a tak by to mělo skončit a ne to proměnit na hledače pokladů, to už nebude ono, celé to do sebe krásné zapadalo a dívalo se výborně, a už tak třetí série byla nejslabší, čtvrté se rozhodne hodně bojím. ()

Galerie (655)

Zajímavosti (5)

  • Madelyn Cline a Chase Stokes se na natáčení sblížili a začali spolu chodit. Oficiálně svůj vztah oznámili v červnu 2020. Avšak v říjnu 2021 se pár rozešel. (wesi96)
  • Loď Merchant Royal byla skutečná a na její palubě se skutečně nacházelo zlato, stříbro a další cennosti. (RanuncuL)
  • Madison Bailey (Kiara) má ve skutečnosti 6 sourozenců a jedna z nich, Katie, pracuje jako kaskadérka, která mimo jiné pracuje i na tomto seriálu, takže kdykoli Kie šplhá nebo skáče přes ploty, je to vlastně její sestra. (Sebastian777)

Reklama

Reklama