Outer Banks

(seriál)
  • USA Outer Banks
Trailer 1
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní
USA, (2020–2024), 32 h 50 min (Minutáž: 42–79 min)

Fil Eisler

Madelyn Cline, Charles Esten, Drew Starkey, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Jonathan Daviss, Terence Rosemore, Rudy Pankow, Chase Stokes, Madison Bailey (více)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(40)

Teenager John B. na ostrově boháčů a chudých přesvědčí svoje tři nejlepší kamarády a společně se vydají hledat legendární poklad spojený se zmizením jeho otce. (Netflix)

Trailer 1

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kompas se k němu vrátil. Bere to jako znamení. „Velké“ dobrodružství je tady, ale nejprve se musíme prokousat faktem, že jde sice o jeden ostrov, ale dva kmeny. Jeho část je totiž domovem smetánky, která je odříznutá od jižní strany, která je zase domovem dělnické třídy. Hned od začátku to nevypadá, že by šlo o vrchol scenáristického umu, hlavní hrdina je přesvědčený, že ví, co ho dovede k dávnému pokladu a k pohřešovanému otci. Jde po něm sociálka, brzy i policie. Onen poklad zmizel ve starověkém vraku. 150 let po něm pátrali. Neúspěšně. Parta šestnáctiletých mládežníků se do jeho blízkosti dostala neuvěřitelně snadno. Díky troše napětí, troše humoru a retro nádechu jsem vydržel. Čekal jsem, že někdo konečně (opravdově) přijde k úrazu a že se hrany přeci jenom zostří. Poslední tři díly PRVNÍ série už ale byly velký průšvih, protože se začali tahat hodně divocí králíci z klobouku. Zejména logika šla na hodně dlouhou procházku. Čekal jsem seriálovou oddychovku ve stylu limonádového Do hlubiny (2005), kdy se budou před voyeuristickou kameru cpát urostlí mládenci, děvčata vrtící se v plavkách a průzračné moře. Nedočkal jsem se. Soutěž, kdo se zachová jako největší idiot, měla nakonec víc vítězů. A tenhle festival náhod a špatných rozhodnutí opravdu nemůže nalákat na sledování druhé série. Alespoň mě těžko. ()

BaT_M

Po dlouhé době konečně pořádnej seriál, kterej graduje od začátku do konce. Jasně, cápka, kterýmu je padesát a jeho oblíbenej seriál je Ulice a 30 případů majora Zemana tenhle seriál bavit nebude. Ale pokud jste někdo, kdo má ve svým věku na konci "náct", tak směle kurva do toho. První epizoda není ještě tak zajímavá a akční jak epizody následují, ale stojí za to vydržet a po třetí epizodě už vás ten seriál pohltí. Hlavní postavy jsou v podstatě bez chyby a vedlejší postavy je krásně doplňují. Ještě musím vyzdvihnout to nádherný prostředí. Sice Outer Banks není skutečný místo, ale tam, kde to natáčeli se chci sakra někdy podívat. A když už tady píšu o nádhernejch věcech, tak musím zmínit i nádhernou Sarah. Souhlasím se vším, co o ní napsal ARI50. A už se nemůžu dočkat druhé série a doufám, že ten zmetek ( SPOILER ALERT!! ) Ward už konečně dostane přes držku a půjde sedět, za ty věci, co udělal. Tím můj komentář na tenhle skvost končí. První série: 100%. ()

riza-do

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obrovské netflixové překvapení! Ač se mi zprvu vůbec nechtělo rozkoukávat dramatický seriál se skoro hodinovými díly (většinou se takové seriály strašně táhnou), tohle je rozhodně pecka. Postavy jsou zajímavé, zábavné, skvěle napsané, příběh o hledání pokladů je poutavý. V prostředí značně neokoukaném se pořád něco děje. ()

Střelec17

Říka se mi to těžko, ale je mi to jedno jak je to z realičností. Já si prostě skupinu plebsáků užíval od první minuty. To jak drží při sobě, nebo jak se do svých plánů pouští po hlavě, jak si musejí vše promyslet. Akční jízda je zde veliká, až tak, že jsem rád když nějaký díl je pohodový. Nebudu a ani nemám chuť řešit, jak můžou sedmnáctiletí zvládnou tolik věcí a ze všeho se dostat. Já se fakt bavil až na tolik, že jenom při čtení názvu Outer Banks, mě zavalí vlna pohody. Kdyby se mě někdo zeptal, jestli jsem plebs nebo šlechta, tak odpověď je jasná. Patřím do Nové šlechty. Pozitiva: Je fakt málo seriálů, možná je toto jediný, kde teenageři neřeší kraviny na sociálních sítích, ale řeší život a mobil vytahují jen aby si zavolali, možná napsali zprávu, možná ani to ne. Negativa: Sedmnáctiletí co zvládnou vše jak dospělí. ()

etienne

pozor, text obsahuje spojlery. Ak by to bola nejaká počítačová hra, tak nedbám, takú adventúru by som si kľudne rád zahral, hľadať stroskotanú loď a zlato na jej palube, avšak hra to nie je, je to len seriál, v ktorom partička 4 mladých pátračov narazí, okrem zlata aj na skorumpované súdy a policajtov. Bola by to možno aj celkom fajn zábava a dobré pokukaníčko, avšak scénar má viac dier ako moje sitko na špagety, policajti sú neschopnejší, než tí naši, to už je čo povedať, hlavní hrdina John B. ako keby vypadol z katalógu spodnej bielizne, jeho účes drží, aj keby si umyl vlasy vo vedierku s hnojom, samozrejme, že nechýbajú keci typu, už nie je dosť času, musíš už ísť, ale tak na emotívne rečnenie, nekonečné objatia, vyznania sa čas vždy nájde. 34 % ()

• Loď Merchant Royal byla skutečná a na její palubě se skutečně nacházelo zlato, stříbro a další cennosti. (RanuncuL)
  • Štáb získal špeciálne povolenie od vlády na Barbadose na natáčanie, takže scény z 3. sezóny v Južnej Amerike sa natáčali aj na Barbadose. (Arsenal83)