Epizody(12)

Trailer

argus123

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druha séria trochu slabšia, vražda sa napokon objasnila a tie cavyky okolo toho niektoré stály za to ine to moc naťahovaly. Posledny diel dosť crazy, otaznik nad treťou sériou visí, ten koniec je proste uplne iny ako v prvej sérií. ()

Sashmen13

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oproti první sérii slabší, to se nedá popřít. Silnej začátek ale ke konci začne solidně ztrácet dech. Jeden z faktorů je nepochybně větší výskyt mystických prvků a občas solidní halušky. To se docela tvrdě dře s relativně! relastickou první sérií, která i občas ubrala ze "zvláštních" scén z originálu (manga), kde při útoku na lví yakuzu Gohin vytáhl kulomet, jen tak. Výsledek je očekáváný pro lidi co četli mangu, ale i tak trochu zvláštní, obvzlášť scéna kde Legoshi ma filozofickou debatu s hmyzem. Druhý a dost znatelnější problém je posledních pár dílů, kdy příběh nakopne ovedrive a rozjede se na FULL POWA. Člověk se podivuje, proč ze začátku jeli příběhem tak pomalu, ukazovali nám momenty, které mohli skipnout(ne že bych to chtěl, ale když neměli čas, musíme něco obětovat), aby na konci skoro přepnuli na power point prezentaci, jen aby se vše stihlo. A to je škoda, protože ten konec byl vyvrcholení zápletky, kterou celý příběh začal. Proto, ačkoliv spousta scén byl super a intenzivní a final boss fight byl fine (i když mohli trochu něco vymyslet, ta scéna byla víceméně jen přesná kopie mangy v animaci, která umožňuje mnohem větší svobodu), tak ten konec se hodně nepovedl. Pokud bude další série, doufám v trochu větší artistickou svobodu, páč příběh teprve začal a manga, ač je fakt najetá, rozhodně v pár momentech zakolísala a tohle je možnost to napravit. ()