poster

Divoký klub v Kalifornii

 • USA

  Hot Club California

Pornografický / Komedie

USA, 1999, 89 min

Režie:

John Quinn

Scénář:

Leland Zaitz

Scénografie:

Brian F. McCabe
(další profese)
 • ostravak30
  **

  Je to erotický film, komedie rozhodně ne. A tomu tedy odpovídá i celková kvalita. O hereckých výkonech se příliš mluvit nedá. Jediné, co herečky zvládají bezpečně je rychlost, s jakou si svlékají kalhotky. Nicméně z erotických filmů to asi bude jeden z těch kvalitnějších, pokud se to tak vůbec dá nazvat. Scénář je sice tragický, ale rozhodně ne nejhorší.(1.1.2017)

 • kaposlav
  **

  Komedia to zrejme nie je, ale ako erotický film pre mladých onanystov to stačí. Sú tam pasáže na ktoré sa dá pozerať, ale tak isto aj nudné pasáže. Ako film je to slabučké, ale zrejme o samotný dej vo filme tvorcom moc nešlo.(4.2.2013)

 • dainio
  *

  No tak, rozhodně se teda nejedná o žádnou komedii. Tohle je prach-obyčejný erotický film, z typické noční programové synopse, kanálu Nova Cinema. Tři šik dívky naleznou aktovku plnou peněz. Rozhodnou se hotovost nechat a odjet do Kalifornie. Konkrétně, za svým strýčkem, jenž se topí v dluzích a má problémy s provozem svého plážového klubu. Nabídnou mu svou pomoc. Netuší ale, že majitel odcizené aktovky je jakýsi mafián. A ten chce své peníze zpátky. Rozhodne se dívky hledat. Celá zápletka. Do toho všeho sledujeme velice trapné soulože a polohy, se všemi aktérkami daného filmu. Zkrátka se jedná o opravdu, velice nepovedené erotické "B", které ho nikomu "nepostaví" !(2.5.2011)