Ponúkam desatoro mojich pohľadov na peklo v cele. Pohľad jedna, štyri ženské zápasy za večer, chlapy majú real problem. Pohľad dva, Becky a Sasha predviedli absolutórium. Pohľad tri, všetky zápasy PPV mali v zásade čo ponúknuť a ponúkli. Pohľad štyri, RKO out of nowhere. Pohľad päť, baby majú tak nádherné zadky a stehná, že neviem o čom boli bitky, ale viem na čo som pri nich myslel. Pohľad šesť, pozor čo má Asuka v puse. Pohľad sedem, AJ chytil svojich buzíkov za vtákov a navzájom si honili. Vyjebte ich už niekto hoc aj bez kréma. Pohľad osem, All hail king Corbin. Pohľad deväť, Indovia sú úplne z formy. Pohľad desať, The Fiend.(13.10.2019)

Udělej cokoliv ale smarks budou pokaždé triggered,nedivím se že WWE se těmto směje do obličeje..Já se bavil ačkoliv build up nebyl nic extra 8,5/10*(15.10.2019)

• TheSpearCZ

Už dlouho mě vyloženě nenasrala nějaká PPV tak, jako tahle. Samozřejmě kvůli Main Eventu, který byl nezvládnutý ve všech směrech. Ať už kvůli špatné viditelnosti v aréně i televizi kvůli červenému světlu, absolutně katastrofálního budování Fienda, který vykopne ze všeho možného ještě 10x více než Románek Reignsů a do toho ten samotný konec, kde už jsem se jen sarkasticky usmíval a říkal si, jak někdo může takovou slátaninu vůbec vytvořit a ještě si u toho myslet, jaký to je skvělý nápad. Tohle nemělo s wrestlingem nic společného a zaslouženě se jim také dostalo během a po ME skandování "Refunds" a "AEW". Jedna hvězda pouze za slušný opening (Lynch vs. Banks), ostatní zápasy byly nudné a sloužily pouze jako výplň pro ten debilní Main Event. 1*(7.10.2019)

• Muruk

Říkal jsem si, že se po dlouhé době zase podívám na nějakou PPV z dílny WWE. A je to úžasná komedie :D. Opravdu by mě zajímaly myšlenkové pochody Vince McMahona. "Měli bychom se přiblížit kvalitě AEW a Japonsku, tak jak to vymyslíme? Co, kdybychom na zápas přes červenou klec červeně svítili, aby do ringu nebylo vidět a každýho to jen vytočilo? Supr, nemáme prostředky na pyrotechniku, ale červeným světlem rádi všechny nasereme. Co, kdyby Wyatt vykopnul ze 40 finisherů, abychom zpochybnili budování Rollinsova Curb Stompu, který byl pro svou nebezpečnost dokonce i zakazován? ANO! Co, kdybychom skončili zápas v kleci diskvalifikací? To, že Mick Foley dokončil Hell In A Cell match po dvou pádech z klece, si už stejně nikdo nepamatuje a my na náš Youtube házíme jenom sračko-zápasy z posledních let. A když už hodíme zápas ze starých časů, tak cenzurujeme krev, chairshoty, sprostá slova a upravujeme reakce fanoušků. My totiž chráníme děti, jsme pod PG! Pokusy o vraždu ovšem na děti špatný vliv nemají, a tak je do své tvorby sereme alespoň jednou za půl rok. Obecně nám už totálně šplouchá na maják a nechápeme, proč na hlavní roster někdo kouká. Já jsem ale miliardář, i když moje iq není ani 5, tak co. :)"(7.10.2019)

• Jon Huber

• - Oficiální skladbou show je píseň „Here We Go“ od Chris Classic. (TheSpearCZ)