poster

War of the Worlds (TV seriál)

 • Francie

  La Guerre des Mondes

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2019, 6 h 49 min (Minutáž: 50–52 min)

 • PKD
  odpad!

  The best comment... numan a MickeyStuma. A odpad je málo. P.s. ještě jedno konkrétní poděkování k MickeyStumovi, páč to s tím oháněním se Wellsem, kurewsky vystihl! A to, že tento pamflet má zde o 4% víc než ta nadprůměrná a o 300% více Wellsovská adaptace (ano, vskutku jde o adaptaci, byť poněkud volnější a která zachází dějově ještě dál) ze stejného roku, netřeba komentovati.(17.1.2021)

 • numan
  odpad!

  Nechutná propagandistická sračka aneb jak totálně zprznit klasickou sci-fi od H. G. Wellse: Především je třeba zaktualizovat postavy, takže do toho narvem jednoho gaye, jednu pošukanou sluníčkářku, dva afroamerické "uprchlíky", zdrhající z Callais (A TO SI FUCKT NEDĚLÁM PRDEL!) v pravděpodobně válkou zmítané Francii do Velké Británie (oblíbené hobby dnešních migrantů) atd. atp. Výsledkem je vskutku libovonná prudce macronizovaná směs minimálně padesáti hoven umixovaná dnešními následovníky soudruha Goebbelse.(24.12.2019)

 • warrenur
  *

  Ako to zhrnut..... Pilot vas navnadi, aby vas zvysne epizody uplne rozladili. Naivne, bez atmosfery a "odhalenie" v zavere, pokial cakate nejake vysvetlenie a posun, kvoli ktoremu ste to vobec ochotni dopozerat, za to nestalo. Za mna, skoda investovaneho casu. Herecky a scenaristicky sa jedna o vyrazne slaby snimok. Necudujem sa obcasnym rozcarovanym "odpadom". Slabucke dvojhviezdie. Neodporucam. Objektivne este o hviezdu nizsie. Casom ju tam mozno i dam.(15.5.2020)

 • Bbulli042
  *

  Prvý diel, ako ostatní napísali, navnadí. Ale je to v podstate o ničom. Pobehovanie v prázdných budovách s dúfaním, že hlavní hrdinovia prežijú. Ale stupídne chovanie sa všetkých postáv.. Štvornohé roboty z predchádzajúceho desaťročia... Ako, takto zaostalá technológia dokázala dokázala docestovať na Zem? Spielbergova vízia bola asi najbližšie. Terror from outher Space. Dokonca aj tá z 2019 z produkcie BBC bola viac znepokojivá. Toto je len paródia, ktorá sa vôbec nevydarila. Nech sa ale nik na môj názor nehnevá a na tento paškvil sa rýchlo zabudne. Je to prázdne, ako vyliata konzerva do WC. Slabá jedna hviezda za prvú epizódu. Záver ešte k tomu postráda logiku.(11.1.2021)

 • Johny M.
  ***

  OK, další Válka světů; tentokrát osmidílná, kde první díl navnadí a pak... nic. Dramatická sci-fi telenovela, kde jsou místo klasickejch tripodů jen jakýsi mecha-psi na technologicky dost bídný úrovni, pár divnejch postav a příběh kterej nikam nevede (ano, i konec je otevřenej a dost pochybuju, že se na něj někdy naváže). Jako bonus ještě pár potřehů (spoilerů?), který v moderním evropským seriálu nesmí chybět a jistě je spousta diváků "ocení": příběh je sice o prdu, ale je důležitý tam narvat chudáka uprchlíka, kterej utíká před válkou, ale je naštěstí hroznej dobrák, sluníčkovou nánu, která nechce vetřelce zabíjet, ale poznat, opakovaně černobílej sex, incest, homosexualitu... škoda, ještě mohli na závěr poznamenat, že ta invaze a apokalypsa zachránila zemi před klima-katastrofou. 2,5* a vlastně ani nevim za co.(16.12.2019)

 • - Po útoku mimozemšťanů se vědkyně vydá na průzkum okolí. Když vycházejí z observatoře, jde s ní 11 vojáků. Po útoku mimozemských dronů ale tři vojáci zemřou v boji, přesto při cestě zpět s ní jde 9 vojáků, v jednom záběru dokonce 10. (SsgtJira)

 • - V epizodě spěchá Jonathan (Stephen Campbell Moore) zpět za rodinou do Londýna, na ulici si v zácpě najde taxi – stříbrná Škoda Octavia kombi druhé generace, které si najme. V dalších záběrech ale jede v taxi stříbrná Škoda Octavia první generace, která s ním v nastalém zmatku havaruje a spadne do řeky. (SsgtJira)

 • - V několika záběrech používají vojáci i civilisti se zbraní, kolimátor typu Eotech 552, jako optiku a přitom je to pouze zaměřovač se světelným záměrným bodem a nijak nepřibližuje, natož aby měl v sobě záměrný nitkový kříž (jak bylo několikrát ukázáno). (Ace.A.T.L.)