Who's the Boss?

Komedie / Rodinný
USA, (1984–1992), 78 h 47 min (Minutáž: 24–25 min)

Scénář:

Lee Aronsohn, David N. Titcher, Paul Haggis, Michael Maurer (více)

Tony Danza, Judith Light, Alyssa Milano, Danny Pintauro, Katherine Helmond, Vito Scotti, Kate Vernon, Robin Thomas, Nicole Eggert, Sarah Buxton, David Hedison (více)

Série(8) / Epizody(196)

filmmovier

Úžasný sitcom. A taky vůbec první věc, kterou jsem začal sledovat čistě v angličtině bez jakýchkoliv titulků, takže ne úplně všechno pochytím, ale i tak mně to strašlivě baví. Skvělé postavy, naprosto výtečné obsazení, znělka a humor a samozřejmě nádherná Alyssa Milano, kvůli které jsem to celé rozjel. Jsem lehce za polovinou a i když se, stejně jako v každém seriálu, občas objeví nějaká slabší epizoda, na mém hodnocení se nic nemění, a to i díky Tonymu (ou,ej,ej,ou) Danzovi a Katherine Helmond, jejíž Mona je rozhodně nejlepší postavou seriálu. Ze všech osmdesátkových a devadesátkových sitcomů je Who's the Boss? rozhodně jedním z nejlepších a i celkově je pořádně vysoko, třeba původní Full House je proti němu slabým odvarem. Pokud mně u nějakého seriálu skutečně mrzí, že se nedočkal uvedení u nás, je to právě u tohoto, protože jde vážně o naprosto boží záležitost, která mně neskutečně baví. 90%. ()

anderson

Na ORF som to kedysi nesledoval tak pravidelne aby som mohol hodnotiť, ale pridám jednu zaujímavosť pre prípadných znalcov: Chlapík, ktorý tu v nemčine nadaboval TONY DANZAu, v nemecky hovoriacich krajinách prepožičal svoj hlas aj ALFovi a FORD FAIRLANEovi. Aj preto mám niektoré nemecké dabingy rád. Inak ten chlapík sa volá THOMAS PIPER zvaný tiež "Tommi". (30.12.2009) ()

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 46. ročník (za rok) 1988 - *Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Katherine Helmond + nominace (3) - 43. ročník 1985 - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Katherine Helmond, 44. ročník 1986, 46. ročník 1988 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Tony Danza ()

Hopkins

Taky bych chtěl mít takovou babičku jako bylo Mona :o)) Kdo je tady šefem, všichni po jendou střechou Cosby a další americké ptákoviny mezi lety 1980 - 1990 co frčeli na Pro7 neodmyslitelně patří k mému mládí :o) ach kde jsou ty časy :o) no dneska už bych asi na to s takovým nadšením nekoukal :o) ale tehdy nebylo co jiného dělat :o) ()