Tento erotický horor se odehrává v roce 1916. Pojednává o zloději, který hledá útočiště v zámku obývaném dvojicí žen. Eva (Brigitte Lahaie) a Elizabeth (Franca Mai) se neustále pokouší zloděje svést, avšak muž netuší, že tyto dvě dámy jsou členkami vampýrského kultu krve. (Chatterer)

POMO

Sympaticky svůdná magie krásných, do průhledných šatů oděných žen, na zámku na zamlženém jezeře - sem bych se za oněch tónů smyslné hudby určitě taky rád zatoulal. Jakmile ale dojde na “hororové” bodání dýkou a sekání kosou, jde to pro svojí naivitu do kytek. Spojit tady Rollinovu francouzskou poetiku erotična a ďábelské gore italských euro-trashařů, bylo by fajnšmekersky vymalováno. ()

Bloody13

Klasická "rollinovka", která nabídne 50% erotiky, 30% prázdného žvanění a 20% hororu. Ten zastoupí v podstatě jen pornohvězda Brigitte s kosou a závěrečná půlnoční večeře. Nečekejte však gore pochoutky, tentokrát je to jen o pár kapkách krve. Plusem jsou však samozřejmě ústřední lesbičky (moc hezky se na ně kouká) a jakási snová atmosféra. Jinak spíše pro kompletáře. ()

darkrobyk

Erotický (rozhodně ne pornografický) horor Jeana Rollina se natáčel na krásném vodním zámku Chateau de la Motte, který byl původně hradem, ale později byl přestavěn na základech původního osmiúhelníku. Režisér opět dokazuje, že film je médium vizuální, a tak příběh je upozaděn a sledujeme škádlení postav v poklidných krásných záběrech, kdy kamera nemá naspěch. Sedmička je šťastné číslo, leč sedm krásných žen zloději Marcovi štěstí nepřinese. Škoda, že Rollin trochu nepřitvrdil, jelikož práce  kosou mohla být v detailu výživná. A nebo místo krvavé cesty mohl zvolit snovou atmosféru, nevybral si bohužel ani jedno. Přesto za mě spokojenost, potěšil hlavně konec. Jako většina režisérových filmů je ale i tento především pro jeho skalní příznivce. ()

Campbell

Ty vole zase jsem se nechal napálit. Poslední dobou jsem viděl hodně filmů od Rollina a téměř všechny se týkaly upírů, tak jsem si řekl že další upírárny raději ne, protože předešlé byly celkem sračky. No ale díky hodnocení jsem dal nakonec šanci i tomuhle. A dopadlo to špatně. Tenhle film pro mě nemá žádnej význam, atmosféra hradu je sice ze začátku poměrně slušná, ale Rollin strašně už vykrádá sám sebe. Je to nudné, nekrvavé a celkově děsně pomalé. Kdybych neviděl předešlé Rollinovy filmy šel bych s hodnocením výše takhle ale jen 2*. ()

Radka_86

Jo, tak tohleto na mě docela zafungovalo...Takhle nějak si představuju erotický horor/drama ačkoli nejsem jeho znalcem ani fanouškem...Ponurá atmosféra, zajímavý pohled na upíry, tady spíše upírky, vkusná erotika, krásné ženy, vcelku dobrá hudba i kostýmy... ()

corpsy

Ech, akáže to klasika? Atmosféru jej neupieram, má niečo do seba, ale pár záberov na nahé telá, zopár kvapiek krvi a nuda k zblázneniu, to je teda fakt výsledok. Možno pomôže nejaký ten drink. ()

kaylin

Snímek „Fascination“ je snímek v erotice trochu prvoplánový – v tom smyslu, že prostě jde o to ukázat nahá ženská těla – ale tuhle prvoplánovost podává celkem rafinovaně a hlavně opravdu velmi sexy. Ty ženy jsou tu krásné, přirozené a film, i když je ve své podstatě úchylný, je v tom podání erotiky velmi vkusný a vizuálně prostě krásný. A o nic moc jiného nejde. ()

Gorehound

Jedno z najlepších diel Jeanna Rollina, ladené do snovej, posmutnelej atmosféry, s pomerne originálnym pohľadom na vampírizmus. Na Brigitte Lahaie s kosou sa nezabúda, naozaj jeden z najlepších svojských eurohorrorov zo sedemdesiatych rokov, ktorému sa atmosférou vyrovnajú snáď len najlepšie filmy Jessa Franca (FEMALE VAMPIRE, A VIRGIN AMONG THE LIVING DEAD ap.). Eurokult! ()

Quint

Nevšední upírský film bez upírů, kde je nadpřirozeno nahrazeno krevním fetišem znuděných aristokratek. Jean Rollin tu opět balancuje na hraně surrealistického art filmu a exploatačního braku. Podobně jako v pornofilmech tu v podstatě jakákoliv interakce mužů se ženami končí sexem, ale nejde o typický sexploatační film. Tady si muži zpočátku myslí, že mají převahu nad ženami, ale ve skutečnosti se ukáže, že je to naopak. Erotika tu není bezdůvodná, ale je organickou součástí vyprávění. Jean Rollin říkával, že k natočení filmu potřebuje pouze krásné ženy a hrad nebo hřbitov. A je skutečně fascinující, s jakou elegancí dokáže natočit takový podmanivý film s hypnotizující atmosférou a erotickým napětím jen s pomocí pornoherců, strohých kulis, minimalisticky nasvícených lokací, zvuků a hudby. Pokud jste správná cílová skupina, tak záběry Brigitte Lahaie v černých šatech s obří kosou hned tak z hlavy nedostanete. ()

tenebrae86

Mě se taky moc líbilo prostředí i zápletka a ta zasněná Rollinovská atmosféra je prostě parádní. K tomu samozřejmě množství typické lehké erotiky, odhalených ňader a lesbo-vampírského fetiše. Jistě taky nelze nezmínit ultra šukézní Brigitte Lahaie, která všechny ostatní zúčastněné herečky s přehledem zastiňuje. Kozy a kosa, to je prostě neodolatelná kombinace ❤️. Jinak tempo je velmi pomalé, děj řídký, ale dostatečně atraktivní, aby spolu s krásnou formou fanouška sedmdesátkových eurobrakových upířin doslova Fascinoval. Film jsem teď viděl znovu po deseti letech ve 4K s HDR a musím minimálně jednu hvězdičku přidat... ()

Teardown

Erotický horor, odehrávající se počátkem 20.století ve francouzské vyšší společnosti, laděn jemně upíří tématikou. Abych pravdu řekl, toho hororu je zde podstatně méně, než-li erotických scén. Dokonce i lesbické hrátky nezůstanou stranou. Takže kdo má rád nahatý ženský s přírodním bobříkem, pobíhající s kosou, sem tam někomu vypijou krev, milující se s kýmkoli a kdekoli, nevadí mu lacinost a nevalný herecký um, minimum napětí...určitě si zde přijde na své. ()

RetroMan

Anémie (chudokrevnost) byla vždy typickou nemocí lidí, kteří museli popíjet alespoň zvířecí krev kvůli své léčbě. Chuť zvířecí krve přestává stačit a tak se zrodil vampirismus (viz podobně Alžběta Bathory). Tento snímek však není ani příliš krvavý, ani zajímavý. Jedinou perlou filmu je krásná Brigitte Lahaie. ()