Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento erotický horor se odehrává v roce 1916. Pojednává o zloději, který hledá útočiště v zámku obývaném dvojicí žen. Eva (Brigitte Lahaie) a Elizabeth (Franca Mai) se neustále pokouší zloděje svést, avšak muž netuší, že tyto dvě dámy jsou členkami vampýrského kultu krve. (Chatterer)

Recenze (13)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Snímek „Fascination“ je snímek v erotice trochu prvoplánový – v tom smyslu, že prostě jde o to ukázat nahá ženská těla – ale tuhle prvoplánovost podává celkem rafinovaně a hlavně opravdu velmi sexy. Ty ženy jsou tu krásné, přirozené a film, i když je ve své podstatě úchylný, je v tom podání erotiky velmi vkusný a vizuálně prostě krásný. A o nic moc jiného nejde. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Klasická "rollinovka", která nabídne 50% erotiky, 30% prázdného žvanění a 20% hororu. Ten zastoupí v podstatě jen pornohvězda Brigitte s kosou a závěrečná půlnoční večeře. Nečekejte však gore pochoutky, tentokrát je to jen o pár kapkách krve. Plusem jsou však samozřejmě ústřední lesbičky (moc hezky se na ně kouká) a jakási snová atmosféra. Jinak spíše pro kompletáře. ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Sympaticky svůdná magie krásných, do průhledných šatů oděných žen, na zámku na zamlženém jezeře - sem bych se za oněch tónů smyslné hudby určitě taky rád zatoulal. Jakmile ale dojde na “hororové” bodání dýkou a sekání kosou, jde to pro svojí naivitu do kytek. Spojit tady Rollinovu francouzskou poetiku erotična a ďábelské gore italských euro-trashařů, bylo by fajnšmekersky vymalováno. ()

Gorehound 

všechny recenze uživatele

Jedno z najlepších diel Jeanna Rollina, ladené do snovej, posmutnelej atmosféry, s pomerne originálnym pohľadom na vampírizmus. Na Brigitte Lahaie s kosou sa nezabúda, naozaj jeden z najlepších svojských eurohorrorov zo sedemdesiatych rokov, ktorému sa atmosférou vyrovnajú snáď len najlepšie filmy Jessa Franca (FEMALE VAMPIRE, A VIRGIN AMONG THE LIVING DEAD ap.). Eurokult! ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Ty vole zase jsem se nechal napálit. Poslední dobou jsem viděl hodně filmů od Rollina a téměř všechny se týkaly upírů, tak jsem si řekl že další upírárny raději ne, protože předešlé byly celkem sračky. No ale díky hodnocení jsem dal nakonec šanci i tomuhle. A dopadlo to špatně. Tenhle film pro mě nemá žádnej význam, atmosféra hradu je sice ze začátku poměrně slušná, ale Rollin strašně už vykrádá sám sebe. Je to nudné, nekrvavé a celkově děsně pomalé. Kdybych neviděl předešlé Rollinovy filmy šel bych s hodnocením výše takhle ale jen 2*. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama