poster

Karel Gott - Zůstanu svůj (TV film)

 • Slovensko

  Karel Gott: Zůstanu svůj

Dokumentární / Hudební / Životopisný

Česko, 2019, 60 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (16)

 • Snorlax
  ***

  Hovořit o tomto dokumentu jako o uměleckém počinu by bylo značně nadnesené, je to pár písniček proložených mluvícími hlavami. Vzhledem k tomu, že spatřil světlo televizní obrazovky v den, kdy vešla ve známosr informace o Gottově smrti, parazituje na této skutečnosti. O Gottovi mluví všichni zúčastnění krásně, ale to není zásluha Novy, nýbrž Gottova. Pokud bych hodnotila Gottovu osobnost, určitě by to bylo za pět. Mám-li však hodnotit tento dokument, který se zařadí po bok mnoha dalších a nijak nevybočí z řady, jsou to slabé tři, a to pouze za fakt, že k vyjádření ke Gottově práci také konečně někoho napadlo přizvat hudebního publicistu.(3.10.2019)

 • ARI50
  *****

  Pěkný.(5.10.2019)

 • DEXTER099
  *****

  Upřímnou soustrast celé rodině,rozdával jste radost generacím a tenhle pořad je hezká ukázka vašeho života.Děkujeme.Za mě nejen za pořad pět hvězd(2.10.2019)

 • Padme_Anakin
  ****

  Hudební dokument o Karlu Gottovi je v podstatě (pouze a bohužel) průřezem jeho velmi úspěšné kariéry, od prvních krůčků na pódiích přes první hity ke Zlatému slavíkovi a usazení na trůn české hudební scény, nesporným talentem a pracovitostí docílil toho, o čem jiní zpěváci jen sní... S ohledem na skutečnost, že ten smutný den přišel a mně se nezadržitelně valily slzy, přihazuji čtvrtou hvězdičku pod vlivem emocí... Tak nějak s úctou...(3.10.2019)

 • pakobylka
  *****

  Průřez výjimečnou kariérou talentovaného, noblesního a pracovitého člověka, který byl pevně svázaný s mou zemí a s mým životem, aniž bych si to uvědomovala. Protože tak už to prostě bývá, že teprve zpětně poznáme a doceníme, co jsme měli ... a co jsme ztratili. On byl pevný bod v malém vesmíru každého z nás. Stálice - maják, na který byla jakákoli bouře krátká, protože svítil velice jasně a vytrvale ve všech časech našich osudů. Šel nám příkladem. Učil nás radosti ze života, slušnosti, lásce a pokoře, aniž by poučoval. Prožil velice plný a bohatý život - a dělal jen takové ústupky a kompromisy, které si dokázal obhájit sám před sebou ... aby mohl dál veřejně vystupovat ve své vlasti. Protože chtěl především rozdávat radost - a vždycky mu záleželo na těch, pro které zpíval. Zůstaly písně - osiřelé, ale připravené ... aby žily dál mezi námi - a S NÁMI. Děkuju Vám, Mistře. Sbohem ... a pokoj Vaší duši.(3.10.2019)

 • Skuby47
  ****

  Mám to hodně daleko a tak nemohu položit kytičku a zapálit svíčku před zpěvákovým domem Na Bertramce v Praze a tak jsem mu věnovala vzpomínku i svíčku u televize doma. Jsem ráda, že ho ČT připomněla v jeho začátcích i v letech zcela nedávných. Trochu mi vadily vkládané vzpomínky jeho přátel. Řeči nebylo třeba, každý divák a posluchač, který si ho vážil, prožíval svůj smutek sám.(7.10.2019)

 • Johnny.ARN
  ****

  Len jedna výčitka. Celé pesníčky čo zaberali veľa vzácneho času. 4 z 5(14.11.2019)

 • sator
  *

  Rychlý slepenec bez hlavy a paty...asi nebude náhoda že se pod něj nikdo nepodepsal...(11.10.2019)

 • Autogram
  *****

  Pekný spomienkový hudobný dokument, kde je hovorené slovo až na treťom mieste. Akoby ho televízie mali pripravený práve na takúto smutnú príležitosť. –––– Přepočítal jsem svoje dny a zjistil, že mi jich ještě pár zbývá. A nic nekončí, dokud se zpívá...(3.10.2019)

 • filmmovier
  *****

  Krásný pořad, krásný život, krásná slova, krásné písně. Krásné uctění Mistrovy památky. Za hudebního publicistu taky plus. Ach, 2.10.2019 byl opravdu strašlivý den...(18.10.2019)

 • nessbeal
  ****

  RIP Karle(2.10.2019)

 • Jaro.Krafcik
  ****

  Dokument kde sú skoro všetky hity veľkého majstra. A známe osobnosti o nom rozprávajú. Odišla legenda. Nepozerávam veľmi dokumenty ale toto som musel. 4*(5.10.2019)

 • soukyd33
  *****

  Příběh o nejlepším zpěvákovi všech dob. A kdo ví, nejen v České Republice. Zpěv, humor, a nakonec i rodina. To vše stihl. Proslavil se téměř po celé Zemi. Žádný jiný zpěvák toto nedokázal! Mistře děkujeme!!! 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5(4.10.2019)

 • djsaly
  ****

  Maestro Karel Gott, ďakujeme!(5.10.2019)

 • ostravak30
  ****

  Natočeno toho bylo o goťákovi dost, ale zde jsou nejen zastoupeny jeho velké hity, ale také vzpomínky, které třeba mnohokrát nezazněly. Dozvídáme se věci, které možná málokdo věděl, ale určitě tušil, hlavně o jeho cestách do Německa. Dobré je, že je pořad vyvážen hudebním publicistou. 60 minut jsem se nenudil.(7.10.2019)

 • Sa.sa
  *****

  RIP Karle(12.10.2019)