Deník zasloužilé matky (TV seriál)

Reba

Komedie

USA, 2001–2007, 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Reba McEntire, Joanna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster, Lupe Ontiveros, Stephen Tobolowsky, Shawn Pyfrom, Dennis Burkley, Kathryn Joosten, Sarah Shahi, Thomas Dekker, Brandon Quinn, Tara Karsian, Patrick Fabian, A.J. Trauth, Troy Evans, Honorine Bell, Christopher T. Wood, Dolly Parton, Leslie Jordan, Mark Christopher Lawrence, Stanley Kamel, Dan Castellaneta, Julia Duffy, Dot-Marie Jones, Mitch Holleman, James Denton, Patrick Duffy, Victor Raider-Wexler, Katrina Law, Peter Scolari, Kelly Clarkson, Zach Roerig, Jenny O'Hara, Stacey Travis, Richard Ruccolo, Nat Faxon, David Starzyk, Sam Horrigan, Scott Bryce, Shanola Hampton, Lacey Beeman, Esteban Powell, Robin Riker, James Avery, Casey Sander, Carla Renata, Andrew W. Walker, Kenneth Choi, Diana Maria Riva, Julia Campbell, Benjamin King, Tom Virtue, David Shatraw, Bradley Snedeker, Bryan Callen, Joel Brooks, Alfred Dennis, Dion Anderson, Andrew James Allen, Niecy Nash, Michael Milhoan, Kat Sawyer, Jeff Yagher, Mike Erwin, Ben Reed, Carlos Palomino, William Bumiller, Wendy Worthington, Mark Ankeny, Jo Marie Payton, Bret Loehr, Kevin Crowley, Nell Carter, Greg Evigan, Sam McMurray, Carolyn Hennesy, Barry Corbin, Buff Brady, Lisa May, Dona Hardy, Erik Aude, Jason Strickland, Rachel York, Colby Donaldson, Tangie Ambrose, Cherie Franklin, Sonya Eddy, Dorothy Lyman, Kit Pongetti, Keith Heisler, Blaire Baron, Christopher Michael

Každej jsme jiný! Ja považuju tento seriál ze super rozptýlení a opravdu se pokaždé zasměju. Viděl jsem všechny serie a i mi bylo líto že tak úspěšný seriál nepokračuje dál. Musim je vyzdvihnout jak svkěle Reba McEntire a Melissa Peterman ztvárnily role. Klobouk dolu! Pokud se chcete pobavit a zasmát i pohodového seriálu určitě doporčuji :-)(7.1.2014)

Fajn komediální seriál, který vás zabaví, k žehlení a podobným nudným domácím činnostem je jako dělaný, stejně jako k pauze mezi učením se na zkoušku... ale jinak je to spíš slabší průměr, jediný, kdo pořádně hraje, je Reba, a ty střelené a hlavně neskutečně hloupé postavy vás po čase opravdu začnou dohánět k šílenství.(10.9.2012)

"Ocenila bych tvou pomoc, takže udělej všechno z toho seznamu." Zasloužilá matka Reba mě baví svou strohostí, praktičností i cynismem. Ovšem kdybych já byl na jejím místě, tak bych vše řešil s rozvahou cholerika, který by nešetřil řevem, fackami a prohazováním oknem, neboť její rozvětvená rodiny si nic jiného nezaslouží. Mě to tedy většinou dokáže vykouzlit lehký úsměv na tváři, ale žádný zázrak jsem v tom neodhalil a toho rodinného moralizování jsem se taky poměrně rychle přejedl.(3.3.2017)

• U.Tarare

Fuj, co jsem to teď sakra viděl?? Kdyby to aspoň dávali v jinej čas, takhle jsem při obědě málem flusnul na televizi knedlík, jak mi z toho bylo šoufl. Během 30 minut jsem nepřišel na jedinou věc, které bych se mohl zasmát. Jak tu napsal freddy, ať nehodnotíme seriál dřív než uvidíme více dílů, tak neboj, tahle trapárna mi pokazila nejeden oběd.(3.7.2009)

Horších 70%. Nesleduju to sice pravidelně, protože jsem obvykle v práci, ale pár dílů už jsem viděl. Není to špatné, nicméně na TOP sitcomy to zdaleka nemá. Je tam dost hluhých míst a občas vtipy vtipné příliš nejsou. Na to, že jsem to viděl jen občas, tak se mi zdá, že jsou tam vtipy dost sobě podobné. Nicméně, i přesto je to stále dost zábavné na to, aby to mělo hodnocení okolo 60%. Howgh!(8.4.2010)

• - Scarlett Pomers se po návratu k natáčení dočkala v 1. epizodě 6. série bouřlivého potlesku diváků. O její absenci v 5. sérii jsou v této epizodě dvě narážky. (Tsuki003)

• - Hlavní herecká představitelka seriálu, Reba McEntire, je velmi slavná country zpěvačka. Složila a nazpívala písničku I'm a Survivor, jejíž upravená verze je znělkou seriálu. (salamandrr)

• - Herečka Scarlett Pomers, představitelka Kyry, musela během 5. série přerušit natáčení kvůli své anorexii. Objevila se pouze v prvních dvou epizodách a pak až v šesté sérii. (Tsuki003)