Premiér (TV seriál)

Komedie

Česko, 2019, 3 h 16 min (Minutáž: 12–25 min)

Marek Benda

Asi budu za debila, ale já si nemůžu pomoct. Nebudu tu vyvracet fakt, že Soukup je sebestřednej narcistickej psychopat žijící v sebeklamu a regulérně nejhorší herec a moderátor ever, ale tohle je prostě tak pekelně uhozený až je to geniální. Na druhou stranu ať už si o Jardovi myslím co chci tak v některých věcech má pravdu a i když z něj lidi mají vesměs prdel, tak je jeden z mála kdo se nebojí i na ožehavý témata říct co si o nich myslí a má v píči jestli to někoho sere nebo ne. A proč? Protože může a některé zásahy tady jsou opravdu tnutím do živého ať už výsměch české politické scéně která je regulérní groteskou, ale opravdovou nebo kauza H system no a největší palec nahoru si Jarda zaslouží za to jak setřel Grétu. Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale jestli má někdo pocit, že ta dnešní hyper korektní a sluníčkářská doba je v pořádku a je normální když jedna škaredá afektovaná píča hystericky seřve celý spojený národy, že jí zničily dětství a chtěla by za to pomalu nobelovu cenu míru či co, tak jestli se někomu zdá, že tohle je ok, tak potom i Premiér má v dnešní době své opodstatnění. No a já se se svým zvráceným vkusem musím nezřízeně bavit nad těmi kreacemi a pokusy o situační humor ve kterých je Soukup tak strašnej až z nich dostávám záchvaty smíchu. Takže můj komentář berte s rezervou nevím jak vážně to myslí ti ostatní s tímto hodnocením já si pochopitelně dělám prdel, ale zase na druhou stranu tohle je přesně ten typ dílka kde se dá udělit jenom odpad nebo plný počet a odpadů už je tady dost, takže proč se na to nepodívat z té lepší stránky. Zatím jsem se se zvláštně úchylným úsměvem prosmál oběma viděnými díly abych poté co jsem byl přesvědčen, že ten pilotní už nemůže nic překonat musel konstatovat, že tomu následujícímu s duelem Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem se to povedlo a já už netrpělivě očekávám čeho se dočkám příště. Akorát mě trochu sere opravdu (ne)vtipná a regulérně trapná Marcelka která trochu kazí a sabotuje celou tu exhibici Jaromíra Soukupa v pořadu s Jaromírem Soukupem kde hraje Jaromíra Soukupa. Asi už mi taky regulérně jeblo, ale co už nikdy jsem netvrdil, že jsem normální...100%(13.10.2019)

• A.L.E.S.

odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! A stejně je to pořád málo, jako u indickýho Supermana.(10.10.2019)

• Driss

Po vzoru největších českých filozofů 20. století Zděnka Izera a Jiřího Krampola drží Jaromír Soukup prst Jaromíra Soukupa na tepu doby Jaromíra Soukupa. Seriál Premiér tak lze považovat za opus magnum, kde ejakuluje jeho moderátorská i politická kariéra. Tento český Woody Allen s grácií glosuje sociální neduhy nejvyšší vrstvy a s dikcí jambického pentametru a porodních vzlyků malomocné oslice detailně mapuje politickou sféru. Bez osvětlení, hudby a zvláštních efektů a lá Dogma 95, ukazuje syrovou krutost zákulisních půtek. Ať už si vezme na paškál Grétu nebo Kalouska, vždy komentáře balancují na hraně geniality, jakými se mohou pyšnit snad jen omalovánky Ringo Čecha. Nic není nahodilé, všechno má druhý, třetí i sedmý plán. Klade otázky, kde začíná a končí mokrý sen Jaromíra Soukupa a kde začíná noční můra Jaromíra Soukupa. Proč Jaromír Soukup nehraje Jaromíra Soukupa, který se stal premiérem Jaromíra Soukupa a je pouze Jaromírem Soukupem, co premiera hraje? Otázek je příliš, jak už jsme u Jaromíra Soukupa zvyklí. Proto Jaromír Soukup dlouhými bergmanovskými záběry na obličej Jaromíra Soukupa rozkrývá několika-dimenzionální emocionalitu machiavelistického komplexu a sisyfovského údělu egomanické onanie vlastní frustrace. Bohužel jakožto renesanční umělec i Jaromír Soukup bude svými souputníky nepochopen, a tak záleží na příští generaci, zdali dokáže plnohodnotně ocenit kulturu, kterou nám TV Barrandov Jaromíra Soukupa přináší. Seriálu dávám šest z pěti Jaromírů Soukupů.(10.10.2019)

• apokar

Poctivě jsem odkoukal tři díly. Zpětně nechápu, že ještě žiju. Protože to jsou opravdu muka. Věčně ustupující voda, odklánějící se větvě s ovocem, visící balvan - nic z toho nemohlo v podsvětí Tantalovi způsobit větší utrpení. Myslím, že slova, která by přesně vystihla mé pocity z tohoto díla, ještě nebyla vymyšlena. Omlouvám se všem odpadům, které jsem dosud udělil.(22.10.2019)

• Rakosnicek77

Včera ráno, když jsem měl pocit, jako bych podstoupil nucenou lobotomii, jsem se odhodlal ke sledování jednoho dílu a dospěl jsem k několika zjištěním. Po lobotomii je každý, kdo se podílel na natáčení tohoto pekelného hovna, protože pokud by to tak nebylo, tak by toho magora Soukupa, museli umlátit všim co by bylo po ruce, hned při čtení jeho pseudoscénáře. A to dno o kterém tady lidi píšou...tak k němu se ten pán prohrabal z druhé strany, takže bych se určitě bál, čeho se ještě dočkáme. Do konce roku, čekám ještě minimálně 5 kanálů jeho TV a na bilboardech, nám začne vnucovat tu svoji veteš z jeho úžasného e-shoou. Pokud jste ale hodně odolní, přesvědčte se sami na jednom díle, během dne ale čekejte průjmy a pocity na zvracení...(10.10.2019)

• - Prvý diel seriálu sledovalo cez 154 tisíc divákov. (JADIM)

• - Seriál se do 24 hodin po svém uvedení na TV Barrandov dostal na 1. příčku žebříčku nejhorších seriálů na ČSFD, kde se mu podařilo sesadit soap operu Mladí a neklidní (od r. 1973), která si ji držela řadu let. (L_O_U_S)

• - Šárka Sedláková hraje v seriálu více rolí. Dříve působila jako redaktorka zpravodajství TV Barrandov, hlavně v relaci Naše zprávy (od r. 2013). (Bernyz)