Reklama

Reklama

Premiér

(seriál)
Komedie
Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Obsahy(1)

Sitcomový seriál Premiér je politická satira z prostředí vysoké politiky, který paroduje a vtipně zobrazuje jak se dělá politika, jak se chovají politici a jak kvete státní byrokracie. Fiktivní premiér na fiktivním Úřadu vlády řeší v úřadu strategické i běžné administrativní záležitosti nekompromisně a tvrdě, ale v soukromí se se stává jiným člověkem. Politické situace a řešené záležitosti jsou přizpůsobeny současnému politickému dění a aktuální problematice. Obsahem epizod jsou každodenní politické situace i diskuse o problémech a jejich nestandardní řešení. Vtipné dějové situace, rozhovory, spory a zápletky z prostředí Úřadu vlády i ze soukromí vychází ze skutečného současného politického dění a každodenních problémů politiků. (TV Barrandov)

(více)

Recenze (681)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Asi budu za debila, ale já si nemůžu pomoct. Nebudu tu vyvracet fakt, že Soukup je sebestřednej narcistickej psychopat žijící v sebeklamu a regulérně nejhorší herec a moderátor ever, ale tohle je prostě tak pekelně uhozený až je to geniální. Na druhou stranu ať už si o Jardovi myslím co chci tak v některých věcech má pravdu a i když z něj lidi mají vesměs prdel, tak je jeden z mála kdo se nebojí i na ožehavý témata říct co si o nich myslí a má v píči jestli to někoho sere nebo ne. A proč? Protože může a některé zásahy tady jsou opravdu tnutím do živého ať už výsměch české politické scéně která je regulérní groteskou, ale opravdovou nebo kauza H system no a největší palec nahoru si Jarda zaslouží za to jak setřel Grétu. Jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale jestli má někdo pocit, že ta dnešní hyper korektní a sluníčkářská doba je v pořádku a je normální když jedna škaredá afektovaná píča hystericky seřve celý spojený národy, že jí zničily dětství a chtěla by za to pomalu nobelovu cenu míru či co, tak jestli se někomu zdá, že tohle je ok, tak potom i Premiér má v dnešní době své opodstatnění. No a já se se svým zvráceným vkusem musím nezřízeně bavit nad těmi kreacemi a pokusy o situační humor ve kterých je Soukup tak strašnej až z nich dostávám záchvaty smíchu. Takže můj komentář berte s rezervou nevím jak vážně to myslí ti ostatní s tímto hodnocením já si pochopitelně dělám prdel, ale zase na druhou stranu tohle je přesně ten typ dílka kde se dá udělit jenom odpad nebo plný počet a odpadů už je tady dost, takže proč se na to nepodívat z té lepší stránky. Zatím jsem se se zvláštně úchylným úsměvem prosmál oběma viděnými díly abych poté co jsem byl přesvědčen, že ten pilotní už nemůže nic překonat musel konstatovat, že tomu následujícímu s duelem Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem se to povedlo a já už netrpělivě očekávám čeho se dočkám příště. Akorát mě trochu sere opravdu (ne)vtipná a regulérně trapná Marcelka která trochu kazí a sabotuje celou tu exhibici Jaromíra Soukupa v pořadu s Jaromírem Soukupem kde hraje Jaromíra Soukupa. Asi už mi taky regulérně jeblo, ale co už nikdy jsem netvrdil, že jsem normální...100% ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem downy rozmazávat po sobě hovna, viděl jsem šukat invalidní geronty s mnohočetnými amputacemi, viděl jsem bezdomovce vylizovat si podpaždí, viděl jsem anální prolaps po ruptuře konečníku, viděl jsem hnisavé periproktální píštěle, viděl jsem plnou nádobu na biooodpad z potratové kliniky, viděl jsem mokvající bércové vředy, čerstvě vychrchlaný tuberácký hlen, Petriho misku s ebolou, fekální porno s hrochy a hnijící mrtvolu, vytaženou po měsíci z kanalizační jímky, tudíž jsem do toho šel bez bázně a hany. Teď mám strašný strach, že jsem z toho dostal rakovinu, a zmítá mnou kompulzivní chuť narvat si do uší pletací jehlice a do očí vývrtku, abych už nikdy nemusel vstřebávat podobné audiovizuální trauma. Díky, slizký pičusi! Skvělá práce a dokonalá ukázka toho, jak hluboko do žumpy může egoistický tupec bez špetky soudnosti, vkusu a sebereflexe až klesnout, po níž ti nezůstal téměř žádný stín k překročení. Teď už ti k absolutnímu věhlasu zbývá snad jen na TV Lopattov v přímém přenosu vykouřit koně v pořadu Hipoterapie Jaromíra Soukupa. *** DOPLŇĚNÍ: Po druhém díle se to stalo snad virulentnějším než meningitida dosud největšího potrata českého audiovizuálního teroru - Mishy a Tvítr je plný nadšených reakcí našich i světových celeryt. Byla by škoda se o ně nepodělit. - Sylvia Saint: OMFG, WOW! I have never seen such an enormous dick in my entire career! #SpringPeaceMonsterCock Abdul Rahman Yasin: Soukupu Akbar. No need to bomb them anymore. They are so able to terrorize themselves up to extinction, Inshallah. Let’s fuck some sheep and just wait. #10/9=LowCost9/11 Paris Hilton: Thx, Mr. Sprynkpiss, finelly they stup callink mee the stewpid cant! #NoMoreDumbBitch Misha: Áj plej poukémon gou évrydej, Áj plej poukémon gou … #SingWithMeDaddy Endy Babitch: Ani po tomto neodstúpim, hoci to moji voliči milujú! #SJardomNaMotyle ()

Reklama

xxmartinxx odpad!

všechny recenze uživatele

Je to fascinující, je to smutné, je to zvláštním způsobem tísnivé. Jaromír Soukup v osobním pekle trapnosti a absolutní lidské nedůstojnosti vtahuje jako černá díra vše, co by mohlo budit jakkoliv pozitivní emoce, a vyplivává místo toho jen existenciální horor. David Lynch ani Lars von Trier by tenhle rozklad a zpodobnění lidského osamění a nenaplnění nemohli natočit, ani kdyby chtěli, na to je potřeba opravdový sociopat. ()

Nevka odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krása střídá nádheru. Jen za tu dobu, co jsem na tento klenot televize Barrandov koukal ohodnotilo tady (většinou) "odpadem!" seriál okolo 80 uživatelů. A jak Oni Pavel Jaromír co se Divíš Soukup pronesli: "Všichni stojí za Premiérem s dýkou v ruce. Bude to zábava, Věřte mi... Bude to zábava." A tak to má taky být :) ()

J*A*S*M odpad!

všechny recenze uživatele

Stydím se, že jsem neměl dostatečnou vůli odolat volání bizáru a na první díl jsem se podíval. Na celej! Samozřejmě tedy na verzi nahranou na Youtube, abych tomu dementnímu zmrdovi ani trochu nenavýšil oficiální sledovanost TV a návštěvnost webu. A co k tomu říct ... čekal jsem guilty pleasure, ale tohle má k jakémukoli pleasure dost daleko. Není to vtipné záměrně ani omylem, je to jen křečovité, trapné, monotónní, nudné a ani to nedává smysl. A tím myslím i na úrovni jednotlivých dialogů a monologů, které dost často působí, že je Soukup improvizuje. Takhle nějak vypadaly skeče na střední škole, když jsme se spolužáky při hodině angličtiny měli improvizovaně sehrát krátkou scénku na zadané téma. Bylo to špatně zahrané, blábolivé, beze smyslu, s nervózními herci, a když to skončilo, všichni byli rádi, že to mají za sebou. A kdyby byla přítomna kamera, tak by se klepala. Jo a obavou mě naplňuje, že jsem si tak trochu připadal jako minulý týden na projekci Jokera, kdy jsem na plátně sledoval psychicky nemocnou osobu, která by se chtěla stát profesionálním bavičem, ale bohužel není ani trochu vtipná. Myslím, že jsme v této chvíli velmi blízko momentu, kdy se Jaromír Soukup nalíčí a začne terorizovat Malou Stranu. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (7)

  • Seriál se do 24 hodin po svém uvedení na TV Barrandov dostal na 1. příčku žebříčku nejhorších seriálů na ČSFD, kde se mu podařilo sesadit soap operu Mladí a neklidní (od r. 1973), která si ji držela řadu let. (L_O_U_S)
  • V čase 2:30, kdy hraje Jaromír Soukup dvojroli, je vidět místo střihu, v němž se oba natáčecí obrazy překrývají. (David7)
  • Prvý diel seriálu sledovalo cez 154 tisíc divákov. (JADIM)

Reklama

Reklama