Když chlap potká zbraň

• angličtina

Boy Meets Gun

Komedie / Thriller / Krimi

Nizozemsko, 2019, 86 min

Tvorcovia sa - čo sa týka scenáristickorežijných nápadov - pokojne mohli odviazať aj viac. Divný film? Podľa mňa ani nie, ale takéto originálne snímky mám rád. Navyše som si po skončení filmu zasa raz položil klasickú otázku prečo je naša kinematografia taká neschopná... (30.10.2020)(30.10.2020)

• Marze

Zbran mluvi,ale take bych chtel nejake dialogy mezi muzem a zbrani.(6.11.2020)

Jak vidím holandský film, připravuju se pořádnej bizár, jen vzpomeňme drazí moji kolegové na filmy od Alexe. I tady je to docela úlet, protože vše se točí kolem toho, že pistole je taková femme fatale pro tři muže. Místy film dává slušný rány, místo je hlušší, ale i tak to byl po dlouhý době zase docela povedenej on-line s velaváženým a velectěným uživatelem malarkey.(19.10.2020)

Taková standardní holandská totálně ulítlá jednohubka, která je ale víc divná, než-li vtipná. Shlédnout se to ale naprosto na pohodu dalo. Navíc jsme film dali po dlouhé době v on-lineu s uživatelem Enšpígl a tak to v rámci našich standardních keců mělo konečně zase nějakou úroveň.(20.10.2020)

Zvláštní kafkoidní film přináší zajímavý děj plný překvapení. 1) Holandský smysl pro humor je podobný oxymóron jako německý smysl pro humor a snímek je toho dostatečnou ukázkou._____ 2) Filmový pokřivený svět však zobrazuje autentické emoce a vztahy. Funguje jako optické kouzlo a to i s tím antihollywoodským zakončením._____ 3) Zaujal mě 25letý Victor Ijdens (Donny).(22.11.2020)