Jeunes filles impudiques

• USA Schoolgirl Hitchhikers (více)
všechny plakáty
Drama / Komedie / Krimi / Pornografický
Francie, 1973, 67 min (Special Edition: 73 min, Director's Cut: 79 min)

Dvě tulačky Monica a Jackie objeví uprostřed lesa starý, zřejmě opuštěný dům. Zvědavost je silnější než strach a dívky se rozhodnou budovu prozkoumat. V prvním patře naleznou docela útulnou ložnici, v níž budou dnes nocovat. Ráno se však ukáže, do jak nebezpečného hnízda to včera spadly. (dopitak)

dopitak

Totální čistý amatérismus. I pornofilm bez děje má komplikovanější a zábavnější zápletku. Je to asi jako divadelní představení pro školky, zlej mává pistolí, než mu za zády vystoupí dobrej, pistoli mu sebere. Záhy přijde další zlej a stoupne si za dobrýho. Potěšil mě jedině solidní anglický dabing, čekal jsem větší hrůzu. Film je ale naprostá ztráta času a jediná hvězda za to, že všechny odhalené ženy měly opravdu moc pěkný tvary. Akorát to chtělo jinej barevnej filtr anebo herečky poslat na solárko, aby nevypadaly jak čekatelé na pitvu, jinak se ale Joëlle Coeur, Gilda Arancio a zvláště Reine Thirion nemají za co stydět. ()

kaylin

Líbí se mi, že tentokrát je tohle erotický film, který má skutečně příběh. Dívky, které jsou zde krásné a přirozené, se ocitnou v osidlech několika šílených osob. Jasně, celé to vyznívá spíše jako komedie než něco vážného, což je trochu škoda, ale vzhledem k tomu, co jsem v poslední době viděl za erotické filmy, tohle hodnotím dobře. ()

glum88

-,,Takže jaký máte problém ?'' -,,Pochybuju že mi uvěříte.'' A to je vlastně ten problém, tomuto filmu se nedá věřit vůbec nic. Zaškatulkování do komedie je poněkud sporné, jelikož je úsměvná pouze naivita celkového ,,díla''. Ke kriminální zápletce je zcela zbytečné se vyjadřovat jelikož u Rollinových filmů jde vždycky spíše o prostředí, atmosféru a celkový dojem, i když mi občas připadalo že tady je úplně všechno naopak než by to bylo ve skutečnosti. A tím se dostávám k celé podstatě příběhu. Zkrátka a dobře, sledovat dvě lesbické školačky jak dovádí v opuštěné vile někde v lesích... No... Nevadilo mi to... ()