poster

Les lac des morts vivants

 • USA

  Zombie Lake

Horor / Erotický

Francie / Španělsko, 1981, 90 min

 • Superpero
  odpad!

  Film o nacistických zombících? Tak to jsem musel vidět. Bohužel zombíci tu jsou zelení jak vodníci a vlastně i ve vodě žijí, akorát občas udělají nájezd na město plný teroru. Vždycky zabíjejí jenom ženský. Srabáci. A ty ženský se předtím většinou stihnou svléknout do naha. Nejhezčí je hned ta úvodní a potom ještě ujde jedna černovláska co se myje v kádi a zombík na ní Shyamalanovsky vyběhne z kukuřice, jenže ona místo aby utekla, tak radši zařve, spadne a nechá se zabít. Nejemotivnější scéna filmu shledání zombie nácka s jeho dcerou, které věnuje náhrdelník její matky. Jenže dcera je svině, dá zombie náckům vypít nějakou sračku a vesničani je upálej plamenometem. Konec zvonec.(27.7.2006)

 • Karamanlis
  ***

  Triezvo vzaté je Zombie Lake po všetkých stránkach príšerným filmom, ja som sa však počas jeho projekcie vcelku dobre bavil... Menšie director-cameo si tu strihol aj samotný Jean Rollin, ktorý už v tej dobe mal na konte napríklad nie najhorší zombie horor Raisins of Death, takže rýchlo rozpoznal, že scenár Jesusa Franca, ktorý mal pôvodne tento flák režírovať nestojí za nič a svoju účasť v projekte Zombie Lake neskôr ľutoval...(15.8.2011)

 • eraserhead666
  **

  Takový krásný a nádherný začátek to mělo. Mladá hezká nahá italská dívka se koupe v jezeře, kamera ji zabírá ze všech možných úhlů a směrů a pak ji napadne nazi zombie. Prostě thrashově béčková chuťovka. Jenže problém filmu je, že se dále už na nic více nezmůže a tak je to pořád dokola. Mátožní nacističtí zombíci vylézají z jezera (to je ještě v pohodě scéna s alespoň mini stopou atmošky) a "požírají" v převážné míře nahaté Italky. A to je, kromě toporného ne/herectví, nesmyslných dialogů a proklamací, vlastně tak nějak vše. Na celovečerák hrozně málo. Ale vlastně, je tu silný romantický motiv láskyplného vztahu nazi zombíka ke své dceři (ne, nejde o incest, tak přestaňte slintat). 1.5*(4.7.2016)

 • J*A*S*M
  odpad!

  Nechce se mi věřit, že tohle někdo mohl myslet vážně. Několikrát jsem při sledování téměř vyprskl smíchy, neboť to, co se na obrazovce odehrávalo, připomínalo sebeparodii, avšak bohužel pouze nechtěnou. Kdyby to tak vypadalo úmyslně, zasluhoval by scenárista cenu za genialitu, neboť například zdejší "shledání po letech" by hned tak někdo nevymyslel. Také jsem si všiml, že rybník, v němž ti vodníci žili, záhadně mění svou hloubku. Lze to pozorovat ve scéně, kdy zombíci útočí na koupající se děvčata. Při pohledu ze břehu mají vodu stěží po pás, avšak když je kamera v ten samý okamžik zabírá pod vodou, tak dívky normálně plavou a zombíci se na ně sápou ještě z větší hloubky. Zajímavé. Zombie Lake je tak špatný film, až dokáže zcela jistě někoho uspokojit. Jen doufám, že chystaný Romerův Something of the Dead (v němž by měly také vystupovat vodní zombie) nedopadne podobně.(30.9.2008)

 • jojinecko
  *

  Sorry, ja jednoducho musím dať tejto sračke jeden bodík aspoň z čistej recesie...Už od úvodných sekvencií je jasné že toto je "zetko" ako vyšité, synťákový zvukový podmaz skladal pravdepodobne nejaký krčmový virtuóz, atď atď...Tento "horor" by nevystrašil ani päťročné decko, ale zábava je to miestami vskutku skvelá, niektoré pasáže sú priam "nezabudnuteľné". Už len samotný nápad s nacistickými zombíkmi, ktorí vyliezajú z jazera je vcelku brilantný, ale úplne do kolien som išiel zo "silne emotívnych" scén medzi zombíkom a jeho dcérkou..Fakt dojemné a krásne, láska až "za hrob"!!!:(18.2.2007)

 • - Původně tento film plánoval natočit Jesus Franco, ale na poslední chvíli byl nahrazen Jeanem Rollinem. Rollin později řekl, že toho hluboce litoval, jakmile si přečetl scénář. (hladass)

 • - Ve filmu se objevuje 12 nahých žen. (LION-MR.T)

 • - Jean Rollin byl z tohoto filmu natolik v rozpacích, že až po několika letech přiznal, že ho natočil pod jménem J. A. Lazer. (hladass)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace