Drogový díler Sev (Daniel Zovatto) a jeho rovnako zameraná priateľka Maddie (Sophie Tuner) žijú v New Yorku, kde sa ich svet točí okolo klientov trustových fondov a drogových večierkov. Jedného dňa ich osloví starý kamarát s ponukou riskantnej zákazky. Z číreho priateľstva a proti zdravému úsudku dvojica súhlasí, čím spustí reťazec nezvratných udalostí. (Arsenal83)

Arsenal83

Zdá sa, že po trápnom ukončení najlepšieho seriálu všetkých čias už Sansa berie čokoľvek, aj bez prečítania scenára. Na čo sa vlastne objavila v tomto filme, aké je posolstvo? Že zober loptu, nie drogy? Áno, to všetci vieme. Ale inak je to fádnosť nad fádnosť. Jedna malá krimi vsuvka v závere to vôbec nezachránila, pretože 90% to je len vata, všetko sa odohráva v hroznom červenom svetle a hlavný párik sa v kuse váľa v posteli, aby tam drogoval a viedol nekonečné kecy typu: ako by si chcela zomrieť? A keď si už nemajú čo povedať, nasleduje sex komplet oblečený. Nie že by mi chýbala erotika, ale na čo také scény do filmu vôbec dávať? Hlavne že sú všetky dialógy prešpikované čarovným slovíčkom fuck, ktorý je tu častejším slovom než spojka "a". ()

silentname

"Heavy" bolo celkom zaujímavým filmom, ktorý by som rozdelil na dve polovice. Pokojnejšiu prvú a skutočne šialenú a pritiahnutú za vlasy druhú. No realita je taká, že obe ma bavili. Najprv som si myslel, že pôjde o lásku medzi dvomi mladými ľuďmi, ktorí majú problémy s drogami, no reálne je to trošku komplikovanejšie. Seven totiž to je aj drogovým dílerom a potom ako sa jeden kšeft skutočne nepodarí a veci dopadnú mizerne, podarí sa mu prísť o všetko. Aj o svoju priateľku, ktorá ako jediná ho držala asi pri zdravom rozume. Lebo následne sa film zmení na šialenú jazdu, kde Seven sa už nebráni absolútne ničomu. A musím povedať, že Daniel Zovatto si to v tejto role maximálne užíval. Miestami to pôsobilo, ako keby bol "Joker" vypustený z väzenia. A dával do toho skutočne všetko. Príbeh je možno trošku jednoduchší a budete to vedieť podľa mňa v pohode sledovať, ale nenudí to, má to spád a má to aj dobré dramatické momentky a skvelú hudbu počas jednotlivých scénok. Za pozornosť stojí. Hodnotenie: B+ ()

Ammit

Ach, zdá se, že se Sophie Turner asi nedostane výš, než byla její role jako Sansa. Rozhodně ne, když pojede štěky ve filmech, o kterých nikdo nikdy neuslyší, páč stojí za- ... nic. Film v podstatě o ničem, s nikým zajímavým, výkony všech (včetně scénáristy, kameramana a režiséra) na úrovni zetkových masově chrlených hororů. Škoda jí, Sophie, talent má, ksicht taky, nó, někdo ten one hit wonder bejt musí. ()