8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter (TV seriál)

8 Simple Rules

8 jednoduchých pravidiel

Komedie / Drama

USA, 2002, 76x22 min

Tony Askins

Katey Sagal, Kaley Cuoco, Amy Davidson, Martin Spanjers, James Garner, David Spade, John Ritter, Billy Aaron Brown, Larry Miller, Adam Arkin, Robert Guillaume, Rachel Bilson, Michael McMillian, Shawn Pyfrom, Erik von Detten, Leighton Meester, Patrick Warburton, Nicole Richie, Paul Wesley, Josh Henderson, Charlie Babcock, Ed O'Neill, Kevin P. Farley, Kimberly Kevon Williams, Pamela Anderson, Raquel Welch, Dan Cortese, Daniella Monet, Matt Lanter, Jenny Wade, Colby Donaldson, Naya Rivera, Cybill Shepherd, Rachael Harris, Jillian Murray, Suzanne Pleshette, Lee Garlington, Julia Ling, Michael Kostroff, Don Knotts, Lorna Scott, Tiffany Thornton, Carlie Casey, Micah Alberti, Ed Marinaro, Phill Lewis, Connie Stevens, Rachel Melvin, Kelsey Batelaan, Baelyn Neff, Sarah Rafferty, Romy Windsor, Rachelle Carson, John Ratzenberger, Jordi Vilasuso, Inny Clemons, Thad Luckinbill, Lindze Letherman, Sheldon Candis, Sam Horrigan, Nick Carter, Mac Davis, Tom Poston, Liam Kyle Sullivan, Tracie Savage, Sarah Domin, Owen Williams, Erin Sanders, Kate Scott, Nicole Hayden, Tom McGowan, Suzy Nakamura, Connie Sawyer, Josef Cannon, Terry Bradshaw, Amanda Fuller, Ronnie Alvarez, Jan Hoag, Michele Matheson, Mo Gaffney, Wendie Jo Sperber, Howard Alonzo, Kenneth Kimmins, Michael Milhoan, John Farley, Steven Gilborn, Rocky McMurray, Marcus Toji, David Garry, Allison Andreas, Gloria Gifford, Steve Vinovich, David Carey Foster, Vicki Goldsmith, Jake Dinwiddie, Kaitlin Cullum, Kit Pongetti
  • Derek

predstavte si úplne jednoduchý námet (otec zažíva rôzne ťažkosti s dospievajúcimi dcérami), prihodte pár hercov (najlepšie nejaká ostrielaná tvára dávno za hereckým zenitom-ritter) a sem tam pár dobrých vtipov. vznikne klasický, úplne štandardný us seriál u ktorého sa sem tam zasmejete, ale že by sa vám nejako výrazne vryl do pamäti, tak to rozhodne nie.(10.6.2004)

• Mire

Veľmi priemerný a dosť suchársky sitcom. Nečakajte nijaké drsné alebo pamätihodné hlášky, proste obyčajný rodinný a až príliš slušňácky seriál určený tak na vysielanie dopoludnia. Tento seriál postretla dosť smutná udalosť v podobe úmrtia Johna Rittera začiatkom druhej sezóny, ale paradoxné je, že najhoršia bola práve prvá séria s ním a neskôr sa seriál dokázal slušne rozbehnúť práve po jeho smrti a to pridaním postavy CJa. Najlepšia séria bola určite tretia, ktorá bola zároveň aj poslednou. Ak by seriál pokračoval podobnou tendenciou, tak by to dotiahol aj na tú tretiu hviezdičku, ale to by som krivdil iným seriálom ktorým som dal 3*, takže tie dve hviezdy sedia.(31.12.2014)

Neuveriteľne podhodnotený sitcom. Pritom spolu s BELUSHIho JIMom predstavuje absolútnu špičku súčasnej USA produkcie (žiaľ kvôli predčasnej RITTERovej smrti skončil po 3 sezónach). Jeho ingredienciou sú skvele zohrané postavy, vtipné dialógy a vynikajúci slovenský dabing. Navyše KALEY CUOCO ako priblblá blondínka je na zjedenie. :-) (5.10.2007)(5.10.2007)

Trápny scenár, nahratý smiech a jeden bývalý slávny herec nestačia na dobrý sitcom. Jeden z najslabších sitcomov za poslednú dobu, čo sme mohli vidieť na našich obrazovkách. Ako tak uvažujem, tak asi aj najhorší... DODATOK (po pár rokoch): mal som možnosť zhliadnuť nejaké časti po smrti Rittera a musím povedať (nech to znie akokoľvek tvrdo), seriál sa po jeho smrti riadne rozbehol. Škoda, že čoskoro dobehol, už v tretej sérii. (mením hodnotenie z 20% na 60%)(19.9.2005)

Zajímalo mě, kde působila Keley Cuoco před Big Bang Theory a Charmed a našel jsem tenhle seriál. Bohužel bez titulků, takže je to první věc, kterou se prokousávám čistě v původním znění. Naštěst to díky jednoduchosti dialogů není až takový problém.Celkem se bavím. Je jasné, že jde o průměrný sitcom, navíc cílený na mladší teen generaci, která by ho ocenila spíš. A právě vzhledem k cílené skupině sem tam přimhouřím oko nad nějakým tím trapnějším gagem a dám 70%.(9.12.2008)

• - Kaley Cuoco v roli starší dcery Bridget je ve skutečnosti o šest let mladší než Amy Davidson hrající prostřední z dětí Kerry. (salamandrr)