Reklama

Reklama

Titanik: Příběhy z hlubin

(TV seriál)
  • Kanada Titanic: Stories from the Deep
Dokumentární
Kanada, 2018, 4x60 min

Obsahy(1)

Z hloubky téměř 3 700 metrů vynáší tento průkopnický dokument na světlo neznámou historii, donedávna pohřbenou v Atlantiku. Pomocí špičkové technologie byly z mořského vraku vyzvednuty artefakty, které vypovídají o lásce, zradě, osudu i hrdinství. Tímto dobrodružstvím vás provede Victor Garber, známý jako Thomas Andrews z filmu Titanic Jamese Camerona. Jednotlivé díly přibližují individuální cesty těchto artefaktů, od jejich objevení po nalezení souvislosti s konkrétními cestujícími na palubě. V každém díle pak jeden artefakt propojíme s živým člověkem. (Viasat)

(více)

Recenze (3)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Konečně zase další trošku jiný dokument o Titanicu, tentokrát o lidech, o tom, co po nich zbylo a co bylo vytaženo ze dna oceánu a taky o jejich žijících příbuzných. Krásné a dojemné. A navíc s Thomasem Andrewsem jako průvodcem! Skvělá čtyřdílná záležitost. Na znovu rozezvučené sirény jen tak nezapomenu. 85%. ()

Dechman 

všechny recenze uživatele

Opäť iný a opäť skvelý pohľad na príbeh Titanicu. Skvelé rozprávanie podporené hercom z filmu Jamesa Camerona Victorom Garberom. Vrele doporučujem na dlhé zimné večery.... P.S: V treťom diely sú použité zábery z novu rozozvučania originál sirén vytiahnutých z dna oceánu. Desivé, akoby Titanic ožil a prehovoril na Vás! ()

Reklama

Reklama