Fry stane před soudem za to, že letěl na zapovězenou planetu Omega 3, aby získal všech 79 epizod zakázaného seriálu Star Trek. Ve 23. století totiž kult fanoušků přerostl v plnohodnotné náboženství, které ovládá jednu zemi za druhou... (TV Prima)

HellFire

„You will perform a fan script written by the ultimate Trek fan!“ „You have my fan script?“ „I meant me! MeIllvar's the ultimate fan!“ „Oh, I was confused because the scoreboard says something different.“ ()

MissJ

YES, front row! Až po okraj napěchovaná epizoda shrnující v podstatě všechny stěžejní okamžiky TOS, týkající se nejen obsahu epizod, ale i herců (And when I directed Star Trek V I got a magnificent performance out of me, because I respected me so much!), problémů při natáčení (sdílení scénářů - Look, Captain, Melllvar will help us.) a bůhvíčeho dalšího. Dokonalost! ()

Ironfood

Ne, že by to bylo špatné, ale myslím si, že se téma Star Treku dá z hlediska humoru využít mnohem lépe (viz například Galaxy Quest). Tady mi přišlo, že ho scénáristé využili spíše k tomu, aby si ulehčili práci. ()