Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Unikátní tvůrce, znalec kinematografie, blázen, workoholik, zapálený milovník filmů – co z toho vlastně je Quentin Tarantino? Na tuhle otázku odpovídají jeho nejbližší spolupracovníci. (Snorlax)

Videa (1)

Recenze (10)

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele

Pár nečekaně známých mluvících hlav řekne, jak je Tarantino geniální, pár historek z natáčení a to je tak vše. Přidanou hodnotu této ódě dodává zanimování pár historek a ponoření do tématu obtěžování pana Weinsteina a jak se jeho přítomnost v Tarantinově kariéře promítla na jeho osobu i snímky. Hodně slabých 7/10, jako předehra a rekapitulace mistrovy tvorby před Tenkrát v Hollywoodu to funguje solidně. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Ač pro větší fandy nic moc nového nezazní, je povídání na téma prvních osm filmů skvělý a vyloženě pro radost, účast herců velmi slušná (užší kruh i pár překvapení), unikátní rodinná atmosféra na setu zase jednou hezky vylíčená, jenom bubák Weinstein na můj vkus trošku trapně podán. Samozřejmě jednou čekám velepoctivý dokumentární počin i s komentáři Quentina, s odstupem a až bude jeho filmografie celá završena. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Michael Madsen sa konečne zase raz dočkal hlavnej úlohy v kvalitnom projekte. Tentoraz v dokumente o prvých Tarantinových deviatich filmoch. Áno, Kill Bill sú dva filmy. Pre Quentinoveho fanúšika tu toho veľa nového nezaznie, ale všetci Quintina tak pekne ospevujú, že sa nedá k nim nepridať aj keď ho neobľubujete. A ak ho žeriete, tak budete v siedmom nebi. Niektoré informácie sú podané až príliš stroho. Holt, keď človek čítal jeho biografiu, tak mu chýbajú všetky tie kroky, ktoré pri reálizácii musel Queintin preskákať. Najviac mi v dokumente chýbala Uma. Holt sa asi ešte necíti na oslavné ódy a krk ju stále bolí. Najväčší priestor má Madsen, ktorý s tým chrchlákom pôsobí ako skvelý rozprávač. Divne pôsobí epizódka o absolútnom zlosynovi Weinsteinovi. Asi je ešte skoro na nejaké objektívne zhodnotenie z odstupu. Celkovo je to ale pekný oslavný dokument Tarantinovej tvorby. 8/10. ()

Kinison 

všechny recenze uživatele

Dokument o Quentinu Tarantinovi a jeho tvorbě, který chronologicky rozebírá jeho prvních osm filmů, které udělalal pro Miramax (Tenkrát v Hollywoodu je tam jen zmíněno, že vzniká). Mám QT a jeho filmy rád a tu jsem si doplnil informace, které jsem neznal, předpokládám ale, že pro znalce QT tam nic nového nebude. Velmi se mi ale líbilo zpracování, protože nemělo neduhy, které se mi nelíbily u dokumentů, které jsem tu nedávno zmiňoval: u jednotlivých aktérů se téměř vždy objevila jmenovka, která byla navíc hezky doplněna o ikony všech osmi filmů a bylo zobrazeno, ve kterých filmech herci hráli/producenti produkovali. Některé "historky z natáčení" byly místo pouhého vyprávění doplněny animovanými filmy/(skvělé!). Ke konci možná zbytečná dramatizace kolem Harveyho Weinsteina. Každopádně za mě dobrý a kdo máte rádi QT, tak si zajděte, hezky se na to dívá ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele

Oda na Quentina a musím povedať, že absolútne zaslúžená. Cez koranténu som si dal repete všetkých Tarantinoviek, už po niekoľký krát, a stále je to tam. Quentin je jeden z mojich vzorov, neskutočne kreatívny človek, ktorý si ide vždy svojou cestou. Dokument tak bol príjemný doplnok k mojmu Tarantino maratonu, obsahuje niektoré zaujímave informácie, príbehy a nejaké archívne zábery z natáčania. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama