Reklama

Reklama

Amerika 3000

(festivalový název)
  • USA America 3000

Ocitáme se v Americe v době po nukleární katastrofě, kdy na zemi vládne chaos a lidstvo se vrátilo do doby kamenné. Státním zřízením je tuhý matriarchát, kde muži jsou drženi jako otroci na ponižující práce, nebo žijí volně v přírodě a jsou považováni za divoká zvířata. Jednomu z nich se podaří z otroctví uprchnout a po objevení nového kmene se zamiluje do krásné vůdkyně klanu. Podaří se mu přesvědčit ženské pokolení, aby dalo mužům ještě jednu šanci? (Sofia)

(více)

Recenze (25)

Shit 

všechny recenze uživatele

Tohle prostě nemůžu hodnotit objektivně, když sem to viděl v němčině, předabovaný brutálně jednohlasným českým dabingem a když se děj točí okolo žen, který se po jaderný katastrofě staly vládkyně planety a z můžu se stali tupý, neandrtálský hračky na hraní a nebo otroci, či inseminátoři. Tohle se fakt jen tak nevidí, neskutečný béčko, který se prostě musí vidět, i když to je vlastně šílená debilita. No a ještě ty hlášky - Ty mizerná buchto, já ti ukážu!, prostě 5*, jinak to nejde. ()

choze 

všechny recenze uživatele

"A TAK JSME ZJISTILI, ŽE SE S ŽENAMI DÁ DĚLAT I NĚCO JINÉHO NEŽ BOJOVAT." Narozdíl od italských a jiných kopírek ŠÍLENÉHO MAXE či ÚTĚKU Z NEW YORKU nabízí AMERICA 3000 pocházející z produkce Golana a Globuse víc než jen zprofanované pankáče a futuristická vozítka a sice vlastní originální vizi budoucnosti (založenou na brutálním souboji pohlaví), vlastní příběh a nadhled (ale ne ten trapný tromácký). A že je to hodně zábavná vize budoucnosti, obzvlášť když je něžné pohlaví zastupováno ultimátními homo blonde superior Laurene Landon a Victorií Barrett! I s odstupem času skvělý vtipný film se sympatickými postavami a jedno z nejlepších postapo béček vůbec. S německým dabingem a českým rychlodabingem přes něj je to pak za jasných pět hvězd. ()

Reklama

Pecival 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že nevím jak tuhle totální zběsilost hodnotit. Je to krapet mimo standartní hodnotící meze, ale nějakým záhadným způsobem to má svoje kouzlo (nebo to jsou ty piva). Každopádně jsem se u toho docela bavil, ale velkou výtku bych měl, film je to na takový brak poněkud cudný a nejsou ani vidět žádné ženské vnady. Trocha to vynahrazují pekelné osmdesátkové trvalé zůčastněných ženských. Vidět to s českým rychlodabignem přes němčinu, asi bych přitlačil, leč nezadařilo se. Na druhou stranu i ta angličtina je hodně, hodně divoká. ()

Cimr odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle je pořádná nálož amerického osumdesátkového nevkusu jak se sluší a patří: Všichni tu vypadají jako pornoherci, jsou navlečeni do zlatých kombinéz a skoro po celou stopáž hraje neuvěřitelně špatná disco hudba. Celý postapokalyptický svět je tu vytvořen tak mizerně, až to rozesmívá. Mě osobně nejvíc bavila ta jejich šílená hantýrka (zhruba ve stylu ,,Jdu skenovat, jestli nenajdu ňáký přísný žraso." = ,,Jdu se podívat, jestli nenajdu něco dobrého k jídlu."). Je to brak braků, ale samozřejmě - mohu doporučit jako půlnoční film na každou párty. Pořád je to větší sranda, než Babovřesky... ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Sú naozaj iné veci, ktoré môžu muži a ženy spolu robiť, než iba bojovať. Brak brakov, ktorý je zaujímavým pohľadom, aj z inej ako béčkovej stránky. Tu chcel niekto myšlienku a išiel na to dobre. Akčné, úsmevné a na záver ponúknu aj dojáky. Za kúzelnú atmosféru, vytvorenú jednohlasým dabingom a obrazom viditeľne x-tej kópie, prihadzujem jednu šťavnatú star navyše. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama