Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva kamarádi Frank a Frank se na letišti v L.A. stanou svědky vraždy agenta CIA. Oba proto prchají před gangstery a připletou se mezi skupinu dívek, které jedou soutěžit o "Miss Ketchup". A protože jde o ryze dámskou společnost, musí se oba převléknout. Z letiště již odjíždějí jako blondýnka Ethel a brunetka Mirabelle. Netuší však, že organizátorem celé volby miss je Rupert Hess, obchodník s drogami, který nechal na letišti zavraždit agenta CIA a hledá dva mladé muže, kteří jsou nepohodlnými svědky. Komedie "Někdo to rád studené" je skvělou situační parodií na filmy "Casablanca" a "Někdo to rád horké". (Vapet Production)

(více)

Recenze (3)

Teya odpad!

všechny recenze uživatele

Před zhlédnutím tohoto braku doporučuju něčím se sjet, nebo přinejmenším aspoň opít, protože střízlivý divák u toho pravděpodobně nevydrží víc než 5 minut. Nemám nic proti parodiím, pokud jsou dobře natočené, nápadité a vtipné, ale tohle je opravdu nehorázně špatné, absolutní vrchol trapnosti a "humoru" ve své nejnižší formě. Než tohle, to se radši dívat z okna. Zbytečná ztráta času. ()

nemorino 

všechny recenze uživatele

Nech si tu každý píše na tento film, že "odpad" .. poznám horšie filmy ako je tento. Síce je to dosť amatérske ale zasmiať sa na tom dá. ()

Reklama

Reklama