Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gergöova matka touží po vnoučeti. Trpí závažným onemocněním srdce a zbývá jí jen pár dní života. Aby byla jeho matka i v posledních chvílích na světě šťastná, požádá Gergö sousedku Saci, která je v pátém měsíci těhotenství, aby ho doprovodila do nemocnice za matkou a řekla jí, že nosí Gergövo dítě. Všechno jde dobře, dokud se neobjeví nové srdce. Matku čeká transplantace a Gergö a Saci jsou nuceni i nadále hrát roli milujícího páru. Situace se vyhrocuje a záhy si všichni myslí, že jsou milující pár. Jak dlouho ještě dokáží předstírat? (HBO Europe)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (11)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Už od prvních minut víte jak film dopadne, přijde Saci a člověk si představí pěkný konec. Ono to ani nevadí protože film měl hodně zábavných momentů takže mě držel s úsměvem a úspěch byl i přes jasný konec. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Pobavilo me par druholigovych hlasek.Zapletka je pomerne vdecna. Chvilemi tebto poklesly zanr romcom sklouzaval k socialnimu dramatu. Uhledne pary v romantickych komediich neresi sve existencionalni starosti nebo zamestnani. Bylo prijemne snimek sledovat v ceskem dabingu. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Mať takú otravnú matku, to jej žiadnu transplantáciu nezháňam. Ale ani tá susedka v afektovanom hereckom kŕči nebola žiadna výhra. Viem, hrať hysterku nie je nič ťažké, ale predsa len to nemusí pôsobiť až tak rušivým dojmom. Sú tu ale frky, ktoré pobavili. "Doktorko, není to nádor? Né, to je uhřík". Inak je ale dôvodov na smiech veľmi málo a romanca je to predvídateľná a málo sladká. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

K dobrý komedii potřebuješ zajímavě napsaný postavy, nadhled a lehkost a tohe vše v sobě tenhle biják má. Nad single čtyřicátníkem, filmovým kritikem jsem se fakt bavil, těhotenský striptýz mohl být dokončen úplně, škoda každý ženy, který se nedoslíkne, že chlapci ? Některé sarkatické dialogy bezchybné. Ke konci se nám to už trošku mění na romantiku, ale to už tak u romantických komedií bývá, nejdřív smích a pak pusinky. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá a nenáročná romantická komédia z Maďarska, čerpajúca z mnohých zdrojov a operujúci s klasickým scenárom (inými slovami, žiadne prekvapenie – stane sa všetko tak ako to predpokladáme). Film sa drží hesla „protiklady približujú“. Slušné a milé herecké výkony. Záver mi príde až príliš zjednodušený a narýchlo natočený – rýchlo po sebe idúcich scén z budúceho spoločného života. Každopádne, kto je otvorený na ľahkú komédiou so slušným počtom úsmev na tvár vyčarujúcich scén, tak po výberu „Seveled“ by nemal byť sklamaný. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama