poster

Happy End

 • Česko

  Šťastná navždy

 • USA

  Nowhere to Go But Up

 • Francie

  Happy end

 • Německo

  Happy End

Komedie / Romantický / Drama

USA / Francie / Německo, 2003, 88 min

 • classic
  *

  Strašne a otrasne, debilne nakrútený film, ktorý extrémne vyniká svojou demenciou, akú nemá ani najväčší retardovaný jedinec z pomocnej školy, zľutoval som sa nad ním, a to len kvôli Audrey Tautou, ktorá sa asi nikdy nezbaví svojej nálepky, svojho lepšieho alter - ega Amélie z Montmartru... ? Má pár zaujímavých rolí, ale to je strašne málo, novodobá Hepburn, z nej nikdy nebude, ale aj tak sa mi páči, len škoda, že občas zavíta do takých močových vôd... Tento bezduchý, vyčerpávajúci, úmorný, idiotský, na hlavu padnutý, chorý film, je o jednej šarmantnej francúzske, ktorá chcela skúsiť šťastie vo „veľkom jablku” , konkrétne na Manhattane, aby sa stala herečkou... Skôr, ako akási umelkyňa, je zo začiatku bezdomovkyňa, ktorá býva pod oknom zdecimovaného scenáristu, pracuje ako upratovačka, a popri tom behá po konkurzoch, a celé je to tak príšerne zrežírované, že normálne sa čudujem, ako je to vôbec možné ? Sakramentský hnusný odpadový film, aký by si Tautou, ak by to bolo možné, mala vymazať z pamäte ! Lobotómia by v tomto prípade neuškodila, skôr naopak, prospela !(18.12.2016)

 • Jossie
  **

  Komedie v žádném případě, pokud měly být vtipné ty vulgarismy, tak nebyly, romance hodně slabá, drama možná, ale celé je to tak nezajímavě a nudně natočené, že jen čekáte, kdy už bude konec.(18.2.2006)

 • Dadel
  *

  Tenhle film jsem si půjčil jen kvůli Audrey Tautou a bylo velice smutné pozorovat, že přijala roli v této nepovedené romantické komedii natočené nějakým netalentovaným Izraelcem. Role jí nedovoluje nic víc než se pitvořit, dělat kukuč a mluvit s těžkým francouzským přízvukem. Většina filmů má své světlé okamžiky, tenhle je ale vzácně vyrovnaný - celou dobu se pohybuje v hlubokém podprůměru na hranici trapnosti. Ještě pár takových filmů, a na Audrey se bude už jen vzpomínat jako na herečku jedné role. Ještě poznámku: chvástavý obal považuje A.T. za novou Audrey Hepburn, což mi v kontextu tohoto filmu přijde jako považovat Spartu za příštího vítěze Ligy Mistrů...(26.8.2005)

 • Terva
  *

  Vulgární drama, které kolem romantiky jen prošlo cestou na Manhattan.(16.11.2012)

 • Triny
  *

  Jen kvůli Audrey jsem to vydržela až do konce.. Ale vidět to znovu už nikdy nechci.. Pořád jsem čekala mezi hlavními hrdiny nějakou tu "kliše-romantiku" a nic ... Místo toho jen .. Vlastně ajni nevím, co tam bylo místo toho, bylo to doslova nijaké.... A Audrey, ani ta to nezachránila, škoda že se uvolila v tomhle hrát..:((18.11.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace