Ako sa mocenský boj medzi Sarah a Richardom stupňuje, vzťah medzi ich manželkami je stále intenzívnejší. Neskôr Caitlin požiada Frasera o pomoc s odvážnym vyhlásením. (Arsenal83)

Radko

Ono sa to tak strieda. Skvelý štvrtý svadobno žúrovací diel mladíckej nespútanej živelnosti a entuziazmu vystriedal tento - piaty diel, plný nových lások. Ona+ona 2x: v young (kissing) aj v milf (fucking) vydaní. on+on - rozkvitajúce priateľstvo, rozhovory o živote, plánoch, literatúre, móde i hudbe + tanec. Hlavná hrdinka obdivuje rašiace pubertiacke fúzy na tvári kamoša, streľbu z pušky na terč s kamošovou matkou (veliteľkou základne); s chuťou si omacia aj kamarátov penis počas cikania. No ako on hovorí - penis, fúziky ani streľba z Teba ešte chlapa nezrobia. A tak sa Caty rozhodne pre radikálnu úpravu zovňajšku, čo rozhodí tatu. Jej trpený a odcudzený brácha Danny čoraz viac inklinuje k islamu a modleniu súr (súra je arabské slovo označujúce kapitolu Koránu - svätej knihy moslimov). Akože nie je to zlé, ale žiadne terno. Lepší priemer. ()

castor

Tenhle malý kousek Ameriky v Itálii se mi začíná sakra zajídat. Dál je to místy zatraceně vyčerpávající, protože taková koncentrace divnosti a jinakosti se jen tak nevidí. A jednoduše to musí čímsi zavánět. Caitlin si pomocí Frasera vyzkouší čurat vestoje, jeho (druhá) lesbická matka Maggie zase vyzkouší tmavší barvu pleti. A do toho padá listí, fouká podzimní vítr. Italský (dle mého přeceňovaný) režisér Luca Guadagnino se znovu ponořil do svého oblíbeného tématu trochu nečekaných milostných vzplanutí. A ačkoliv se dá jeho přístup ke queer látkám určitě označit za novátorský, mnohdy je to hodně ubíjející. Celou dobu vlastně předstíráme (a je nám tlačeno), že v budování vztahů je vše automatické a samozřejmé, že nejsou třeba nějaké postupné kroky a určitá pravidla. ()