Reklama

Reklama

Chřestýš

  • USA Rattlesnake
Trailer

Obsahy(1)

Tajemná žena zachrání její dceru před smrtícími následky hadího uštknutí. Tahle svobodná matka teď ale musí splatit dluh a do západu slunce zabít neznámého člověka. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Chřestýš“ hodně klame tělem a vlastně se v konečném součtu nejedná ani tolik o horor, jako spíše o psychologický až halucinační snímek, který do popředí staví ženu, jež je ochotna udělat v podstatě cokoli pro to, aby zachránila svého milovaného potomka. Zajde to daleko, je to místa docela drsné, ale tak nějak jsem měl na konci jen pocit, že se prostě jen jede dál, nic víc. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Tak tomu teda říkám promarněný potenciál... Mohla z toho být vtahující variace na The VVitch z moderního Mexika, a stal se z toho unavenej thriller s hororovými prvky. Vážně tam ten náběh na mrazivou poušťní mytologii byl, a já nechápu, proč od ní režisér upustil, a namísto atmosférického čarodějnictví se vydal po cestě revenge dramatu. Tak dobrý to mohlo bejt!! Ale aspoň štěstí, že už se pak scénář držel té samé cesty až do konce, osobně jsem se bál, kdy na mě zpoza rohu vybafne rádoby šokující finále typu Hranice života nebo nedávného Roztříštění... ()

Reklama

peter12 

všechny recenze uživatele

Filmy na téma život za život mávajú občas dosť svižný až adrenalínový dej. Lebo čas sa kráti a k splneniu cieľa chýba ešte jedná ťažká maličkosť. Lenže tento film, taký rozhodne nieje. Je tu veľa hluchých scén, hororových prvkov je tu minimum a scenár neprišiel zo žiadnym zaujímavým zvratom a tam sa ich, teda ponúkalo viacej. Herci sa tiež moc neukázali, hlavne od Carmen sa čakalo, že bude hysterická sviňa, ktorá ide cez mŕtvoly, ale nie, dievča sa nejako bálo prejaviť. Netflix tento rok ukázal, že netočí len braky i keď tento práve takým bol. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ohraný motiv v rámci žánru nic neznamená, protože neohraný neexistuje, ale v tomto případě se Hilditch vyhnul jakékoliv snaze x krát reczklovanou báchorku na téma "život za život" něčím osvěžit. Zůstala jen vyprahlá nuda, ve které zoufalá matka hledá, koho by krouhla. Carmen Ejogo se sice snaží, ale v tomto případě to je házení hrachu na zeď. 10% ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Film, jenž na první pohled nabízel docela zajímavou zápletku a pochází z distribuce Netflixu, se bohužel postupem času stal dosti nezáživnou podívanou. Mohla za to hlavně celková nevyváženost příběhu a jeho celkové pojetí. Zatímco začátek se nesl v docela ponurém duchu a divák soucítil s hlavní hrdinkou a její dcerkou, postupem času se z toho stával jakýsi psycho guláš, v němž chyběla řada základních ingrediencí, avšak ve finále to chutnalo poněkud jalově. Našlo by se tu přitom několik momentů, ve kterých byla cítit zajímavá atmosféra – šlo skutečně o zásahy, připomínání a varování ze strany temných sil že čas utíká, nebo měla prostě jen hlavní hrdinka narušenou psychiku po traumatizujícím zážitku a strach o život dítěte udělal své? V každém případě však začala trpět hlavně hororová stránka filmu, protože až na pár zlověstných přeludů a událostem ve skalách, to spíš celé působilo jen jako obyčejné psychodrama. Jakoby se tvůrci prostě jen báli trochu více přitvrdit, aby tomu náhodou nesnížili rating přístupnosti.30% ()

Galerie (2)

Zajímavosti (2)

  • Had, který se ve filmu objevil, je Chřestýš diamantový. (LUKICKK)
  • Když Katrina (Carmen Ejogo) cvičí se zbraní v poušti, sleduje video na YouTube o konkrétní zbrani, kterou si koupila – toto video je pravé. Osoba ve videu je Hickok45, vlastním jménem Greg Kinman. Kanál o střelných zbraních provozuje na YouTube od roku 2007 a za tu dobu nashromáždil více než 4 miliony odběrů. (LUKICKK)

Reklama

Reklama