poster

Chřestýš

 • USA

  Rattlesnake

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2019, 85 min

Režie:

Zak Hilditch

Scénář:

Zak Hilditch

Hudba:

Ian Hultquist

Producenti:

Ross M. Dinerstein

Střih:

Merlin Eden

Scénografie:

Geoff Wallace

Kostýmy:

Daniela Moore
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WeeLass
  ***

  V první řadě jsem si oddechnul, že to nebyl hadí horor, ten by letěl do odpadu celkem automaticky. Ale po prvotním nadšení ze scény z karavanu to šlo rychle z kopce. Mělo to pár děsivých aspektů, ale celé to bylo takové odfláknuté a jednočaré. Chyběl tomu nějaký hlubší smysl, stupňování napětí a určitě lepší závěr. Dívalo se mi na to celkem dobře, protože to má stále více do sebe než nějaký slasher a zajímavé, co člověk dokáže udělat kvůli rodině.(27.10.2019)

 • Davies182
  ***

  Tak tomu teda říkám promarněný potenciál... Mohla z toho být vtahující variace na The VVitch z moderního Mexika, a stal se z toho unavenej thriller s hororovými prvky. Vážně tam ten náběh na mrazivou poušťní mytologii byl, a já nechápu, proč od ní režisér upustil, a namísto atmosférického čarodějnictví se vydal po cestě revenge dramatu. Tak dobrý to mohlo bejt!! Ale aspoň štěstí, že už se pak scénář držel té samé cesty až do konce, osobně jsem se bál, kdy na mě zpoza rohu vybafne rádoby šokující finále typu Hranice života nebo nedávného Roztříštění...(25.10.2019)

 • BOURQUE
  *

  Ďalší pokus Netflixu s vlastnou tvorbou, o ktorej môžeme povedať, že (opäť) nedopadlo dobre. Klasický B-ový scenár, kde vás v podstate nič neprekvapí. Škoda, že ani režisér a ani herci z toho nedokázali vyčariť aspoň niečo „priemernejšieho“. Osobné hodnotenie: 59% (*) (27.10.2019)

 • Prochy38
  ***

  Myslím, že moje 3* jsou i moc, ale byť to bylo celkem zklamání, film se mi líbil a bavil mě. Prvních 10 minut parádní. Super práce s hadem, co se záběrů týče. Hlavní hrdinka hodně sympatická a myslím, že jí role sedla do poslední chvíle. Ale přesně ve chvíli, kdy ona pochopila, o co jde, šel film dolů. Alespoň co se napětí týče, atmosféry určitě taky... Ale oceňuji, že se nebraly rozpaky s krví apod. Vše šlapalo. Městská maminka, která má najednou brát život, si myslím zahrána skvěle. Je prostě hrozná škoda, že to ztratilo na té atmosféře...(2.2.2020)

 • Zombiepod
  *

  Dôkaz toho, že Netflix dá dnes prachy kadekomu, na kadečo. Ďalší pseudohoror, ktorý by mal ostať zabudnutý, pretože i napriek krátkej stopáži je to vyslovene strata času. Nulová atmosféra, veľmi slabé herecké výkony, a nemá to ani hlavu ani pätu, o nejakej záhadnej zápletke, či nedajbože lakačkách sa ani neodvážim hovoriť. Jedna hviezda len za celkom dobrý rozbeh, kým som ešte nevedel, aká kravina za z toho nakoniec vyvrbí.(27.10.2019)