Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy

(seriál)
  • Česko Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (více)
všechny plakáty
Dokumentární
USA, 2016, 5 h 28 min (Minutáž: 41 min)

Epizody(8)

Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů...? Giorgio Tsoukalos se zabývá fascinující teorií, že někdy v průběhu starověku navštívili naši planetu mimozemští astronauti. V populárním seriálu Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy zkoumá nejslibnější stopy, které mimozemské civilizace mohly zanechat v různých koutech světa. Podaří se mu přesvědčivě prokázat, že v dávné minulosti navštívili Zemi mimozemšťané? Starověké stavby, dřevoryty, malby i literární texty z různých částí Země naznačují, že se první lidé setkali s bytostmi, které sestoupily z nebes. Je to vůbec možné? Zastánci teorie starodávných astronautů říkají, že ano. Podívejte se na nejzajímavější archeologické, vědecké a historické nálezy, jež jsou podle mnohých nezvratnými důkazy o vetřelcích dávnověk (TV Prima)

Alexis74

Přenos energie na dálku je samozřejmost, nevím tedy přesně na jak velkou dálku je současnou technologií realizovatelný, ale každý druh vlnění je vlastně energie. Když jsme byli na vojně tak se tam dělali různé blbosti a jedna z nich byla, že když přivážete zářivku na tkaničky od kanad před zářič radaru a pustíte ho, mám pocit, že to bylo na metrových vlnách, tak Vám ta zářivka bude zářit. V čem vidíte problém dejte to třeba dva metry před ten zářič bude to svítit taky, takže přenos energie je běžný a samozřejmě realizovatelný. Ale to jsme odbočili tento pořad je velmi hezky udělaný a poučný mám podobné pořady moc rád, protože nejsou pro debily co dávají hvězdičky "Česko hledá superstar". Tento pořad člověka nutí se zamyslet. Moc dobře v dnešní době a moc hezky udělaný. Jen houšť. ()

Sandai odpad!

Tohle myslíte vážně?? Děsí mě, že mě základní výuka znamená cokoliv, hlavně ne fakta a vědomosti. ()