Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy

• Česko Vetřelci dávnověku: Dokonalý důkaz (více)
USA, 2016, 5 h 28 min (Minutáž: 41 min)

Epizody(8)

Podle některých badatelů dokazují staré legendy, záznamy z kronik a archeologické nálezy, že na naší planetě mnohokrát v minulosti přistáli mimozemšťané. Jsou tyto důkazy přesvědčivé? Byli mimozemšťané předobrazem bohů...? Giorgio Tsoukalos se zabývá fascinující teorií, že někdy v průběhu starověku navštívili naši planetu mimozemští astronauti. V populárním seriálu Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy zkoumá nejslibnější stopy, které mimozemské civilizace mohly zanechat v různých koutech světa. Podaří se mu přesvědčivě prokázat, že v dávné minulosti navštívili Zemi mimozemšťané? Starověké stavby, dřevoryty, malby i literární texty z různých částí Země naznačují, že se první lidé setkali s bytostmi, které sestoupily z nebes. Je to vůbec možné? Zastánci teorie starodávných astronautů říkají, že ano. Podívejte se na nejzajímavější archeologické, vědecké a historické nálezy, jež jsou podle mnohých nezvratnými důkazy o vetřelcích dávnověk (TV Prima)

Miroslav.Zac

Čekal jsem nějaké nové informace, ale většinu z toho jsem už viděl/četl jinde. Nevím, jaký má tento speciál, vzhledem k původnímu seriálu, smysl. ()

Sandai odpad!

Tohle myslíte vážně?? Děsí mě, že mě základní výuka znamená cokoliv, hlavně ne fakta a vědomosti. ()