Epizody(10)

Zásnuby, děti, zlomená srdce i vražda. V městečku Virgin River není o dramatické situace nouze. A Mel Monroeová v nich často hraje hlavní roli. (Netflix)

Trailer

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série mi sedla do nálady. Ke konci jsem se sice už trochu začínala nudit, protože to jelo pořád to samý jako kolovrátek a to nový a zajímavý samozřejmě nacpali do posledních několika minut desatýho dílu, ale svůj účel relax seriálu to rozhodně plní. I přes ty šílený patetický dialogy a úsměvný zvraty, kterýma tvůrci rozhodně nešetří. ()

Axident

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprostý souhlas s @barteca Druhá série je díl od dílu zoufalejší a co bylo na postavách sympatické, stává se u mnohých otravným a scénáristé už úplně hodili bobek na snahu udržet se mimo telenovelní klišé. Dvojče zabitého násilníka to dorazilo :( ()

NikiVai

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mám ho ráda a chci ho, ale vlastně ho nemůžu mít a mám ho ráda a chci ho za každou cenu a tak pořád dokola. Druhá řada mě přesvědčila o jediném, dost bylo Virgin River. A jak tam ještě vtěsnali pár zločinů a drogového bosse za humny, tak to už mě tuplem přestalo bavit. Protože buď teda koukám na romantiku, kde po sobě budou chvílemi toužit a pak se soužit anebo si pustím kriminálku. Mix obojího na mě nefunguje. ()