ScarPoul

Zaujímavé hlavne tým, že sa to odohráva v Thajsku a tým pádom je tam väčšina dievčat naozaj pekných. Príbeh je aj napriek zaujímavej peripetií veľmi jednoduchý a účelový. Ak máte radi takéto typy filmov kľudne dajte o jednu, alebo dve hviezdy viac. Pre mňa príliš naivné a príliš infantilné, aby sa to dalo brať vážne. Čo je hlavne citeľné pri tej dospelejšej rovine. Ale tempo to má fajn a nenudí to. Čo je pri takomto druhu filmov celkom vzácnosť. ()

Lacike

Thajské Prcičky pre vekovú skupinu 12-. Vtipy na totálne detskej úrovni, akurát sa týkajú sexu. Ani postavy mi neboli sympatické. Ústredné chlapčenské trio s divnými účesmi jak keby ich ostrihali podľa hrnca. Proste v každom ohľade slabota. 2/10. ()

Aljak

Thajci ma už viac krát prekvapili veľmi kvalitnou produkciou s príjemným ázijským dôvtipom, a akosi som si dosť sľuboval aj od tohto filmu. Za prvé dve tretiny filmu by som dal bez váhania Odpad, pretože to bola čistá úchylareň prvej triedy, ktorá absolútne postrádala akýkoľvek príjemný dôvtip, namiesto toho tam bola kopa lacného "humoru" a primitívnych dialógov a scén. Avšak ten záver (cca posledná tretina filmu) - to bolo už úplne o inom. Napriek tomu absurdnému zlomu sa z toho vykľulo skutočne hodnotné posolstvo. Hlavne to vyznanie NaCl bolo pre mňa TOPka! Kiežby sa v podobnom duchu niesla aj zvyšná časť filmu. Takže globálne je to tak na 2* (keď spriemerujeme kvalitu celého priebehu filmu). ()