Reklama

Reklama

Zástupce šerifa Joe "Deke" Deacon (Denzel Washington) je z Kern County v Kalifornii vyslán do Los Angeles na rutinní práci sběru důkazů. Místo toho se spolu se svým novým parťákem Jimem Baxterem (Rami Malek) přímo zapojí do pátrání po sériovém vrahovi, který terorizuje celé město. V průběhu sledování a vyšetřování podezřelého (Leto) se začínají odkrývat znepokojující tajemství z Dekeovy minulosti, která by mohla ohrozit nejen tento případ. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (263)

Streeper 

všechny recenze uživatele

Když jsem si před shlédnutím četla některé komentáře, tak jsem to očekávala horší. Docela mě to nakonec mile překvapilo. Uvítala bych, kdyby byl film kratší, na thriller je až moc dlouhý a ze začátku se to trochu táhne než se někam konečně dostaneme. Ale Denzelovi a Ramimu to společně na plátně fungovalo. Opět mě šokovala proměna Jareda Leta, dělalo mi velké potíže ho poznat a považuji ho za jednoho z nejlepších herců této doby, opravdu do svých rolí dává naprosto všechno a na plátně to pak vypadá skvěle realisticky. Zároveň mě překvapila nevšední hudba od Thomase Newmana, vždycky jsem byla zvyklá na něco svižnějšího, hudba plná klavíru, tohle bylo velké překvapení, ale k filmu se to docela hodilo. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Zeby novodoba Prisaha 2 bez Nicholsona ? Denzel Florida pomaly starne, vybral si za partaka nic moc herca Rami Maleka /Bohemian Rhapsody/. No Malek na rozdiel od Denzela Floridy hrat nevie. Nuda sa praveze nekonala, film si drzi dobre tempo a napatie, skoda len toho utnuteho konca. Predpokladal som brutalne finale ako povedzme 8 mm, napokon hraje tu aj Chris Bauer zo spominaneho filmu, Skoda, predpoklady ostali ... predpokladmi ? 62 % ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

The Little Things mělo velký potenciál být další kultovní žánrovkou, ale tyto naděje utlumily první vlažné reakce za oceánem. Neříkám, že jsem čekal další Sedm, John Lee Hancock rozhodně není Fincher a už u předchozího filmu jsem házel do pléna myšlenku, že svým staromilským způsobem režie spíše cílí na starší publikum (samozřejmě i kvůli svému věku). Ale tentokrát se mu nepodařilo udržet tempo a kolem 90 minuty filmu spadne řetěz. Mnohé samozřejmě zachraňuje Washington s Malekem (Leto mě tu příliš nebavil) a i když to na nejvyšší hodnocení nestačí, naštěstí jsem se nenudil a scénář mi přišel patřičně propracovaný, jak se od daného tématu čeká (až na začátek, kde se slečna chová naprosto nelogicky), lépe řečeno, nebyl hloupý. Takže nakonec 70% a jsem rád, že jsem nakonec nebyl tak zklamaný, jako mnozí jiní zde na databázi. ()

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

The little things je přímočará, zneklidňující a atmosferická thrillerová 2-men show v podání Denzela a Maleka, kteří jsou ať už herecky, tak charakterově solidní a tohle vlastně ke spokojenosti celkem stačí. První polovina je výborná, kdy se detektivové dostávají na scénu a každý krok vyšetřování je zábava sledovat, ale časem film ubere z plynu a divák už jen čeká, s čím přijdou v závěrečném zakončení. A tady nastává trochu problém, protože vlastně nepřijdou vůbec s ničím, a tak konec filmu jen tak “uplyne” do prázdna. Herecky i filmařsky je to slušná detektivka, kterou mám rád a poslední dobou je jich málo a ačkoliv mohl být závěr údernější, pořád mám z filmu pozitivní pocity a určitě stojí za to. ()

AffectedFace 

všechny recenze uživatele

The Little Things je prvotřídní thriller zasazenej v 90. Letech minulého století, bohužel zajímavej až v posledních čtyřiceti minutách. První polovina se až nepříjemně a nezajímavě táhne. Poté přijde na scénu Jared Leto, kterej všechny laťky svým přesvědčivým výrazem zvedne na maximum, leč hrozně na krátko. Herecké obsazení trefné, obzvláště Ramiho Malíčka, kterej si mojí přízeň získal už ve hře Until Dawn. Upřímně jsem čekal něco ve stylu Seven, ale nekonalo se. Kdyby scénář dostal do rukou někdo zdatnější, dostali by jsme nejspíš další Áčkový blockbuster tohoto století. Celkově ani nevím, jak bych film hodnotil, proto jsem přemýšlel nějakou dobu a tři lepší hvězdy si zaslouží. Doporučuju fanouškům Thrillerů s pomalejším tempem a důrazností na "malé detaily". ()

Galerie (20)

Zajímavosti (8)

  • Albert Sparma (Jared Leto) má v lednici pivo značky Busch, jedná se o totožnou značku piva použitou ve snímku Klub rváčů (1999). (Kuzmik)
  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v Kalifornii. (MikaelSVK)

Související novinky

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako… (více)

Reklama

Reklama