Reklama

Reklama

Jurský svět: Křídový kemp

(seriál)
  • USA Jurassic World: Camp Cretaceous
Trailer 1

Série(5) / Epizody(49)

Obsahy(1)

Šestice dospívajících táborníků je první, kdo má zažít nejneuvěřitelnější dobrodružné kempování na světě: Druhohorní tábor! Ale když INDOMINUS REX, geneticky vytvořený vrcholný predátor, uteče a způsobí poruchu všech systémů v Jurském světě, což způsobí řádění dinosaurů v parku, táborníci zjistí, že se musí spolehnout jen na sebe navzájem, pokud se vůbec chtějí dostat z ostrova Nublar a najít cestu domů. (TV Minimax)

(více)

Videa (5)

Trailer 1

Recenze (38)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Chtěl bych touto cestou Netflixu "poděkovat", že v synátorovi probudil lásk... Ehm, posedlost dinosaury. Před Křídovým kempem jsme je oba měli rádi. Měli jsme nějaké figurky, byli v DinoParku i v O2 Aréně na "živých" dinosaurech a četli pár knížek. Jenomže za měsíc od premiéry jsme jím drženi v kleštích saurománie, kdy jsme byli nuceni vidět to dobře třikrát (a jedeme počtvrté), sjeli jsme všechny filmy i Lego parodie, dvakrát dohráli Lego Jurský svět, neustále kreslíme mapy ostrovů a výběhy, stavíme z Lega ohrady, nosíme z knihovny kvanta publikací, vypisujeme a obreslujeme každou stranu, sledujeme na YouTube tisíc a jedno video s hračkami dinosaurů a slyšeli jsme již kvadrilionkrát píseň Vrátila se jura. Zatím se mi daří zatajit, že k Happy Mealu jsou aktuálně dinovajíčka právě z Křídového kempu. Naštěstí je karanténa čili od spolužáků se to k němu nedostane. Uff, aspoň něco. Jestli jsem kdy měl dinousaury rád, tak je nyní z duše nenávidím. Což mě mrzí o to více, že je mi zcela jasné, že vidět Křídový kemp v jeho věku, tak bych tomu propadl nemlich stejně. A nebylo by se co divit, protože Křídový kemp skvěle kombinuje dětské dobrodružství a dinosaury. Ano, je to jako filmy, kdyby v nich zbyly pouze eskapády děcek. Což by mi však jako pvním stupněm povinnému těžko vadilo. | S1: 3/5 | ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Projekt, který celkem jasně vyjevuje mou neutuchající chlapeckou posedlost jurskou sérií a světem, který vytváří a rozvíjí. Formát je sice hodně dětský a neustálé last-minute uskakování před čelistmi predátorů je místy docela úsměvné vzhledem k tomu, že seriál přímo vyplňuje události filmové série a má stejně nastavená pravidla fikčního světa. Dvacetiminutové návazné epizodky jsou ale bez výjimek vysoce atraktivní a zábavné, neustále se něco děje a za něčím logickým směřuje a animace je hlavně u dinosaurů dostatečně živá, abychom jí uvěřili a nechali se unášet jen atmosférou milovaného i obávaného místa - navíc jsem v tomto ohledu těžký nostalgik, a kdykoli se spustí některý ikonický Williamsův motiv, jsem jako v transu. Simultánní události Jurského světa (2015) to navíc jen nudně nevykrádá, ale zábavně rozvíjí, a potěší samozřejmě pomrkávání k některým osvědčeným prvkům série ve stylu restartování systému a záchrany dinosaurů před chamtivými lidmi. Samozřejmě bych to uvítal v dospělé a produkčně štědré verzi, ale stejně - něco takového jsem vždycky chtěl dostat a je to skvělá strategie, jak ke značce přitáhnout novou generaci dětí. ()

Reklama

monolog 

všechny recenze uživatele

Je smutné, když homosexuální lobby pronikne tak daleko, že dětem kazí celkem zábavný seriál. Jako že lesby v seriálu pro děti už je dost přes čáru... Příště si tam budou povídat, jak si co nejlépe přetáhnout mušličky... To barevné rozdělení ještě člověk relativně neřeší, v Americe je těch různých lidských odrůd hodně, ale tohle už je trochu moc. Asi není na Netflixu počin, kde by nebyla nějaká buzna, lezba nebo kdoví jaké nebinární koťátko... Ve skutečnosti ale není svět tak zaplevelený těmito zmatenými pohlavími. Nikdy jsem proti nim nic neměl, ale začínám na to být už docela alergický... Pro mě byl děj už až moc překombinovaný od třetí série, ale dětem se ta natahovaná omáčka stále líbila. No ta poslední série už je hodně trapná a malá už se odmítla koukat. Syn ještě stále kvůli dinosaurům, ale už ho to taky moc nebaví... A je zajímavé, že na to koukal v Tunisu, kde to bylo až od 13+... ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Také príjemné seriálové spestrenie pozerania spolu s dcérou. Jej sa už nechce vyhľadávať filmy, radšej pozrie seriál a má pokoj.... jej slová. A pri tomto mala celkom šťastnú ruku - nenútená, pozerateľná zábava s trochou napätia (čím je človek mladší, tým je toho napätia viac). Lepší priemer. 65/100 ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Pravdepodobne najlepší animovaný seriál nebojím sa napísať všetkých čias. Zaujímavé postavy (možno okrem otravnej Sam), zaujímavý dej, hudba, dinosaury. Niekedy si však prajete aby hlavné postavy boli staršie, pretože im nie vždy veríte náročné zdolanie hlavolamov či útek pred dinosaurami. Celé je to podľa série Jurský svet, nechýbajú preto morské dinopríšery či Gyrosphere a mnohé ďalšie odkazy na filmy. Celé to pokazili len v poslednej sérií, do ktorej napchali lezbický vzťah do detského seriálu. Som zvedavý kedy sa dožijem vo filme pre deti nejakého pedofilného vzťahu. (25.8.2022) ()

Galerie (107)

Zajímavosti (3)

  • V 6. minutě, kdy si Kenji povídá s Brooklynn na sedačce, má v oddáleném záběru vousy, v přiblíženém už ale ne. (Ondra.Simmer)
  • Scéna, kde se děti schovávají v kuchyni a Scorpio Rex nakoukne do kuchyně přes okénko ve dveřích, je stejná, jako když se ve filmu Jurský park z roku 1993 podíval přes okénko Velociraptor. (Ondra.Simmer)

Reklama

Reklama