(festivalový název)

Walter Mair

Zvuk:

Andrew Yarme
  • luksatka

Jako čekal jsem od toho daleko více. Ti, kteří se o fotbal tolik nezajímají, museli mít v tom strašný chaos, jelikož jednou tam bylo např. utkání z roku 2014, po němž následovala třeba krátká pasáž, kdy v roce 2003 Ronaldo přestupoval do United. No a myslel jsem si, že mi třeba tenhle dokument ukáže Ronalda v jiném světle, než v jakém jsem ho dosud viděl (namyšleného arroganta s žádnou sebezáchovou). Bohužel po zhlédnuti dokumentu nechuť k němu z mojí strany ještě vzrostla. To co tam kecal za nesmysly a scéna se ztraceným Lamborginim, to bylo už moc. Samozřejmě tam byly i hezké momenty, kdy jde vidět, že rodina a hlavně jeho syn jsou pro ním naprosto vším a jsou pro něj důležitější než fotbal. Dokument mě téměř nezaujal, dávám 40 %.(13.11.2015)

• eaten

Nie som velky fanusik Ronalda, ani futbalu celkovo, ale napriek tomu som chcel vidiet aky pribeh za jeho slavou stoji. Z toho co som videl sa mi zda, ze teda vynimocny nie je, a natocenie tohto filmu bolo cisto pre potesenie fanusikov, resp. aby film o sebe proste mal. *SPOILER* Umelo posobiace sceny so synom, ktoreho uci ake auto mu v garazi chyba, WTF? To, ze mama ho povodne nechcela, a robi si "srandu" (neviem co je na tom vtipne), ze ho chcela potratit, malo hrat na city, WTF? *KONIEC SPOILERU* Proste fanusik si tam svoje najde, mne to nedalo nic. 1* za to ze pan futbalista to urcite je.(30.11.2015)

Přeslazený, jižanskou teatrálnosti nasáklý rodinný medailonek o druhém nejlepším fotbalistovi dekády na světě (fakta mluví jasně - vítězství v LM, Zlatý míč, reprezentace atd.). O fotbale to moc není. Spíše se řeší jeho vnitřní vztahy a pocity. Nejzajímavější je rovnice mezi ním, jeho synem a otcem alkoholikem. Za vším tím pozlátkem, komercí, narcismem a metrosexualismem se skrývá absolutní sportovní profesionál. To je třeba ocenit. Ronaldo ve srovnání s Messim nebyl tak talentovaný, o to více si musel vydřít svůj úspěch. Dokument byl jeho osobní zpovědí. Ví, že mu čas rychle utíká a chtěl po sobě zanechat věčný filmový odkaz. 60%.(30.11.2015)

V podstatě je to jen plné řečí, jak chce Ronaldo vyhrávat a každá prohra ho strašně bolí... V každé druhé scéně se pak vysvleče do půli těla a všem ukazuje, že je prostě král (příklad za všechny je rodinná hra “Který auto tady chybí“)... Ronaldo zkrátka takový asi bude a ať si o něm myslíte cokoliv, je to prostě Pán fotbalista... Jenže to tenhle “dokument“ nezachrání...(28.11.2015)

• Dont

Dokument, který mě ničím příliš nezaujal. Kromě toho, že Ronaldo umí hrát fotbal. Ale to jsem tak nějak tušil. Bohužel mi přišlo, že byl ve filmu skoro častěji bez trika než v dresu. :-) Dost se mi protiví ten jeho agent Jorge, nikoho takového bych kolem sebe mít nechtěl. Taky myslím, že by měl vyložit karty na stůl a neskrývat pořád svoji sexualitu, stejně je každému jasné, jak to je... A není na tom nic špatného. Takhle to jen působí trapně, jako kdyby se za to styděl.(23.1.2016)

• - V tomto dokumentárním snímku lze spatřit partičku kluků, kteří hrají na playstationu známou a úspěšnou hru „Tekken 3“. (Stoka)