poster

Ronaldo

 • Velká Británie

  Ronaldo

 • Slovensko

  Ronaldo

  (festivalový název)

Dokumentární / Životopisný / Sportovní

Velká Británie / Španělsko, 2015, 92 min

Režie:

Anthony Wonke

Hudba:

Walter Mair

Zvuk:

Andrew Yarme
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • luksatka
  **

  Jako čekal jsem od toho daleko více. Ti, kteří se o fotbal tolik nezajímají, museli mít v tom strašný chaos, jelikož jednou tam bylo např. utkání z roku 2014, po němž následovala třeba krátká pasáž, kdy v roce 2003 Ronaldo přestupoval do United. No a myslel jsem si, že mi třeba tenhle dokument ukáže Ronalda v jiném světle, než v jakém jsem ho dosud viděl (namyšleného arroganta s žádnou sebezáchovou). Bohužel po zhlédnuti dokumentu nechuť k němu z mojí strany ještě vzrostla. To co tam kecal za nesmysly a scéna se ztraceným Lamborginim, to bylo už moc. Samozřejmě tam byly i hezké momenty, kdy jde vidět, že rodina a hlavně jeho syn jsou pro ním naprosto vším a jsou pro něj důležitější než fotbal. Dokument mě téměř nezaujal, dávám 40 %.(13.11.2015)

 • eaten
  *

  Nie som velky fanusik Ronalda, ani futbalu celkovo, ale napriek tomu som chcel vidiet aky pribeh za jeho slavou stoji. Z toho co som videl sa mi zda, ze teda vynimocny nie je, a natocenie tohto filmu bolo cisto pre potesenie fanusikov, resp. aby film o sebe proste mal. *SPOILER* Umelo posobiace sceny so synom, ktoreho uci ake auto mu v garazi chyba, WTF? To, ze mama ho povodne nechcela, a robi si "srandu" (neviem co je na tom vtipne), ze ho chcela potratit, malo hrat na city, WTF? *KONIEC SPOILERU* Proste fanusik si tam svoje najde, mne to nedalo nic. 1* za to ze pan futbalista to urcite je.(30.11.2015)

 • ghatos
  ***

  Přeslazený, jižanskou teatrálnosti nasáklý rodinný medailonek o druhém nejlepším fotbalistovi dekády na světě (fakta mluví jasně - vítězství v LM, Zlatý míč, reprezentace atd.). O fotbale to moc není. Spíše se řeší jeho vnitřní vztahy a pocity. Nejzajímavější je rovnice mezi ním, jeho synem a otcem alkoholikem. Za vším tím pozlátkem, komercí, narcismem a metrosexualismem se skrývá absolutní sportovní profesionál. To je třeba ocenit. Ronaldo ve srovnání s Messim nebyl tak talentovaný, o to více si musel vydřít svůj úspěch. Dokument byl jeho osobní zpovědí. Ví, že mu čas rychle utíká a chtěl po sobě zanechat věčný filmový odkaz. 60%.(30.11.2015)

 • Coleator
  ***

  V podstatě je to jen plné řečí, jak chce Ronaldo vyhrávat a každá prohra ho strašně bolí... V každé druhé scéně se pak vysvleče do půli těla a všem ukazuje, že je prostě král (příklad za všechny je rodinná hra “Který auto tady chybí“)... Ronaldo zkrátka takový asi bude a ať si o něm myslíte cokoliv, je to prostě Pán fotbalista... Jenže to tenhle “dokument“ nezachrání...(28.11.2015)

 • Dont
  **

  Dokument, který mě ničím příliš nezaujal. Kromě toho, že Ronaldo umí hrát fotbal. Ale to jsem tak nějak tušil. Bohužel mi přišlo, že byl ve filmu skoro častěji bez trika než v dresu. :-) Dost se mi protiví ten jeho agent Jorge, nikoho takového bych kolem sebe mít nechtěl. Taky myslím, že by měl vyložit karty na stůl a neskrývat pořád svoji sexualitu, stejně je každému jasné, jak to je... A není na tom nic špatného. Takhle to jen působí trapně, jako kdyby se za to styděl.(23.1.2016)

 • - V tomto dokumentárním snímku lze spatřit partičku kluků, kteří hrají na playstationu známou a úspěšnou hru „Tekken 3“. (Stoka)