poster

The Courier

 • USA

  The Courier

Akční / Drama / Thriller

Velká Británie / USA, 2019, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Merlinousek
  **

  Dost špatný film. Jediná dějová linka. A ta má dvě, prakticky jen dvě scény: palác mafiána a garáže. V paláci mafiána je nuda. Potápějící se loď zachraňuje Gary Oldman, který je vynikající jako vždy, jen mu asi teče do bot, že bere takové totální béčkoviny. Druhá scéna - garáž. Tam je to vlastně taky nuda. Od začátku je jasné, kdo přežije a kdo ne. Nájemní žoldáci jsou paka, neboť se nezvládnou vypořádat s ženskou (byť trénovanou, ale to jsou oni taky ne??) a svědkem. Nemá to žádný šmrnc, je to strašně nudné plytké, ploché, do postav se není šance vcítit. Za mě existují pouze 3 důvody, proč film vidět: 1) jsem gay a miluju všechno do čeho píchne Gary Oldman ... 2) jsem hetero a miluju Olgu Kurylenko (včetně jejího ne/hereckého nadání), tak hezká je, to jo :) 3) chci vědět, jak zabít 10 chlapů v garážích, až mě zavřou v garážích a budou mě chtít kuchnout. Film nedoporučuji. Je to ztráta času a čas jsou minuty, hodiny, dny, měsíce, roky, dekády, staletí .... ...(1.12.2019)

 • Lukoboss
  *

  Pamatuju časy, kdy byl kurýr nabušenej Jason s nadupaným autem, měl svoje zásady a styl. No jenže doba se změnila a kurýrkou je hubená Olga jezdící na motorce (jasně, protože tak se dobře převáží zásilky všeho druhu, že!?). A tahle Olga vydrží víc než vycvičenej MMA bojovník a má takovou sílu, že se ubrání hned několika velkým kolohnátům. Ti ale mají IQ vypnuté žehličky, takže si neumí s ničím poradit, a u toho jejich "velitel" celou dobu furt jenom vyvaluje oči u monitorů. G. Oldman už si pár padouchů zahrál, s tím on nemá problém, ale nechápu, proč do tohoto šel. No a pan svědek je tak otravnej, že ho měli zastřelit hned v první scéně! Achjo, to je zase výplod teda.(17.12.2019)

 • Kudly4
  ***

  Kurýr v ženském podání na motorce. Má oblíbená Olga (nebýt zde ona, tak si to ani nepustím) s krátkými vlasy se mi moc nelíbila. Netrpělivě čekám, kdy si jí opět vychutnám v plné parádě, naposled to snad bylo ve filmu Momentum. Příběh je obyčejný, ale odsejpá to od první minuty, nejsou zde vyloženě nudné, dlouhé pasáže. Akce byla v celku dobrá a občas i dost brutální/krvavá. Nic nového pod sluncem, na jedno zkouknutí fájn. (22. hodnocení, 4.komentář)(1.12.2019)

 • Cinematrix
  ****

  Poctivá akční jízda, kde je Olga drsnější než totalitní toaleťák. Překvapilo mě, že film mnohem víc než Kurýra se Stathamem připomíná Smrtonosnou past jedničku. Ti padouši jsou naštěstí nepoučitelní a vždycky se někde s někym zavřou a pak toho nestačej litovat. O velkou porci držkový tu od samého začátku není nouze a dokonce i ten Amit Šáh, coby svědek, kvůli kterému se to všechno semlelo, neni žádný měkký prso a párkrát se pokusí si do chudáků padouchů bouchnout. Akce je vcelku uvěřitelná, žádní lítající Korejci se tu nekonaj a kontaktní boje jsou opravdu z posledních sil, tak jak to máme rádi u Bruce Willise. A pokud tomu někdo dá odpad, vřele mu doporučuju Ordinaci v růžové zahradě.(14.12.2019)

 • Trustme
  **

  Olga Kurylenko se nechává mlátit v garáži. Gary Oldman čeká v obyváku, než ho odstěhují. Nic víc se neděje. Triviální děj a ukázka, že dobré ženské akční hrdinky nejdou tvořit jen tak. A Zackary Adler by měl nakoukat Bessona ještě párkrát. Pochvalu si zaslouží skvělá hudba, která pro tuto taškařici plnou nesmyslů je až příliš honosná.(28.12.2019)

 • - Motocykly na natáčení poskytla německá značka BMW. (Rominator)