Ještě krátce po Cranstonovi se i maskovaný Woody umně ujal role Lyndona Johnsona. Děj tady předchází, tedy soustředí se na dění pár let před a pak bezprostředně po osudovém atentátu v Dallasu, háže světlo na přechod od politického odpadlíka v muže č.1, tíživou volbu jít ve stopě občanských práv jako hlavní odkaz Kennedyho, radši než pod ruku "svým" bílým Jižanům. Výměny se senátorem Russellem (Jenkins) jsou topík. Za mě dobré, odsýpající, zábavné a všeobecně herecky kvalitní prezidentské drama z pro mě velmi zajímavé chvíle minulého století. Bral bych ještě sondu do jeho finální fáze v úřadu, kdy pana "proč mě sakra nemáš rád" pak dohnal Vietnam...(16.2.2018)

Vzhledem k tomu, s jak zajímavým a citlivým tématem se pracuje, se jedna o trestuhodně zmařený potenciál dobrého dramatu. Potěší jen a pouze one man show Woodyho Harrelsona. Zbytek ansámblu je ukrutně nevýrazný, JFK nevyjímaje. Užvaněné biografické drama, které nenabízí nic proč by mělo být zajímavé, či snad dokonce obohacující. Tedy pokud vám ukrutně neimponuje huhňavý a kvalitně namaskovaný Woody v charizmatické pozici které umí.(24.1.2018)

Woody Harrelson je hvězdou tohoto filmu, což je trochu škoda. Ne proto, že by byl špatný, on je skvělý, ale jsou zde i další herci, kteří rozhodně mají na to, aby hráli první ligu a ne jen celkem nudné přicmrndávače. Tenhle snímek měl mnohem větší potenciál než jen ukázat Woody schopnosti a mistrovství maskérů, které přesto někdy vypadá uměle.(26.1.2018)

Woodyho hereckej koncert v dramatu který je spíš až nečekaně komorní. Nečekejte žádný House of Cards, spíš politickej film snesitelnej i pro člověka co se o to moc nezajímá. Takovej film nesou hlavně herci a zde to tak opravdu je.(26.1.2018)

Hodně civilní snímek, kterému kraluje Woody Harrelson, aneb jak se senátor stal viceprezidentem a pak neochotně i prezidentem, jak tahat za nitky ve vysoké politice a jak si stát za svým názorem. Možná to není takový zázrak, ale já Woodyho žeru a tak se mi film líbil moc.(9.2.2018)