Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majo25
  **

  Tak Rytieri ma silne nebavili. Nuda strieda nudu, vata vatu, kopa prázdnych rečí. Ešte vlasatý Ed Harris je sympoš, aj keď s takto prehnanými emóciami je netypický, ale zbytok osadenstva by sa dalo nájsť hoci aj na benzínovej pumpe. Toto nazvať akčňákom alebo dokonca dobrodružným filmom je poriadny prešľap. Obria stopáž detto. Romero mal ostať iba pri hororoch, tie mu na rozdiel od tohoto idú.(16.4.2018)

 • KM Phoenix
  *

  Hrozná stopáž je to co v tomto případě zabíjí všechna malá pozitiva, která tento film mohl mít. Dívat se skoro dvě a půl hodiny na varianty stále téhož (v tomto případě rytířská klání na motorkách) je samo o sobě dost hrozné, ale dívat se jak to dělá moralizující Ed Harris a jeho parta cirkusáků, je přímo otřesné. Film má i pár vtipných momentů, ale bohužel je jich jako šafránu.(25.2.2018)

 • Terva
  ****

  Film z dobovými prvky říznutý moderní technologií. CITÁT - Kouzla mají něco společného z duší.......... Kmenový lékař je perfektní a má dobrý řeči. CITÁT - Nechť zvítězí ten nejlepší........ Zajímavý život potulných motorkářů a jejich představení o soubojích o čest, korunu a lásku. Život sice těžký, ale dobrovolný a dobrodružný. Bohužel, je to Americe (což je asi fuk) protože peníze jsou potřeba všude. CITÁT - Peníze hýbou světem a je opravdu těžké žít pro něco v co věříš........ Ve filmu je sice akce docela dost, ale chápu, že zde nejde o akční snímek. Je to profil jedné životní cesty za svým Americkým snem. Vize člověka, který jde za svým cílem, aby dosáhl duševního souladu. Jenže on není sám a co duše, to jiný názor. Rozpory na sebe nenechají dlouho čekat. Souboje se stávají tvrdší a poteče i první chtěná krev. Pěkný snímek. CITÁT -Oni se vrátí.......... Závěrečné klání je opravdu královské.(8.5.2012)

 • kaylin
  ****

  Nějak jsem nevěřil tomu, že by Geroge A. Romero natočil zajímavý film o rytířích na motorkách, ale ono se mu to podařilo. To, jak prezentoval jejich pravidla, jednotlivé postavy, které byly dobře zahrané, jak vás donutil přistoupit na jejich hru, to je prostě ukázka jeho mistrovství. Stopáž nakonec ani trochu nevadí.(21.8.2017)

 • T2
  **

  Rozpočet $3milióny║ ako nápad a celkové prevedenie vôbec nie je zlé, pri šantení na motorkách je na čo pozerať, má to čosi do seba, lenže strašne proti filmu ide tá nehorázna minutáž, úplne by stačilo 90minút, taktiež až taká vážna dramatickosť sa k tomu nehodí, malo to byť viac odľahčené /40%/(18.10.2012)

 • - George A. Romero se oženil s Christine Forrest poslední den natačení. (facojurka)

 • - V turnajové scéně můžete mezi diváky zahlédnout spisovatele Stephena Kinga a jeho ženu Tabithu. (Kaufman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace