Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Film z dobovými prvky říznutý moderní technologií. CITÁT - Kouzla mají něco společného z duší.......... Kmenový lékař je perfektní a má dobrý řeči. CITÁT - Nechť zvítězí ten nejlepší........ Zajímavý život potulných motorkářů a jejich představení o soubojích o čest, korunu a lásku. Život sice těžký, ale dobrovolný a dobrodružný. Bohužel, je to Americe (což je asi fuk) protože peníze jsou potřeba všude. CITÁT - Peníze hýbou světem a je opravdu těžké žít pro něco v co věříš........ Ve filmu je sice akce docela dost, ale chápu, že zde nejde o akční snímek. Je to profil jedné životní cesty za svým Americkým snem. Vize člověka, který jde za svým cílem, aby dosáhl duševního souladu. Jenže on není sám a co duše, to jiný názor. Rozpory na sebe nenechají dlouho čekat. Souboje se stávají tvrdší a poteče i první chtěná krev. Pěkný snímek. CITÁT -Oni se vrátí.......... Závěrečné klání je opravdu královské.(8.5.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $3milióny║ ako nápad a celkové prevedenie vôbec nie je zlé, pri šantení na motorkách je na čo pozerať, má to čosi do seba, lenže strašne proti filmu ide tá nehorázna minutáž, úplne by stačilo 90minút, taktiež až taká vážna dramatickosť sa k tomu nehodí, malo to byť viac odľahčené /40%/(18.10.2012)

 • kaylin
  ****

  Nějak jsem nevěřil tomu, že by Geroge A. Romero natočil zajímavý film o rytířích na motorkách, ale ono se mu to podařilo. To, jak prezentoval jejich pravidla, jednotlivé postavy, které byly dobře zahrané, jak vás donutil přistoupit na jejich hru, to je prostě ukázka jeho mistrovství. Stopáž nakonec ani trochu nevadí.(21.8.2017)

 • Campbell
  **

  Romerův přešlap. A pro mě doslovný. Tohle je fakt špatnej film který má přemrštěnou stopáž a já nevěděl jestli koukám na drama nebo na komedii nebo na podivný žánrový mišmaš. A při tom tu hraje Savini a Foree a více mých oblíbenců. Nevím co jsem čekal ale dostal jsem dost málo. Uzoufání hodná nuda.(22.12.2012)

 • helljahve
  *

  Pán Romero si od svojich zombíkoch odskočil k inému tématu. No bol to jeho veľký omyl. A vlastne aj môj, čakal som nejaké super béčko. Dostala sa mi nudná sonda zo života potulných cirkusantov. Škoda, ten cover je nádherný...(19.12.2011)

 • - V turnajové scéně můžete mezi diváky zahlédnout spisovatele Stephena Kinga a jeho ženu Tabithu. (Kaufman)

 • - George A. Romero se oženil s Christine Forrest poslední den natačení. (facojurka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace