Partia piatich priateľov sa počas dlhej cesty cez riedko osídlené oblasti zastaví na odpočívadle. V tom čase sa tam tiež zdržiava partia drsne vyzerajúcich motorkárov, ktorí si, samozrejme, neodpustia narážky na ženy, ktoré okolo nich prechádzajú. Krátko po odchode gangu motorkárov skupinka zisťuje, že jedna ich kamarátka chýba. Vydajú sa preto za motorkármi v presvedčení, že majú s jej zmiznutím niečo spoločné. V afekte však proti motorkárom namieria zbrane, ale po prehliadke dodávky, ktorú vlastní člen gangu, zistia, že gang je zrejme nevinný. Svojím nerozvážnym správaním sa však dostanú do obrovských problémov, pričom ani netušia, že motorkári nie sú ani zďaleka najväčšie zlo, s ktorým sa stretnú. (Marceloo)

Marceloo

Partia piatich priatelov sa počas dlhej cesty cez riedko osídlené oblasti zastaví na odpočívadle. Na odpočívadle je v tom čase taktiež partia drsne vyzerajúcich motorkárov, ktorí si samozrejme neodpustia narážky na ženy, ktoré okolo nich prechádzajú. Krátko po odchode gangu motorkárov však partia zisťuje, že jedna ich kamarátka chýba. Vydajú sa tak za motorkármi v presvedčení, že majú s jej zmiznutím niečo spoločné. V afekte však proti motorkárom namieria zbrane, ale po prehliadke dodávky, ktorú vlastní člen gangu zistia, že gang je zrejme nevinný. Svojím nerozvážnym správaním sa už však dostali do obrovských problémov. A to ešte netušia, že motorkári niesú ani zďaleka najväčšie zlo, s ktorým sa dnes budú musieť stretnúť. - Zo začiatku je toto perfektný roadmovie hixploitation, ktorému však postupom času dochádza dych. Konflikt s buranmi, ktorý je jedným zo základných prvkov môjho najoblúbenejšieho subžánru, tu bol vysvetlený velmi dobre. Zo začiatku som vôbec nedokázal predvídať, kam sa tá žena vyparila, čo bolo pre mňa dobre a toto tajomstvo si tento horor držal až do polovice. Po neočakávanom zlome, ktorý musím pochváliť, však nastala značná stagnácia deja, ktorá sa tiahla až do úplného konca. Chýbalo mi však nejaké vysvetlenie pôvodu motorkárov a obyvatelov. Hixploitation horor sa v poslednej dobe len tak nevidí a tento by som prirovnal k minuloročnému Run Like Hell, aj keď je o trochu lepší. Preto mu dám slabšie 3*. + herec z Sharknado 3 ()

Forsberg11

Hneď od úvodu som bol rád, že sa po dlhej dobe objavilo nejaké to hixploitation z amerického zapadákova. Dej pomaly gradoval, diali sa zaujímavé veci, vo vzduchu stále vysel taký nepríjemný "feeling" z toho, že divák nemohol tušiť čo sa za chvíľu stane. Paradoxne potom, keď malo nastať vyvrcholenie a najlepšia pasáž filmu a dej sa presunul na zdanlivo opustenú farmu, išlo do len dole vodou. Najprv som bol potešený vzhľadom "Eaters", ale po tom, čo sa dej stával čo raz nezmyselnejší a až takpovediac trápny, prišlo veľké sklamanie. Koniec je potom už len bodkou za týmto poloamatérskym predstavením. Viem, že v dnešnej dobe sú moderné nevysvetlené zápletky a useknuté konce ale takto to naozaj nebolo na nič dobré. Škoda takéhoto prístupu tvorcov lebo námet sa mi veľmi páčil, konanie postáv (hlavne tých záporných) však postrádalo akúkoľvek logiku a zmysel. Ľudia po tej farme behali hore dole bez ciela a míňali sa v až groteskných situáciách. Najviac ma srali neskutočne zlí herci, ktorých zrejme pozbieral režisér popri ceste do štúdia. No slabota. Za moju veľkú oblubu v hixploitation subžánri a slušný úvod dávam veľmi slabé 3*. 50 %!! ()