Martian Land

Sci-Fi / Horor / Akční / Dobrodružný

USA, 2015, 86 min

• Pitryx

Klasické béčko jak má být se všemi chybami a špatnostmi. Nestojí to za ztracený čas. Triky pod psa, děj pod psa a herci ještě horší.(9.3.2018)

• BaseDallas

Tentokrát to nie je tak príšerné, ako by človek čakal, ale práve preto je to zlé pre nás, čo sa radi bavíme na stupídnych výtvoroch. V tomto prípade sa akosi maže tá pomyselná hranica medzi katastrofickými trikmi, hereckým obsadením a réžiou od štúdií akým je Asylum a dnešnou bežnou komerčnou tvorbou, ktorá sa častokrát naopak prepadáva niekam k Asylum-u. Celkovo je to neoriginálna nuda s dvoma peknými lesbo-teen buchtami.(28.12.2015)

• kaylin

Tak nějak je na první pohled jasné, že tohle nebude nic moc. Popravdě je to scénářem špatné i na současnou televizní produkci, ale na druhou stranu mi to trikově nepřišlo až tak odpudivé, jak bych si myslel. Jinak je to ale hodně záběrů na lidi, kteří mluví nebo se divně tváří. To ke hlavní zbraň filmu, která jej tradičně sráží.(26.12.2015)

• Marceloo

V budúcnosti žijú ludia na planéte Mars, pretože planétu Zem podla očakávania zničili. Podmienky na Marse sú ideálne a usídlenie prebieha takmer bez komplikácií. Až do chvíle, keď obyvatelov zasiahne nečakaná piesočná búrka, ktorá ničí a zabíja všetko, čo jej stojí v ceste. - Toto je naozaj zlý a nešikovný projekt aj na pomery tohto štúdia. Inokedy sa snažia aspoň o nejaké vtipné prvky, ako sú napríklad lietajúce žraloky, ale tu sa im nedarí absolútne nič. Dialógy sú naučené naspamäť ako na prvom stupni základnej školy. Potešila ma snáď len Caroline Williams, ktorá sa tu na pár minút objavila. + Caroline Williams + herečka z Crying Wolf(29.12.2016)

• beso74

Typický azylácky rip off, ktorý sa snaží priživiť na marťanskom Mattovi Damonovi, pričom to vyzerá ako pokračovanie Power Rangers (aj to by bola jedna z najhorších častí) s dejom ukradnutým z Armageddonu. A výsledok? V spojení s úplne otrasnými trikmi, prehrávajúcimi hercami a totálnou absencou fantázie (názvy miest - Mars Los Angeles, Mars New York) je to totálny armageddon. Nečakal som, že hneď na Nový rok hodím hodnotenie ODPAD. Dobrou správou je fakt, že po tomto tu, by už ďalšie filmové dni mali byť len a len lepšie.(1.1.2016)