Předávání Oscarů se blíží, ale Ernieho zpráva nikomu na náladě nepřidá. Hattie McDaniel dá Camille životní radu a Archie se na červeném koberci pořádně předvede. (Netflix)

bart_ odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná epizoda, která je doslova identickou sentimentální atrakcí současných ceremonií Oskarů, je totální akumulace veškeré sterilní infantilnosti, u který jsem extrémně trpěl jak anální svěrač manželky Rocca Siffrediho - jednoduše naprosto afektované ztělesnění prvoplánově samoúčelného insolvenčního hřebíčku do rakve týhle báječný show - a tohle diskutabilní uvědomění mě fakticky sere.... Totální facepalm. Druhá série fakt není nutná - další patetické konvenční prznění alternativní/vykastrované historie kinematografie jak v pohádce od Disneyho bych prostě nesnesl. A jestli si takto autoři ve svých senzitivních imaginacích představují budoucnost filmu jako hodnotného audiovizuálního média, tak potěš prdel wole, aby se sluníčkářství nestalo novou náboženskou orientací.... A toho fádního kripla Jima Parsonse nechci už v ničem vidět prosím pekně. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Najgýčovejší záver aký som kedy videl, Oscara pochopiteľne nedostal iba biely heterosexuálny chlap Jack Castello ale ostatné rasy a orientácie si na svoje prišli :-D...a aj samotný záver nemal chybu, film pre homosexuálov. Ideálne by bolo ak by aspoň jeden z hercov mal 15 a to by bol vrchol :-D...hejterom s IQ na úrovni užívateľa plnekoule pred poslaním správy odporúčam vyhľadať psychiatra a nestarať sa o moje komentáre na čsfd, nakoľko tá jedna * nie je za homoklády ale za úbohé vyvrcholenie série... ()

FilmFan24

Je to jenom film! V tomto případě televizní seriál. Je to prostě Hollywood! V životě to prostě nechodí jako ve filmu. Snít se prostě má. A to je právě to krásné. ()