Časně ráno je v prázdném bazénu zastřelen muž. Kromě staré dámy a plavčíka ale nikdo kolem není. Podle balistiky nebyla použita velkorážní puška a Filip tvrdí, že muž byl zastřelen ještě než skočil do vody. Mrtvý byl jedním z akcionářů perspektivní a slibně se rozvíjející internetové společnosti, který nechtěl prodat svůj podíl. Kdo by mohl mít zájem na jeho smrti? (TV Prima)

Skuby47

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tento díl mne zklamal, snad proto, že jsem od něho očekávala příliš. Nebylo to o hereckých výkonech i když Pavel Zedníček, jinak skvělý herec, naprosto zanikl v tomto zašmodrchaném zločinu a nedokázal se prosadit ani v konkurenci svých kolegů. Chyba byla v příběhu, který byl natolik nezajímavý, že ani vtipné duo Kotek - Polívková to nebylo schopno zvrátit.   ()

Bozvav

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhý díl jakoby lehce ztrácí dech. Tedy Kotek a jeho hlášky zůstávají, naopak jeho postava rozkrývá širší spektrum jeho povahy, ale scénář co se logiky týče, jde slušně řečeno do kopru. Za prvé: proč pachatelé, kteří si dali takovou práci s odstraněním jak svého společníka, tak i jeho ženy se najenou začali chovat jako šílenci a vše pokazili veřejným útokem, když proti nim neexistoval jediný přímý důkaz. Za druhé: že by mohlo jít o střelbu z dronu mne napadlo v podstatě okamžitě, když ukazovali trajektorii střeli (a to rozhodně nejsem žádný Einstein). Za třetí: policejní metody zde můžou být v rámci umělecké licence poněkud nadsazeny, ale pořád by to mělo být v nějaké přijatelné rovině, což zde rozhodně nebylo. Naopak bych chtěla pochválit některé fakt vtipné hlášky, jako jak dlouho trvá nahrazení rektora robotem a jiné. Jsem také zvědavá, co odhalí vedlejší dějová linka ohledně záludně se tvářící Číňanky a jejích dosti primitivních metod v rámci asi průmyslové špionáže. Shrnuto a sečteno, seriál mne zatím opravdu baví, uvidíme zda se mu podaří udržet stávající úroveň, nebo bude klesat. Druhému dílu dávám 60%. ()

Stružák

První díl mně přišel jako zábavná satira, s množstvím vtipů a jakž takž smysluplným dějem. Druhej díl si vtip zachovává (převážně už ale jenom díky Kotkovi, kterej tam má výborný hlody), ale nějak už moc nevěřím tomu, jestli to náhodou tvůrci nemyslí vážně. A i kdyby ne (a pořád to brali jako satiru), tak ten smysluplnej děj se vytratil, chování postav je úplně mimo logiku v podstatě od začátku do konce. ()

mira007 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhý díl s případem zabitého skokana do bazénu mne vrátil na zem s vědomím, že první díl jsem kapku nadhodnotil. Tady je stupidní případ, stupidně vyřešen s obsahem stupidit v rekordním množství. Ultraretardovaná policie, kterou zachraňuje pošahanej génius .. přesně kvůil tomu jsem vzdal Dámu a krále. Dal bych asi jednu hvězdu , ale dám odpad. Jako příznivec domácí tvorby jsem z vědeckých důvodů sjel i tento díl v německé předloze, kde místo Kotka hraje Tom Beck aka Ben parťák Simira z Kobry 11. ( a místo Polívkové hraje trochu Annika Ernst ) a já musím dát odpad ... jako chápu, že když se točí v licenci, tak, že se vykrade scénář, okouká herecký styl a možná i kamera, jenže kurva tady je to totální kopie komplet všeho od doslovných dialogů maximálně doplněných o jména a názvy českých reálií, kamery a dokonce naprosto identických rekvizit ... to snad dodali ti Němci na klíč nebo co, včetně koupací čepice (!!!). Jestli mám ocenit domácí tvorbu, tak tam musím vidět aspoň něco málo vytvořeného a ne tupě okopírovaného. Při tomhle člověk musí ocenit, že ČT se aspoň o něco snaží, ikdyž většina věcí nepřežije dýl než premiéru. ()

meda2016 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po 7 minutách druhého dílu jsem uvážil, že toto nemám zapotřebí. Asi bych dal 10% ...nevím. Rozbolel mne z toho žaludek odporem. Natočila TV Prima!!! ....... Pro kontrolu jsem si pustil první dva díly německého zdrojového díla. Zatímco tam jde ztvárnění nejvýše po mez ironické zábavy, Prima zřejmě povolila vyrobit šílenost se samolibě hloupým herectvím. ()

• Premiéru zhlédlo téměř milion diváků (940 tis.) starších 15 let. (rublik05)