Ve službě

• Austrálie

Akční / Thriller

Velká Británie / USA, 2019, 98 min

• Flipnic-RE

Teda nevím... Na jednu stranu je to fakt slušný akční béčko s parádní (!!!) akcí. A na druhé straně je to nehorázná infantilní kravina pro mileniány (asi od mileniánů) ... Jako kolikrát mi hlava nebrala, jestli je to míněno vážně nebo je to všechno jedna velká prdel. Fakt wtf film, na kterej se dobře dívá, fakt ten film doporučuju ho vidět, ale na druhou stranu se budete válet smíchy nad jeho trapností a "postmoderní" ujetostí jako u mých YouTube z dvapatnáct... 😂 Možná byli tvůrci do jednoho tak vyndaní jako já tenkrát, jinak si to nedovedu vůbec vysvětlit...(18.4.2020)

• Ouwen

Skvělé akční scény. Jsou i výborně nasnímané, sestříhané - C. Miller a jeho skvadra stříhačů, nevím teda zda to stříhal jeden, nebo více lidí - dovolují Aaronovi vyniknout. Tedy, ten cápek v tomhle filmu dostal solidně zabrat. V každý akční scéně to vypadalo, že je on. Přeskakuje ploty, skáče z oken, řídí auta, účastní se bitek. Ten cápek podal naprosto fenomenální výkon a stíhá odevzdávat kvalitní herectví. To mě fakt dostalo. Je zde nespočet solidních soubojů s civilní choreografií, Rkové přestřelky s dobrým nazvučením a pár honiček. Ale pro mě film zabijí ta stupidní postava tý jůtuberky a veškeré scény, kde média jsou nacpaný. Veškerý ty dotykový mobily, tablety..strčte si to do háje. Totálně mi to rozbilo film. Je to nesnesitelný a díky tomu je i plno scén až nechtěně komických a předvídatelných. Mohl to být perfektní, dynamický akční film. Takhle je to jen další výblitek, na kterej chci zapomenout.(29.12.2019)

Perfektná reakcia na dnešnú dobu, kedy namiesto prvej pomoci vás okoloidúci v prípade núdze skôr natočí alebo odfotí, prípadne rovno odstreamuje na net. Aaron Eckhart ukázal, že na to stále má a vedel by som si ho predstaviť ako drsňáka ála Neeson. Vynikajúca gradácia atsmoféry, vynikajúca kamera a skvelá akcia. Čo viac si priať. Sem tam takéto malé filmy fakt potešia. Človek čaká sterilitu a maximálne priemer a ono sa to dokáže vytiahnuť. Inak The Newton Brothers tomu svojou hudbou fakt pomohli. Dobrý filmík, mal gule, mal grády, rád som si pozrel. Vedel by som si predstaviť sériu s tým istým policajtom.(19.2.2020)

Nevím jestli je kariéra režiséra Millera u konce, ale ukazuje se, že když i babrák jako on dostane ke zpracování solidní materiál, tak se i se zjevně omezeným rozpočtem dá natočit solidní akční film s celkem originálním námětem. Ano nezapomeňte, že velký bratr nás vidí a je všude a tady se krásně ukazuje jakou moc mají v dnešní době média kdy je nadšenej lovec senzací s kamerou na každým rohu všechno se to propojí a jde to hned do éteru a pak může celá země sledovat v přímém přenosu svižnou jízdu jednoho vysloužilýho, ale pořád dostatečně akčního policajta až k celkem uspokojivýmu finále, který jsem pravda odhadnul nějaký ten čas dopředu, ale to nevadí. Samozřejmě, že výtky se najdou, jak je celý ten koncept filmu svěží a neokoukaný tak občas z toho vycházejí trochu dějové lapsy pár scén je přehnaných a uznávám, že někteří ti policajti co se nechají střílet jako zajíci se občas chovají extra idiotsky, ale čert to vem. Eckhart je dostatečně sympatický aby celý film v pohodě utáhnul. Jeho partnerka je taky celkem v pohodě a hlavně se mi líbila ta scéna kdy je slečna reportérka nekompromisně konfrontována se skutečnou realitou která vypadá trochu jinak než v televizi. Díky zběsilému tempu se pak od začátku do konce pořád něco děje a tak není prostor se nudit. Takže já dám spokojený lepší průměr, protože přeci jenom mám už to tak nastavené, že v dnešní době už mě těžce uchvátí jenom málo co, ale souhlasím, že ve své třídě je to rozhodně nadstandartní záležitost. Škoda, že se Miller a spol takhle nesnažili, když točili druhý Plán útěku.65%(16.12.2019)

Zatial najlepsi film rezisera , ktory dovtedy tocil same hluposti typu Experiment Zombie 2006, Pokrevni mstitel 2017. Aaron Eckhart tu patra po unesenej dcere, potom jaxa iste veci skomplikuju, mu pomaha fajna kozata Courtney Eatonova, tempo vyborne dialogy u Millera su po dlhom case pocuvatelne. Trochu myslim navstivil filmove srotovisko a zrecykloval par kuskov, z ktorych povyberal sceny a hodil ich do svojho filmu, ja som ale od prirodzenia tolerantny ateisticky blb, takze beriem. Nahanacky, prestrelky..... to ja moc rad : 69 %(13.6.2020)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v najväčšom alabamskom meste Birmingham. (MikaelSVK)