Ve službě

(pracovní název)
  • Austrálie

Akční / Thriller

Velká Británie / USA, 2019, 98 min

Béčko, které má spoustu pěkných momentů, akce jsou dost dobře natočené, Aaronovi ta role sedí. A teď něco, co to rozesralo. Chtělo to být moderní. Tudíž je tam mladá ambiciózní reportérka (jůtuberka), která celou akci neustále přenáší na internet a do televize, pohybuje se všude, kde je moc nebezpečno, ale nic se jí nestane. A těm ostatním nevadí, že holka poskakuje okolo nich a točí jejich rvačky. Diváci šílí, všichni ostatní taky, tak jdeme slavit (kde mám ten hajzl papír?). Škoda, stará klasika se prostě nedá mísit s poblblou posedlostí internetem.(6.6.2020)

• Acrobat

C miller ako amatersky babrak, ktory chce a chce tahat prvu ligu, ale nikto mu nechce dat lahko zarobene peniaze. A tak utoci a utoci. Je mozne cakat prekvapenie u filmu s nie prilis akcnym hercom Eckhartom? Je to mozne. Okrem toho, ze opat mozno u Millera hodnotit slusne zvoleny hudobny podton, mame do cinenia mozno s najlepsim scenarom jeho doterajsej tvorby. Ak ma hrdina 64 minut, ma ich aj divak. Je zrejme na kazdom kroku, ze penazi je malo a do popredia to vystupi pri konecnom ohni. Dovtedy sa drzi pri zemi. Fiat 500 fabrika, kamera, beh beh beh. Vynimocnou udalostou je, ze to mizerne dievca ktore bolo odsudene na posmech, ja akosi menej na nervy iduca nez sa to da pochopit. Jej zvracanie pri prvej drsnejsej akcii je bonusom. Je hviezdickou navyse. Je jasne, ze niektore veci idu mimo, su nedotiahnute a forma strelby je tiez naverimboha, ale Miller vytvoril konecne Bckovy film, ktory neuraza divaka do kosti a necitit trapnost na konci. Trpol som a cakal ze to bude **** , ale moze byt Miller. Tentokrat ti odpustam. ( videne 01.04.2020, BDrip)(2.4.2020)

Zatial najlepsi film rezisera , ktory dovtedy tocil same hluposti typu Experiment Zombie 2006, Pokrevni mstitel 2017. Aaron Eckhart tu patra po unesenej dcere, potom jaxa iste veci skomplikuju, mu pomaha fajna kozata Courtney Eatonova, tempo vyborne dialogy u Millera su po dlhom case pocuvatelne. Trochu myslim navstivil filmove srotovisko a zrecykloval par kuskov, z ktorych povyberal sceny a hodil ich do svojho filmu, ja som ale od prirodzenia tolerantny ateisticky blb, takze beriem. Nahanacky, prestrelky..... to ja moc rad : 69 %(13.6.2020)

• Arsenal83

Na to, že to mal byť výbušný thriller tam hralo príliš málo moslimov, veď práve oni sú známi svojou výbušnosťou. Možno aj preto tomuto filmu niečo chýbalo. Určite tomu ale nechýbala stupidita. Napríklad je tam autonehoda, auto hore nohami, vnútri dvaja udia a všetci okolo len čumia, nikto sa ich nepokúša zo zakliesnenia vytiahnuť. Našťastie niektoré hlášky Aarona Eckharta vyšli a bočné postavy tiež boli dobré. Aj keď teplého černocha by som oželel.(9.6.2020)

• Kudly4

Jediný důvod, proč jsem tuhle béčkovou, televizní srajdu dokoukal, je slušné tempo od samého začátku. Jinak vše ve filmu jsem viděl už tisíckrát, akce průměrná, kdy se prostě vystřílí tuna zásobníků, ale ne a ne se trefit, na to už jsem pomalu alergický. Aaron samozřejmě nejsilnější článek celé této show. Dvě * ať nežeru, ale už to nechci víckrát vidět.(23.5.2020)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v najväčšom alabamskom meste Birmingham. (MikaelSVK)