Reklama

Reklama

Směr hrůza

(pořad)
  • USA Destination Fear
Horor / Reality-TV
USA, 2019, 10x42 min

Produkce:

Anais Blondet

Střih:

Anais Blondet

Obsahy(1)

1. Věznice Brushy Mountain: Tým dorazí do Tennessee, kde zkoumá opuštěné vězení s brutální minulostí a nechvalně proslulými vězni. Co zde objeví?
2. Stará nemocnice South Pittsburg: Tým se zaměří na nechvalně známou nemocnici South Pittsburg v Tennessee, ve které straší, při čemž jde až na hranice příčetnosti. Co tam vlastně naleznou?
3. Sanatorium St. Albans: Při poslední návštěvě sanatoria St. Albans v Radfordu ve Virginii opustila Chelsea tým a zapřísáhla se, že se už nikdy nevrátí. Co zde tým odhalí tentokrát?
4. Sanatorium Sweet Springs: V prokletém sanatoriu v Západní Virgínii narazí tým na nejtemnější a nejhrůznější paranormální aktivitu. Co zde objeví? (Travel Channel)

(více)

Recenze (1)

AxelWers 

všechny recenze uživatele

Celkom fajn, niektoré skúmania strašidelných budov sú zaujímavé a husté. Hlavne tie staré podzemné priestory ako pivnice, suterény, no prespať tam sám, asi by to bolo dosť náročné. Ale keby som ja mal robiť vedu z každého šuchnutie či buchnutia, čo začujem niekde v diaľke, tak ja tých duchov som musel postretávať už veľa. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama