• Kanada

Akční / Drama / Romantický

Indie, 2019, 135 min

Tragický príbeh "gangstra" a krásky, ktorí sú pre svoju lásku ochotní zomrieť. Síce obohraný námet, ale dobre spracovaný, Sidharth do toho dal srdce a hlavne svaly. Tara Sutaria, nadanie nahrádza svojim vzhľadom ale ani to jej moc nejde, zato Rakul Preet Singh ako vždy krásna a živelná. Mimoriadne vydarená hudba, ktorá zostáva v hlave. Zdá sa, že robiť z hercov trpaslíkov sa v Bollywoode uchytilo.(20.1.2020)

• rikitiki

Přehnaná akce, nepostřehnutelná milostná zápletka a spousta nabubřelých monologů a dialogů. Herci po sobě hážou takovými hláškami, jako kdyby soutěžili, kdo řekne co největší pitomost co nejvíce patetickými slovy. Kvůli tomu byl pro mě film téměř k nepřežití. ____ Ostatní proto beru už jen jako otravné detaily. Láska mezi gangsterem a nevinnou kráskou se nijak nevyvinula, ona se prostě vyskytla. Motiv sboru dětí ze slumu zapadl tak rychle, až to bylo trapné. Ostatně, když měly za odměnu jet děti ze sboru do Kašmíru, tak jsem si říkala, že z nich ten kanónenfutr mohli udělat aspoň trochu méně nápadně. _____ Nevinná kráska hraje jak ponocná, padlá kráska docela ujde i herecky a Malhotra? Na toho je hezký pohled vždy, ale už to v posilovně trochu přehnal s činkami. ____ V příběhu se lidé chovají nikoliv jako lidské bytosti, ale jako figurky postrkované nemohoucím scenáristou. Jejich jednání nemá kontinuitu a někdy ani žádný smysl. SHRNUTÍ: Oddanost se nemá přehánět, pokud jí věnuješ darebákovi.(5.2.2020)

Musím říct, že jsem tentokrát trochu zklamaný. Akce je pěkně přehnaná a je jí hodně, ale něco mi tu prostě chybělo. Obsazení super, ale čekal jsem, že to herci víc citově obohatí. No a písně mě také moc nechytli. Za mě 60% :((28.1.2020)

klasicky indicky akcny muzikal :) tie ich komedialne akcne sceny nemaju chybu.hlavne prva bitka kde pocas suboja stihol protivnikov este aj patrične ošetriť :D 75%(21.1.2020)