poster

Thoongaavanam

 • Indie

  Thoonga Vanam

 • Indie

  தூங்காவனம்

 • Indie

  Cheekati Raajyam

Akční / Thriller

Indie, 2015, 128 min

Režie:

Rajesh M. Selva

Scénář:

Kamal Hassan

Producenti:

Kamal Hassan

Střih:

Shan Mohammed
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • sochoking
  ***

  Neuveriteľná chujovina, ale tá zábava, ktorú poskytuje... Napríklad cigoš s mega afrom na hlave je bezpochyby jasná perla filmu! Najdú sa i iné veselé momenty, ale to treba vidieť. Ako trileru by som tomu zfleku strelil odpad, ale za tú prču, ktorú som absolútne nečakal, by som v kľude udelil i štyri hviezdičky. Takže výsledné 3 snád' nikoho neurazia. Doporučujem, ako výbornú oddychovku po namáhavej šichte, kedy vám fyzické a mentálne sily zostali skutočne len na niečo, čo si chcete odfafjknúť zo svojho zoznamu filmov... P.S. By ma zaujímalo, ako by tento megafilm vypadal v dobe bez mobilných telefonov. Počítam, že polovica bolywoodských scenáristov by nemala robotu...(6.2.2016)

 • ARI50
  *

  Zamíříme jinam a co z toho stejně dostaneme solidní blbost.(8.9.2018)

 • Disease
  **

  Prohnilí vs. Pusher po indicku. Nějak mi ale ten indický humor nesedl a půl hodiny před koncem mi bylo celkem jedno, jak to dopadne...(22.2.2016)

 • Andrea1717
  ****

  Tomuto som veľa šancí nedávala, ale nakoniec, to bolo dobré. Kamal Hasan kto by veril, že má v tomto filme 61 rokov, bol vcelku fajn. Ono tá zápletka bola vcelku priehľadná, thrillerom by som to rozhodne nenazvala, nekonalo sa žiadne prekvapenie, žiadna mimoriadna dráma, viamenej pokľudne plynúci príbeh, ale mal niečo do seba. Trisha a do tejto úlohy absolútne nehodila, blúdila filmom ako natiahnutá a odistená pištoľ a tá hrozná mimika keď ju Kamal mlátil, uveril jej niekto, že ju to naozaj bolí, ťažko.... Zaujímavých okamihom bolo keď sa Kamala Hasan, aby sa ukryl vrhol na dievča a začal ju bozkávať a ona namiesto aby mu vylepila, keď skončil, ako by to v správnom indickom filme bolo, sa ho spýtala, či je ženatý, musel byť diabolsky dobrý.....(9.12.2017)

 • pushover
  ***

  Je to poměrně vtipný i s těma warningama v každý scéně s cigaretou.(8.2.2016)

 • Ramanam
  *****

  Co čekat od filmu, který se odehrává takřka celý v jednom klubu a se zápletkou, ve které figurují dva gangy zločinců, taška s drogami a policisté, z nichž každý sleduje své vlastní cíle? Natož, když hlavní hrdina je navíc už skoro v důchodovém věku? Tak snad přežiji film, který se za chvíli zaplete sám do sebe, dám tři hvězdy a jdu dál... Ale to zde vůbec nenastalo a jsem v šoku, však ve velmi příjemném! Možná, že budu dle místních hodnotících označen za šílence, ale je mi to jedno. Toto byl mistrně zvládnutý příběh vzhledem k tomu, jak byla počáteční zápletka zcela prostá a tento výsledek jsem opravdu nečekal. Výborná místa, kde jsem se bavil, okořeněná například bojem na záchodě a v kuchyni, tomu všemu přidala další a další body. Závěrečná píseň v titulcích, která si dělá z filmu legraci a vše odlehčuje, tomu dodala přesně tu poslední kapku dokonalosti. Všechen děj a postavy, jak navazují a zapadají do sebe, byly opravdu po celou dobu skvěle vedeny a staly se tak naprosto stravitelnými, a to že uběhly dvě hodiny jsem vůbec nevnímal. Když se toto stane, tak je jasné, že nuda a zádrhele nenastaly. Od začátku a tří hvězd jsem šel na čtyři a myslel jsem, že je to strop. Ale jednoduše jsem se bavil až do závěrečných titulků. I pro mne šokující, ale je to tak. Za pět hvězd, neboť tato jízda se mi moc líbila.(1.6.2018)