Komedie o tom, jak se žena v domácnosti stane součástí světa mezinárodní špionáže. Fádní život americké hospodyňky si Cathy Palmerová zpříjemnuje četbou špionážních románů s Rebeccou Ryanovou v hlavní roli. Je do tohoto románu natolik zamilovaná, že se zúčastní literární soutěže o nejlepší špionážní povídku, kterou vyhraje a jako cena na ni čeká zájezd do Paříže. Nehoda, která ji však potká, způsobí, že se Cathy ztotožňuje se svou oblíbenou Rebeccou a zanedlouho se skutečně ocitne ve velkém světě špionáže. (HBO Europe)

Keytee

Milujem tento film. Jednoducho pre svoju atmosféru a pretože viem, že komédie sa točia ťažko a táto komédia má toľko vydarených scén, ktoré stoja za to, že to proste musím vyzdvihnúť. Najlepšia scéna: Spievanie Rebecci Rayenovej s ruskými politikmi ruské pesničky pod stolom v ruke s pohárikmi vodky :) No, predstavte si dôležitú diplomatickú konferenciu, decentných ľudí sediacich za stolmi, a jeden stôl v strede s osadenstvom pod stolom, ktorý sa celý nadvihoval. :D Nezabudnuteľné. Aspoň pre mňa. :) ()

Rex Mundi

Komédia o zájazde do Paríža, strate pamäti, hre na románovú postavu, o kope bizarných udalostí s tým spojených... a o novom začiatku života - tak takto som si to zapísala ešte v puberte. Herecké výkony či celkovú úroveň filmu si veľmi nepamätám, ale šlo o takú fajn priemernú oddychovku. Takže 3* nič nepokazia. ()

Svadbos

Zle vedené, zle obsadené komediálne dobrodružstvo. Milá idea (nie nepodobná filmu "Romancing The Stone"), ktorú ináč celkom schopní herci nevyužili. ()