Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Frajer42
  **

  Samozřejmě, že stáří filmu se projevuje na každém kroku, ale dívat se na to dá. Na každý pád je tohle pokračování o pořádný kus lepší než jednička. Míša Myers se nám zdravě rozjel, a dokonce začíná experimentovat s novými způsoby usmrcování, což je hrozně fajn. Pohodové prostředí nemocnice tomu dodává potřebný šmrnc. Dnes už se tomu všemu člověk pouze zasměje, ale jisté kvality upřít filmu nelze.(28.8.2014)

 • DaliX
  *****

  Rovnako dobrý ako jeho predchodca. Trošku zamrzí, že úvodnej témy je tam trošku menej ako v jednotke ale stále slušný a napínavý film, vo svojej dobe naprostý vrchol. Hoci dnes už ten film nie je ani desivý, je to klasika a to režijne aj scenáristicky perfektne zvládnutá, oproti iným vyvražďovačkám absolútny vrchol.(14.8.2010)

 • petero
  ****

  Super pokračovanie, má to švih, dozvedáme sa niečo viac o zabijákovi, prečo vlastne Michael chce zabiť Laurie. Naviac netušil som, že Cameron sa pri Terminátorovi (1984) celkom slušne inšpiroval Halloweenom 2 v scénke kde Michael Myers vychádza horiaci z plameňov, záber na Laurie, Michael padá na kolená, záber na horiacu roztápajúcu sa masku...(9.12.2006)

 • Lucasion
  **

  Hrůzná noc ještě neskončila a Myerse pokračuje ve svém vraždění. Tam kde jsme skončili v prvním Halloweenu, tak ve dvojce pokračujeme. A přitom se s námi vrací celé herecké obsazení. Jak jsem plný nadšený skočil do téhle série, tak už v druhém díle moje nadšení opadlo. Tenhle film má tři drobní vady. Zaprvé - málo ikonické hudby. Zadruhé - příběh dvojky nedokáže vůbec vtáhnout. A zatřetí - trošku už to s nesmrtelností Michaela přehnali. Ve dvojce se přesuneme z backyardů a uliček Haddonfieldu do nitra nemocnice. Opět bude mladá Laurie usilovat o život. Myerse je tady už velmi vynalézavý a nestačí mu pouze nůž, ale použije i horkou vanu či jehlu do oka. Na mě prostě v tomhle pokračování vůbec nešla atmosféra toho původního dílu. Navíc mě drásá, že Myerse zvládne nejen šest kulek, co schytal v prvním díle, ale tady dostane další zásobníkovou nálož a stále si to projde dveřmi jakoby nic. Škoda. (45 %)(24.11.2018)

 • PetrPan
  ****

  Dvojce chybí reálnější prostředí, zatímco v jedničce nadpřirozený Michael Myers rozehrál svou vražednou hru v naprosto přirozeném prostředí malého města, dvojka se smrskla na jednu nemocnici, která je nepřirozeně prázdná,co se pacientů i personálu týče, ale novorozenců je tam dost, asi proto, aby byl Michael strašidelnější...no nic(27.7.2009)

 • - Skalpel, kterým Michael útočí na Laurie (Jamie Lee Curtis) snažící se vylézt ven oknem, je ve skutečnosti gumový. (HellFire)

 • - Micheal Meyers nosí stejnou masku, která byla použita i při natáčení prvního Halloweenu. (Chatterer)

 • - Spoiler: Ve filmu zemře celkem 9 lidí. (fiLLthe3DD)