Reklama

Reklama

Halloween: Zmrtvýchvstání

  • USA Halloween: Resurrection (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Mysleli jste si, že masovému vrahovi Michaelovi Myersovi v poslední části série nazvané Halloween H20 sťali hlavu a tím ho definitivně zneškodnili? Omyl. V novém pokračování úspěšné horrorové série dali tvůrci legendárnímu vrahovi novou příležitost vraždit nevinné. Znovu v Haddonfieldu, Freddie Harris a jeho přítelkyně Nora, zakladatelé webové stránky www.nebezepecnazabava.com, vyberou šest studentů, aby se zúčastnili obzvláště nebezpečné hry. Účastníci mají podle plánu strávit halloweenskou noc v rodném domě masového vraha Myerse a k tomu v přímém přenosu na internetu. Zatímco většina účastníků považuje tuto hru za zábavu a rychlý zdroj slávy a peněz, Sára se přidává pouze neochotně kvůli svým kamarádům Jenovi a Rudy. Stmívá se a mrtvoly se začnou hromadit. Nakonec je právě na Sáře a jejím virtuálním společníkovi, aby vraha jednou provždy zničili. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (233)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

První "dobrodružství" Michaela Myerse v novém tisíciletí nedopadlo vůbec špatně, právě naopak. Tvůrci H: Resurrection zasadili děj do v té době ultra populárních reality-show a natočili tak "Dark Side of the Big Brother" :-) což je ve výsledku stokrát zajímavější, než záběry na ožralé a polehávající soutěžící :-) Jsme svědky hned několika zásadních scén- Michaelovi se po více než dvaceti letech podaří zabít svojí sestru Laurie (začátek filmu odehrávající se v sanatoriu je vymazlenost sama) a taky mu chudákovi podpálí jeho rodný domeček :-) Nápad, aby byl skoro celý děj snímku v uzavřeném domě, dopadl lépe, než by jeden čekal, hrátky s minikamerami jsou docela nápadité, záběry Myerse vynořujícího se ze stínů působivé, herečky veskrze samé kočky (hlavně sexy Tyra Banks), taky je tu krutopřísnej boss Busta Rhymes a k tomu nám hraje na začátku století tolik populární nu-metal- co chtít víc. No možná lepší dialogy a logika si tady taky dává nafrak. Ale tu jsme do spojitosti s Halloweenem nedávali snad nikdy :-) Vlastně (zatím) poslednímu příběhu MM dávám 3*, mám pro tento snímek prostě slabost :-) ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Přehlídka lacinosti po všech stránkách, kdy dávám jednu hvězdu za ten obří zjeb, kterej MM dostal od Busta Rhymese v kostýmu MM. Musel jsem se smát. Jinak je to blbost se všema neřestma 2k, jako jsou tráva, vtipy, černošký hláškování. Spíš než v Halloweenu se tohle vzhlídlo ve Vřískotu. Slabota! 29% ()

Reklama

Oktavianus 

všechny recenze uživatele

Velmi rozporuplné. Na jedné straně zábavné vraždičky (dohromady deset) a chytré nápady ("přítel na telefonu", který účastnici reality show pomáhá), na druhé straně debilní nápady (celá myšlenka s kamerama a reality show), debilní chování (je fakt tak těžký utéct ze zamčenýho domu? ehm ehm), který se nevyhne ani Majklovi, a někdy i záchvěvy lítosti (SPOILER když už zařve někdo tak krásnej, jako je Tyra Banksová, proč se na tom oko diváka úchyla nemůže pokochat??). Na druhou stranu mě strašně pobavil začátek. Ošklivé vraždy, vřískající královna dovřískala (hurá!) a Michael odevzdá svůj nůž do rukou jednoho z chovanců blázince, co má zálibu v masových vrazích. Já slintal blahem :-) Jenže pak začne haddonfieldský Big Brother a zabávy je méně a méně. Vlastně jsem zbytek filmu doufal, že ani jeden z účastníků, ani nikdo ze štábu nevyvázne živej. A ten konec? Škoda mluvit. Tam začal pád celé halloweenské série, který se bohužel dodnes nezastavil. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Předchozí díl H20 se dočkal opravdu vřelého diváckého přijetí a tak bylo samozřejmě otázkou času, kdy vznikne další pokračování. Je ale vážně škoda, že filmaři už prostě nenechali Michaela Myerse odpočívat navždy v pokoji, protože sedmička by byla opravdu důstojným rozloučením. Jenže se do série vrátil režisér druhého dílu Rick Rosenthal a dokonce přemluvil i hlavní hvězdu série Jamie Lee Curtis, aby se objevila v jeho novém kousku. Fanoušci Halloweenu zprvu výskali radostí, ovšem jen do doby kdy vyšlo najevo, že šlo jen o promyšlený marketingový tah. Jamie Lee Curtis totiž inkasovala opravdu slušný balík, zahrála si v prvních cca 15 minutách, svedla svůj poslední souboj s filmovým vrahem a ujistila se, že její postava už nadále nebude figurovat v nějakém dalším díle (vydrželo jí to až do letošního roku). Což byl pěkný podfuk na nažhavené diváky. Místo abychom si vychutnávali další sourozenecké souboje napříč celým filmem, byli jsme odkázaní na bandu teenagerů, jejichž sympatie i celkové charisma bylo již od začátku na bodu mrazu. Banda trotlů se sexistickými hláškami a trapným vystupováním se velmi záhy stala nenáviděnější skupinou hlavních postav v celé sérii. Většina fandů jim přála velmi rychlou smrt pod kudlou Michaela Myerse, ale ten si dával sakra na čas. Celková atmosféra byla až na pár světlejších okamžiků dost chabá, napětí skoro vymizelo a jediné co zachraňovalo alespoň trošku situaci – bylo těch pár vražd. V mých očích jde o nejslabší díl celé série a opravdu nedůstojné rozloučení s touto sérií. Zombieho filmy do té původní nepočítám (a ani jsem je zatím neviděl). Prvních 15 minut super, ale konec mé oblíbené postavy mě spíš pěkně nasral, než abych se těšil na další děj. Což byl zřejmě i hlavní důvod, proč mi následující minuty byly tak nějak ukradené. Herecké výkony ostatních zúčastněných byli stejně na velmi slabé úrovni a postava Busta Rhymese hodně směšná (no spíš k pláči). Thomas Ian Nicholas se měl raději věnovat Prcičkám a tady ani nelozit, protože to byla z jeho strany jedna velká tragédie a kočička Tyra Banks tu byla jen tak dopočtu. Osmý díl se mi prostě nelíbil, no a tudíž mu prostě nedám ani průměrné hodnocení. Protože si ho rozhodně nezaslouží!!! 40% ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Pozerať sa na to dalo, Rosenthal to režijne zvládol slušne, lenže scenár obsahuje toľko dementných dialógov, hlášok a logických lapsusov, že tentokrát už nedokážem udeliť ani obligátne tri hviezdy. Výpis wtf momentov by zabral na dĺžku troch recenzií, ale určite sa nájdu videá, kde sa tento diel rozoberá podrobnejšie. Ono tá nadväznosť na H20 mi pripomenula nadväznosť Covenanta na Promethea. Tešíme sa na to, čo bude s hlavnou postavou a ako bude prebiehať jej konfrontácia so zlom, ale rýchlo sa jej zbavíme a venujeme sa niečomu úplne inému. To by som prežil, ale ten Busta, tak to je asi najväčší castingový omyl v histórii kinematografie. Nemyslel si náhodou, že točí Scary Movie a všetci sa mu báli to povedať? ()

Galerie (36)

Zajímavosti (23)

  • Film měl několik pracovních názvů, mj.: "Hall8ween", "Halloween 8", "Halloween H2K", "Halloween H2K: Evil Never Dies", "Halloween: (The) Homecoming", "Halloween: MichaelMyers.com". (Stocki)

Související novinky

Freddy zas a znova?

Freddy zas a znova?

04.04.2006

Ani šest pokračování kultovního hororu Wesa Cravena Noční můra v Elm Street a tři roky starý crossover Freddy proti Jasonovi zřejmě nestačily zabijákovi z městečka Springwood. Podle slov Roberta… (více)

Reklama

Reklama