Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  *

  Od začiatku ma to rozčuľovalo, ujačená ženská a hlupák čo strieľa dookola ako blázon. Nerozumiem, prečo sa stále vraciame k trápnemu Tarantinovému štýlu, veľa krvi pre nič, v takých filmoch nie je ani trochu ľudskosti. No a čo je najhoršie, zase sa opakuje dokola tá istá téma, nacisti a židia. Už je to únavné.(16.3.2020)

 • Davies182
  ***

  [Nedokoukáno a vracet se k seriálu nebudu] Tak tohle je pro mě záhada. První epizoda si bere to nelepší ze Simmonsových Hladových her (čti vykrádá je), a člověk se těší na další nálož atmosféry mysteriózního nazi thrilleru s prvky hororu a Tarantina, a oni to v dalších epizodách takhle pokazej... Končím po třetím díle.(2.3.2020)

 • Henry007
  **

  Po prvních dvou epizodách: Vypadá to stylově, retro atmosféra funguje, premisa je lákavá, ale zbytek prozatím drhne. Hlavní postava nevýrazná, komiksová a zároveň komická stylizovanost skupiny "Lovců" ve spojení s vážnou tematikou a brutálním násilím působí jako pěst na oko. Zatím tedy nepříliš přesvědčivý mišmaš. Po zhlédnutí celé série: Cítím to stejně, jako na začátku - jakoby to vytvořili 3 různí tvůrci a ve sřižně slepili dohromady. Temné a vážně míněné momenty alternativních 70. v New Yorku fungují samy o sobě skvěle. Do toho je zbytečně zapleten humor, který to měl zřejmě udělat ještě zvrácenější, ale nefunguje - stejně tak jako karikaturní postavy v realistickém světě (hlavně Ted Mosby Radnor a jeptiška). A jako třetí do party tu jsou dlouhé flashbacky z koncentračního tábora. Ve výsledku ne moc chutná směsice. Po technické stránce super, ale už dlouho jsem neviděl takto scénáristy a dramaturgy zpackaný seriál. Sestříhat každý díl o 20 minut (proč sakra má každá z nich minimálně hodinu?), zmírnit stylizaci postav, některé linky a postavy úplně vystřihnout, nezařadit flashbacky a mohla z toho být svěží cool retro série. Volná ruka na streamech je fajn, ale některým seriálům by ty pevně stanovené vysílací okna jen prospěla.(24.2.2020)

 • HenryIvan
  *****

  Nedá sa povedať, žeby išlo o nejakú úplnú pecku a treba povedať, že zo začiatku sa menšie chybičky nehľadali nejak extra ťažko, no aj tak ide o viac než podarený projekt. Niekedy si človek vážne povedal, wau tak toto je dosť cool a celkovo sa to pozeralo vážne skvelo. Stopáž je tiež jeden z faktorov, vďaka ktorým sa vám zdá, že sledujete skôr film než seriál. Obsadenie je výborné. Ku koncu som sa normálne pristihol, že už ani neevidujem, že tam hraje Al Pacino, absolútne mi splynul s postavou, ktorú hral. Logana Lermana bolo rovnako dobré po dlhšej dobe vidieť v niečom solídnom. Druhá séria je podľa mňa nastienená dobre a tak nám ostáva iba čakať.(26.2.2020)

 • erased
  **

  Hunters mají asi vůbec nejtrefnější úvodní titulky - všichni lovci jsou doslova a do písmene jen naleštěné figurky bez špetky osobnosti a života. A v křečovité snaze přiblížit se trendu retro a komiksových filmů (obzvlášť všudypřítomné šustění stránkami Watchmen) i soudobým západním problémům bych se vůbec nedivil, kdyby zdejší militantní celospolečenské nazi-konspirace udělaly antisemitu i z kdejakého žida. Za vypíchnutí tak nakonec nestojí ani německým přízvukem žvatlající Al Pacino ve své první seriálové roli, nýbrž jen famózní originální soundtrack Cristobala Tapia de Veer. Snad se tentokrát dočkáme vydání celého OST.(17.3.2020)