poster

Lupiči

 • Francie

  Braqueurs

 • anglický

  The Crew

Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2015, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Herrydos
  ****

  Pro mě určitě milé překvapení. Byť vím že Frantíkům ty kriminálky jdou (až na pár omylů). Bylo to překvapivě sirové a surové vyprávění o tom že s chamtivostí nejdřív pojdeš a vemeš sebou do kopru i své blízké. Film je skvěle natočenej a roztřesená dynamická kamera ještě více filmu dodává na dynamice a vtahuje diváka do napětí. Pro mě příjemná jednohubka na podzimní podvečer kterou se nebojím doporučit na 4*.(13.11.2017)

 • agentmiky
  ****

  Julien Leclercq není žádným nováčkem na poli režisérů, jeho snímek s názvem Přepadení je jedním z nejlepších žánrových snímků s perfektně nasnímanou akcí, tudíž jsem od Lupičů očekával něco podobného. A ono se to dostavilo. Zaprvé musím upozornit na pro mě úplně neznámé herecké tváře, na které jsem si ale po pár minutách zvykl bez větších problémů. Hlavní hrdina je docela sympaťák, ostatní herci mu zdatně sekundují. Zápletku bych označil za normální, ničím nevybočující. Akční scény jsou zde ale v zásadě bez chyb, mezi nejlepší filmové scény bych bezesporu zařadil ty dva perfektně natočené čelní nárazy aut, u kterých mě i dokonce trochu zamrazilo. Jak již mnohokrát Francouzi dokázali, tak přestřelky patří i zde k tomu nejlepšímu, co můžete v rámci filmů z celého světa dostat. V této kategorii patří "země galského kohouta" mezi tu nejužší špičku. Konec byl docela dobře uzavřen, všem příznivcům kvalitních detektivek mohu jen doporučit. Za mě dávám 74 %(6.5.2017)

 • Malarkey
  ****

  Je pravda, že Lupiči nepřináší vůbec nic nového. Na druhou stranu se v něm ale objeví kopa drsných hochů, u kterých osud chtěl, že každý z nich je zaručeně a jednoznačně naprosto rodilým Francouzem. Stačí se podívat na jména herců - Sami Bouajila, Youssef Hajdi nebo Baya Belal. Na jejich obranu ale musím říct, že herecky tu drsnost jejich ksichty naprosto obsáhly. Takový Sami Bouajila mě dokonce donutil, abych ho vygooglil a zjistil, jestli takhle dobrý herec je zároveň i rodilým Muslimem. Výsledek jsem nakonec nezjistil, ale co jsem po shlédnutí filmu zjistil, tak fakt, že mě sakra bavil. A to mi k radosti na určitou dobu rozhodně stačí.(24.4.2017)

 • Lukoboss
  ***

  Není to úplně špatný, Francouzi vždycky uměli točit kriminálky a žánry s tím spojený, takže to je naprosto v pořádku. Casting se tady povedl hodně, každej týpek tady prostě vypadá, jako kdyby vypadl z nějakýho gangu, což atmosféru jenom posiluje. Pravda je, že příběh není v ničem novej, takových motivů už tady bylo tolik, že to diváka (krimi-thrillerů) nemůže překvapit. A vlastně kvůli tomuhle jsem rád, že je stopáž velice mírná! Už si totiž ani nepamatuju, kdy jsem se díval na film, kterej by měl jen hodinu dvacet. Tady to tvůrci odhadli perfektně a utnuli to v pravou chvíli.(26.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Prachy i ženský jsou mi volný. Mě tankuje pancéřový auto. To je lepší než sex." Tak to si myslí ti hodní loupežníci. Ti zlí loupežníci si myslí, že využijí těch hodných a pak se jich zbaví. A já si myslím, že kdyby všichni barevní loupežníci emigrovali z Evropy do Afriky, tak by to bylo úplně nejlepší. Patrně proto mě potěšil závěr snímku. Jinak mě zaujalo zejména to, že jsem nikomu nefandil a naučilo mě to, jak nejlépe zastavovat zájmové vozidlo čelním nárazem. Jdu to beanovsky vyzkoušet s Mini Cooperem. Obětí bude tradičně tříkolka Reliant Regal.(23.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace