Na první pohled podceňovaný a přinejlepším průměrný šestidílný televizní pořad, v němž se ovšem skrývá až překvapivě mnoho humoru, který si nezadá s pořadem Možná přijde i kouzelník. Aby také ne, když oba stvořil František Polák. Je několik důvodů, proč Ringu dávám nadprůměrné hodnocení, a první z nich nemá s humorem skoro nic společného - je to prohazování písní, kdy třeba Václav Neckář zpívá A tak dál nosíš po kapsách sny mládí a Waldemar Matuška zase Lékořici a oběma jim to krásně sedne. Další důvod, to už ale humor je a já popravdě nevím, co jmenovat dříve. Snad Helenu Růžičkovou a Václava Neckáře skvostně parodující Kornovu píseň Ne, Maestro? Ivana Mládka, který jednou spolu s Hanou Zagorovou zpívá Duhovou vílu za doprovodu tance Ivo Pešáka, jindy zase Lásko, mně ubývá sil, zatímco Pavel Bobek si na oplátku střihne Neopatrného křečka (který už nikdy na kolejích nebude dělat bobky)? Nebo Marii Rottrovou, která spolu s Petrem Nárožným předvede tu skvělou scénku s tubou a harfou? Evu Pilarovou swingující s Vladimírem Menšíkem? Naďu Urbánkovou doprovázenou rodinným sborem ve složení Jiří Hrzán, Helena Růžičková, Jitka Molavcová a František Filipovský? Nonšalantní humor Yvetty Simonové a Miloše Kopeckého? Je toho vážně hodně a škoda několika slabot typu zpívání jízdenky v podání Věry Špinarové, protože jinak se Ring volný povedl. I ty transparenty visící všude kolem jsou velmi vtipné, když na nich stojí třeba "Pracovníci pražských pekáren zdraví Petra Spáleného".(25.4.2016)

• Tommassi3

Mně jsou tyhle umorousané po(d)řady odjakživa úplně stejně volný jako tehdy ještě celkem neškodný Ringo..(16.11.2015)

Mně se zkrátka tenhle oddychový pořád jako holce líbil, vždy v něm byl jemný humor.(11.2.2017)

Průměrný zábavný pořad, kde zpěváci v prvním kole zpívají píseň svého pěveckého soupeře, ve druhém kole si zazpívají svou píseň a do třetího kola si přivedou hosta. A toto kolo většinou už byla velmi slušná zábava. Pořad uváděl František Ringo Čech, hudebně zpěváky doprovázely Orchestr Československé televize dirigovaný Václavem Zahradníkem a Taneční orchestr Československého rozhlasu dirigovaný Josefem Vobrubou, autorem pořadu byl František Polák. Díly: 1. Václav Neckář (host Helena Růžičková), Walda Matuška (host Jiří Sovák), Helena Vondráčková (host Luděk Sobota) a Hana Zagorová (host Ivan Mládek), dále Grand Ballet de Tahiti (rok 1979). 2.(21.11.2015)

• argenson

Jeden z mnoha průměrných zábavných seriálů dob dávno minulých. V tomto případě založeném na hodně triviálním nápadu a natahovaném do nekonečna. Alespoň pro mě je jeden ze světlejších momentů Věra Špinarová zpívající text jízdenky MHD. Což jenom dokládá, že s hlasem Věry Špinarové můžete zpívat sebevětší pitomost.(11.11.2015)